Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Jak poczta prześle w jeden dzień to jest duże prawdopodobieństwo że będzie 9.11. Ja jak promocji nie będzie żadnych to biorę za 189 właśnie ze sklepu do którego mam z 20 minut z uczelni, zresztą taniej niż to 189zł na allero nie widziałem.

 

 

Ja to samo, prawdopodobnie z GO w łodzi sobie kupię bo też mam 20 minut samochodem z domu i jest duża szansa,że będzie ten dzień czy dwa przed premierą.

Odnośnik do komentarza

 Klan 4FUN szuka 6 ogarnietych graczy do sprawdzenia sie na polu walki... Nie szukamy ludzi ktorzy w polowie ligi odejda z klanu... Szukamy ludzi godnych zaufania ktorzy nie placza ze dzis nie "zagram"... Szukamy ludzi ktorzy beda sie stawiac na kazdy mecz i trening... Szukamy graczy ktorzy poswieca sie tylko "Czarnym Operacja" i mozemy na nich liczyc... Jeszcze wspomne o tym ze "W tych czolowych klanach jest tlok i nie ma co sie do nich szarpac a znowu w klanach z dolu jest 0 aktywnosci"...

 

No wiec tak..

 

KONTAKT:

 

ZAJAWKOWICZ (PSN) 28882956 (GG)

 

Bumblebee_PL (PSN) 19708649 (GG)

 

WYMAGANIA:

 

HEADSET (Sluchawka)

 

WIEK (minimum 17 lat)

 

Dobry humor

 

Komunikatywnosc

 

Kultura osobista

 

Aktywnosc

Edytowane przez Bumblebee_PL
Odnośnik do komentarza

Byleby przed 11 ale skoro mają napisane 9 to pewnie na 9 lub maks na 10 będzie.

Ja mam zamówione z Ultimy ale w(pipi)ię się jak znowu jakieś markety będą sprzedawać szybciej i taniej jak rok temu ;/. Choć Ultima też ma promocję daje 10 zł rabatu na inne gry :turned:

 

@Nemesis

 

Były już premiery gier we wtorki i środy w Polsce. Choćby exy Sony w zeszłym roku.

 

Czekam na ten Launch Trailer.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ponad 8 minut gameplayu z Zombie Mode, jeszcze jest do obejrzenia, jakość w miarę do przełknięcia.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=cHyL90gjpDQ&feature=player_embedded#!

 

 

To jest również warte uwagi:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=95CRyCMu8Gk&feature=player_embedded#!

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

 

 

BIG SPOILER

jesli jest ktos ciekawy o co chodzi z koncowka ostaniego trailera to niech zerknie...przedstawiony jest wstep do misji

KU.WA MOC :)

obejrzalem na szybko te 3 filmiki z singla i jestem podniecony :)

 

filmik ogladajcie przez YT :P

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...