Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Po takiej dlugiej przerwie (niecaly rok) od CoDa, teraz by rozegrac sie troche przed Black Ops, pogralem troche w MW2 i WaW i uswiadomilem sobie ze feeling postaci w tej serii zaczal mi przeszkadzac po takim Killzone 2/3 czy Bad Company 2. Cholera, musze sie przyzwyczaic znowy do tego arcade'a, bo czasu nie zostalo zbyt duzo. :P

Odnośnik do komentarza

śmiech mnie ogarnia. Znowu widzę głupi hype i podnietę, która minie parę dni po premierze. Jeszcze bierzecie pre-ordery i w ogóle 1dnia kupujecie... lol żenada.

 

A potem znowu przez pół roku przed kolejnym codem będę czytał teksty że "nie kupię, nie dam się nabić w butelkę znów" itd.

 

ogólnie brawo ;]

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moze Cie ogarniac smiech, who the fuck cares? Zlamalem sie, choc zarzekalem wczesniej ze nie kupie w premiere zeby nie dac zarobic Acti. Chvj, nie dotrwalem w tym przekonaniu, ale to wylacznie moja sprawa. Przekonal mnie efektowny jak zawsze singiel, bo Treyarch ma u mnie kredyt zaufania po WaW, ze nie dostarcza fabularnej papki jak IW. Poza tym przekonal mnie kumpel na sesje z zombie i troche w multi. Dzieki temu czas do premiery AC Brotherhood zleci jak z byka strzelil.

 

Ta gra ma jeszcze taka zalete, ze jak bede ja sprzedawal, to CoDy trzymaja cene i w grudniu jeszcze moze wysoko stac.

 

I moze cie smieszyc hype na CoDa, ale on nigdy ludziom na swiecie nie minie. Ta seria to legenda.

 

Twojego hypu na Reach nie komentowalem, chociaz za chvja go nie rozumialem

Odnośnik do komentarza

Jeżeli Veteran będzie chociaż troszeczkę dorównywał trudnością temu z CoD Classic (WaW przy nim to malutka płotka) to chyba zrobię grze ołtarz pod TV. Czekam na coś megahardcoreowego, ale dzisiejsze FPSy są za łatwe... Chociaz przy przechodzeniu CoD1 strzelałem setkami k*rw, ch*jów i innych pi*d we wszystkie strony to uczucie satysfakcji jest megakozackie. Ślinię się, nie bez powodu :F

Odnośnik do komentarza

Jeżeli Veteran będzie chociaż troszeczkę dorównywał trudnością temu z CoD Classic (WaW przy nim to malutka płotka) to chyba zrobię grze ołtarz pod TV. Czekam na coś megahardcoreowego, ale dzisiejsze FPSy są za łatwe... Chociaz przy przechodzeniu CoD1 strzelałem setkami k*rw, ch*jów i innych pi*d we wszystkie strony to uczucie satysfakcji jest megakozackie. Ślinię się, nie bez powodu :F

 

Właśnie miałem o tym mówić. Ostatnio przeszedłem COD Classic na veteranie i powiem jedno. Jakby dali taki hardkorowy poziom trudności w nowym COD to byłyby dopiero emocje :potter:

 

Do końca życia nie zapomnę SI wrogów. Wystarczy, że wyskoczyli za ściany i bez namierzania walili w banię ;]

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

primo ta gra to była legenda, teraz to kotlet który się co roku obraca na drugą stronę na patelni

 

secundo nie porównuj gry na którą czeka się 3 lata do corocznej edycji tego samego która swoimi zmianami może konkurować ze sportówkami od EA.

 

tertio, kredyt zaufania? Developer który zrobił CoDa chodzącego w połowie w 30fpsach (CoD3), potem zrobił kopiuj wkleil z multi z CoDa4 po czym dodał kretyńsko zaprojektowaną kampanię i wywindowali poziom trudności tanimi zagrywkami wynikających z ułomności kodowania (CoD:WaW), a teraz robi kopiuj wklej z MW2, dodaje malowanie ryja i broni i 6h singiel? Poważnie, masz do czegoś takiego kredyt zaufania?

 

Nie zabronisz mi zgrywania się i komentowania, bo od tego jest temat. Śmieję się po prostu, bo chyba od roku nagonka na Activision trwa, a każdy news z Kotickiem w roli głównej jest witany z pogardą i nawet bluzgami w stronę, ale co z tego, skoro to samo stado potulnych baranków leci w dniu premiery do sklepu po nowego codzika. Hejty, hejty, a potem i tak nabijacie kabzę dla Koticka który ryja cieszy, proszę bardzo, tylko żeby potem znowu nie było smęcenia pare miesięcy przed premierą nowej odsłony.

 

Ja swojego postanowienia się tryzmam, zostałem wychu.jany na maxa przy MW2, Acti więcej moich pieniędzy nie dostanie, co najwyżej kupię używkę i tyle.

Odnośnik do komentarza

Twojego hypu na Reach nie komentowalem, chociaz za chvja go nie rozumialem

 

Bo nikt o zdrowym guście nie rozumie hypu na Halo więc się nie dziw ;p. To jest dopiero chore mieć podnietę na tę grę ;p.

Szczerze to wolę się ponownie przejechać na Codzie i marudzić niż miałbym się ponownie męczyć przy Halo.

 

Już nawet mw2>Halo...

 

WaW - kretyńsko zaprojektowana kampania :blink: tam przynajmniej nie strzela się do krasnali w rytm patosu :whistling: udając, że to epickie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

primo ta gra to była legenda, teraz to kotlet który się co roku obraca na drugą stronę na patelni

 

secundo nie porównuj gry na którą czeka się 3 lata do corocznej edycji tego samego która swoimi zmianami może konkurować ze sportówkami od EA.

 

tertio, kredyt zaufania? Developer który zrobił CoDa chodzącego w połowie w 30fpsach (CoD3), potem zrobił kopiuj wkleil z multi z CoDa4 po czym dodał kretyńsko zaprojektowaną kampanię i wywindowali poziom trudności tanimi zagrywkami wynikających z ułomności kodowania (CoD:WaW), a teraz robi kopiuj wklej z MW2, dodaje malowanie ryja i broni i 6h singiel? Poważnie, masz do czegoś takiego kredyt zaufania?

 

Nie zabronisz mi zgrywania się i komentowania, bo od tego jest temat. Śmieję się po prostu, bo chyba od roku nagonka na Activision trwa, a każdy news z Kotickiem w roli głównej jest witany z pogardą i nawet bluzgami w stronę, ale co z tego, skoro to samo stado potulnych baranków leci w dniu premiery do sklepu po nowego codzika. Hejty, hejty, a potem i tak nabijacie kabzę dla Koticka który ryja cieszy, proszę bardzo, tylko żeby potem znowu nie było smęcenia pare miesięcy przed premierą nowej odsłony.

 

Ja swojego postanowienia się tryzmam, zostałem wychu.jany na maxa przy MW2, Acti więcej moich pieniędzy nie dostanie, co najwyżej kupię używkę i tyle.

Przeciez Reach bylo zapowiedziane rok wczesniej na E3 przy okazji ODST. Co do singla WaW mam inne odczucia. Tam w multi nie gralem, ale what a difference. Caly czas juz bedzie walkowane to samo multi, z pewnymi dodatkami ktore jeszcze bardziej je przebajerowywuje. Na ten aspekt sie nie nastawiam. Nastawiam sie na efektownego singla (taki w MW2 byl) tyle ze z bardzo dobra fabula trzymajaca sie kupy. Na cos takiego sie zapowiada.

 

Zombie i ich eksterminacja z kumplem - to bedzie poezja i tu sie nie zawiode. No way.

 

Multi - na chwile, ale na nim mi nie zalezy.

Odnośnik do komentarza

Weź Słupek za przeproszeniem nie pierdol takich smutów bo cie całkiem lubię a teraz zwyczajnie trollujesz, już nie pierwszy raz na ten temat. Nie gadamy tutaj o Halo to raz, a dwa nie wypowiadaj się o moim guście bo ja nie mówię o twoim, a mógłbym też się sporo ponabijać, jasne?

 

Kretyńsko zaprojektowane, już ci mówię. Veteran którym się podniecacie to nie jest żadno osiągnięcie, bo Treyarch wysoki poziom trudności tworzy w ten sposób: daje dla przeciwników aimbota i wallhacka oraz torbę granatów. Mało tego, te granaty nie są rzucane przez przeciwników tylko materializują się pod nogami kiedy tylko wychylisz głowę zza winkla. Na dodatek pojawiają się w liczbie większej niż żołnierzy (np. biegnie 3 niemców którzy jednocześnie strzelają z karabinu ale 5 granatów puszczą, NO SHIT). Wystarczy odpalić ostatnią misję w WaW, konkretnie Reichstag i nie trzeba się zbytnio trudzić by to zauważyć. Zwykłe oszustwo, no ale po co starać się tworzyć jakieś zaawansowane AI? Przecież to droższe w wytworzeniu. Dodaj do tego wszechobecne skrypty, głupotę twoich kolegów, liniowość i zamiast z satysfakcjonującej kampanii masz durnego, frustrującego singla w którym dzieją się niestworzone rzeczy. Dla mnie World at War to chyba największy tzw. WTF wśród gier w jakie grałem, CoD4 z nieskończoną ilością przeciwników wychodzących z jednego domku siada.

 

Zombie Mod to raczej też kopiuj wklej z WaWa z tego co widziałem na jutubie, i jeszcze dają raptem 2-3 mapy? Bo chyba nie więcej.

 

Tymbardziej hajpu nie rozumiem jak ktoś nie ma zamiaru grać w multi. Mnie to smuci, bo wnioskuje po ogóle, że gra byleby miała CoD w nazwie to ludzie będą kupować w milionach, podczas gdy takie Castlevanie, Enslavedy czy Vanquishe schodzą w żałosnych ilościach :/

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Weź Słupek za przeproszeniem nie (pipi) bo cie całkiem lubię a teraz zwyczajnie trollujesz

marudzenie na halo to nie ejst trollowanie, w pelni popieram i to najbardziej przehypowana gra

 

 

ja osobiscie nie napalam sie na BO, ale z MW2 w multi mialem niezłą zabawe przez kilkadziesiąt godizn i ty zapewne tez bede mial wiec kupie , i nie ejstem jakiś uber pro sratata żeby potem marudzic ze to gra dla 13 latkow czy inne bzdety, jak komuś takie multi nie pasi to niech gra w halo i już

Odnośnik do komentarza

 

Tymbardziej hajpu nie rozumiem jak ktoś nie ma zamiaru grać w multi. Mnie to smuci, bo wnioskuje po ogóle, że gra byleby miała CoD w nazwie to ludzie będą kupować w milionach, podczas gdy takie Castlevanie, Enslavedy czy Vanquishe schodzą w żałosnych ilościach :/

Jak ktoś w multi nie ma zamiaru grać też nie rozumiem że kupuje na premiere ale niech kupuję jak chce, ja bym nie całych 200zł nie wydał jakbym miał się kilka(naście) godzin pobawić tylko, ale że będe sie bawić grubo ponad setke pewnie to mogę ten pierwszy raz w życiu kupić gierkę na ps3 premiere, bo po mw2 i gothicu: nk i 3 jest to jedyna gra w którą mam taką chęc zagrać, jak najszybciej.

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

Weź Słupek za przeproszeniem nie pierdol takich smutów bo cie całkiem lubię a teraz zwyczajnie trollujesz, już nie pierwszy raz na ten temat. Nie gadamy tutaj o Halo to raz, a dwa nie wypowiadaj się o moim guście bo ja nie mówię o twoim, a mógłbym też się sporo ponabijać, jasne?

 

A nabijaj się do woli nawet chętnie bym o tym poczytał.

 

Wiesz dla mnie to jest takie "przyganiał kocioł garnkowi" sam jedziesz w każdym możliwym temacie po Codzie (jak najbardziej masz do tego prawo zresztą sam to robię przy mw2) ale mi już któryś raz zwracasz uwagę odnośnie Halo. O Halo nie zacząłem rozmowy, nie pisałem do Ciebie tylko odpisywałem Wojtkowi ale fakt odnosiłem się do tego:

 

śmiech mnie ogarnia. Znowu widzę głupi hype i podnietę, która minie parę dni po premierze. Jeszcze bierzecie pre-ordery i w ogóle 1dnia kupujecie... lol żenada.

 

Widzisz kiedy ja (szczerze bez złośliwości) to samo myślę o Halo, serio. Tak znienawidzone przez Ciebie CoD-y mają wieleee wspólnego z Halo. I nie chodzi mi tutaj o grę samą w sobie ale o tą całą otoczkę, hype, naciągane oceny, festiwal reklam, podniety itd. Według Ciebie trolluje ok ale powiedz mi co Ty w takim bądź układzie robisz? Jadąc i po Treyarch i WaW (gdzie gra się mnóstwo osobom podobała) za cholerę nie rozumiem czemu jej się czepiasz, jedziesz po tym całym "malowaniu ryja i broni" a mnie to (pipi)a jara do granic możliwości. I co? Piszesz jakieś teorie, wylewasz tony jadu itd. to też jest trollowanie HELLO.

 

Halo nie cierpię prawie tak samo jak mw2 (choć z dwojga złego wybrałbym mw2) ale sorry na takiej samej podstawie jak Ty nie kumasz CoD-ów ja nie kumam Halo. I za cholerę nie rozumiem jak może podobać się ta gra, jak można złożyć na nią pre order. Jak to mówią "rzuć kamieniem ... . . .. . . .. "

 

Tymbardziej hajpu nie rozumiem jak ktoś nie ma zamiaru grać w multi. Mnie to smuci, bo wnioskuje po ogóle, że gra byleby miała CoD w nazwie to ludzie będą kupować w milionach, podczas gdy takie Castlevanie, Enslavedy czy Vanquishe schodzą w żałosnych ilościach :/

 

Hehe a to jest całkiem śmieszny post ;]. Kurcze sam jedziesz co drugą z tych gier w CW, wyśmiewając takie gry jak LBP itd. a teraz raptem przejmujesz się losem "takich gier". Mazzeo kogo Ty chcesz nabrać ;p Ty po prostu nienawidzisz do granic możliwości CoD-a i tyle a teraz zanim po raz kolejny zwrócisz mi uwagę, zrozum, że ja tak samo nienawidzę HEJLO!!!

 

To samo gdyby nie Hejlo we wrześniu inne gry nie fps-y mogłyby się sprzedać lepiej. Ale nie po raz kolejny przehajpowany, niesmaczny, odgrzewany kotlet schodzi ;].

 

Za cholerę nie rozumiem Twoich pojazdów po WaW, dla mnie to jeden z lepszych CoD-ów.


 

A jeszcze odnośnie tego, że ktoś nie rozumie jak można brać CoD-a ze względu na singla. Tu mi się zawsze podobało jak Ural odpisywał w PSX-ie, podobna sytuacja (kto czyta ten wie). Bo ja szczerze mówiąc nie rozumiem skąd te "chore" teorie, że CoD-a to trzeba brać tylko ze względu na multi. Jakoś za czasów PS2 CoD schodził i się podobał a multi nie było... Dla mnie multi to zawsze, obojętnie w jakiej grze to tylko i wyłącznie dodatek choćby nie wiem jak zaje.bisty był (vide Girsy) to i tak to tylko dodatek. Zdaję sobie sprawę, że jestem w mniejszości ale ... mnie to obchodzi ;].

 

Jeżeli jakaś gra ma mi dostarczyć singla takiego jakiego zaoferował mi CoD4 czy nawet WaW to jestem w stanie wydać 2 stówy i nawet nie musi być multi. Zawsze brałem CoD-y na premierę z myślą głównie (w 80%) o singlu i nie wiem co w tym dziwnego. Jest veteran który wydłuży mi zabawę (i to grubo pewnie), jest tryb zombie, jest platyna do wbicia to wszystko już daje grube godziny. Inna sprawa, że podoba mi się multi w Cod-ach (najmniej w mw2) ale nie byłbym w stanie poświęcić się tylko jednej grze na dodatek multiplayerowi (i znowu wyjątek tylko Girsy). Dwa tygodnie pogram i starczy mi do przyszłego roku heh.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Yano, grałeś że się wypowiadasz? Bo jestem pewien że nie, więc nie mamy o czym rozmawiać.

 

-------------------------

 

Wiesz dla mnie to jest takie "przyganiał kocioł garnkowi" sam jedziesz w każdym możliwym temacie po Codzie (jak najbardziej masz do tego prawo zresztą sam to robię przy mw2) ale mi już któryś raz zwracasz uwagę odnośnie Halo. O Halo nie zacząłem rozmowy, nie pisałem do Ciebie tylko odpisywałem Wojtkowi ale fakt odnosiłem się do tego:

 

Zwracam uwagę bo popisujesz się swoją ignorancją kolejny raz i to w tematach niezwiązanymi z tą grą.

 

Widzisz kiedy ja (szczerze bez złośliwości) to samo myślę o Halo, serio. Tak znienawidzone przez Ciebie CoD-y mają wieleee wspólnego z Halo. I nie chodzi mi tutaj o grę samą w sobie ale o tą całą otoczkę, hype, naciągane oceny, festiwal reklam, podniety itd. Według Ciebie trolluje ok ale powiedz mi co Ty w takim bądź układzie robisz?

 

Ja piszę co mi się nie podoba w CoDzie i mam argumenty, ty jedynie potrafisz sprowadzić Halo do strzelania do krasnali (typowe na hejtera). A ocenianie serii po zagraniu tylko w Halo 3 (widzę w twoim gamertagu) to tak jakbym zjechał Star Warsy bo mi się Zemsta Sithów nie podobała.

 

Aha i co jaka otoczka, hype, naciągane oceny? Co ty porównujesz? Ja cię nie będe przekonywał do serii ale wiesz co, chciałbym żeby Treyarch zrobił kiedykolwiek taki silnik, uniwersum oraz multi stawiające na skilla jak Bungie, a nie tylko tworzyło mission packi na narzędziach zrobionych przez Infinity Ward. Może po prostu jedna gra na otoczkę zasługuje, a druga nie.

 

jedziesz po tym całym "malowaniu ryja i broni" a mnie to (pipi)a jara do granic możliwości. I co? Piszesz jakieś teorie, wylewasz tony jadu itd. to też jest trollowanie HELLO.

 

bo niektórzy developerzy dbają o jakość i balans multiplayera np. wydając bety (Halo Reach, MoH, Killzone 3), podczas gdy inni wpier.dalają tony ścierwa takich jak np. malowanie twarzy czy zmiana celowników w kolimatorze. Dla ciebie to wylewanie jadu, dla mnie negowanie głupot które się wrzuca do wojennego FPSa.

 

Hehe a to jest całkiem śmieszny post ;]. Kurcze sam jedziesz co drugą z tych gier w CW, wyśmiewając takie gry jak LBP itd. a teraz raptem przejmujesz się losem "takich gier". Mazzeo kogo Ty chcesz nabrać ;p Ty po prostu nienawidzisz do granic możliwości CoD-a i tyle a teraz zanim po raz kolejny zwrócisz mi uwagę, zrozum, że ja tak samo nienawidzę HEJLO!!!

 

Aha, z tego co pamiętam to tylko Vanquisha zjechałem za słaby gameplay i japoński klimat, podczas gdy Enslaved i Castelvania mi się podobają ale nie kupię gry tylko single za 200zł. Nie wiem skąd ci się wzięło LBP bo jedyne co mogłem o tej grze powiedzieć to to, że nie interesuje mnie platformówka tego typu.

 

I nie to że się przejmuje, tylko widzę że CoD mimo tego co działo się na początku roku (nagonka na Activision i Koticka za wydymanie IW, poparcie internautów dla ludzi z Infinity Ward) dalej może liczyć na wielomilionowe zyski kosztem gier, które bardziej na to zasługują.

 

To samo gdyby nie Hejlo we wrześniu inne gry nie fps-y mogłyby się sprzedać lepiej.

 

A jakie to fpsy wyszły we wrześniu i okolicach? Bo jedyne co kojarzę to MoH który się sprzedał dobrze i Dead Rising nie będący fpsem ale też się dobrze sprzedał.

 

Ale nie po raz kolejny przehajpowany, niesmaczny, odgrzewany kotlet schodzi ;].

 

Aha, grałeś w Reach? Nie? Nie dodawaj nic więcej.

 

Za cholerę nie rozumiem Twoich pojazdów po WaW, dla mnie to jeden z lepszych CoD-ów.

 

Jadąc i po Treyarch i WaW (gdzie gra się mnóstwo osobom podobała) za cholerę nie rozumiem czemu jej się czepiasz,

 

MW2 też się wielu podobał, ty po nim jeździsz, dziwne nie?

 

WaW to najgorszy z CoDów, gorszy od MW2. A to dlaczego tak uważam to mam wrażenie że już wyżej wytłumaczyłem. Dodałbym chyba jeszcze najsłabsze multi w ostatnich odsłonach, a to dlatego że wymagał do gry drogich mappacków (kolejne skur.wysynstwo by Acti).

 

Czuje że mam absolutne prawo do pojazdu do Codzie, która z mojej jednej z ulubionej serii gier (oryginalny CoD:UO, CoD2, CoD4 i MW2, wszystko trzymam na półkach, a WaW i CoD3 sprzedałem bo zje.bane) zrobili papkę dla gimbusów i gadżeciarzy, będę również dalej drwił z chorego hype'u który znowu się tworzy, bo jeszcze atmosfera wokół Black Ops na początku roku była zupełnie inna.

 

Jazda po COD wynika z tego, że sprzedaje się lepiej od Halo. A to główny argument fanbojów Xboxa w każdej wojnie. :ninja:

 

Trudno żeby się nie sprzedawał skoro wydawany jest na parę platform? Myślałem że to oczywiste więc nie wiem po co ten post. Jeżeli miał być zabawny to chyba nie wyszło :(

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Bo wielkie Halo nie można ruszyć nawet jak się w niego grało i wyrobiło sobie zdanie, że gra jest ch.ujowa. Bo to Halo nahajpowana bańka nawet szkoda pisać. Wolę WaW niż wszystkie Halo razem wzięte i wolę malowanie twarzy niż sci-fi klasy c z krasnalami i designem rodem z ruskich bajek lub filmów produkcji Asylum.

 

Twoje argumenty przeciwko WaW czy BO (póki co) nie trafiają do mnie.

 

Aha, grałeś w BO? Nie? Nie dodawaj nic więcej.

 

 

halocombatevolved500794.jpg

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Żałosne są te twoje wypowiedzi Mazzeo (czy jak tam ty się zwiesz). Żeby je skomentować musiałbym użyć wielu epitetów pod twoim adresem, ale tego nie zrobię bo wyzywanie kogoś z rana najlepiej mi nie służy.

 

Dla mnie ten Black Ops to będzie coś zupełnie nowego. Nie widziałem ŻADNEGO filmiku, widziałem kilka screenów i przeczytałem bardzo pochlebne opinie w CD-Action. WaW tak sobie mi się podobał, ale czuje że BO będzie strzałem.

Mazzeo nie czytaj tego

 

Black Ops to pierwszy COD którego kupiłem na premiere w życiu

 

 

MW bardzo mi się podobało, MW2 średnio - chyba przesyt nowoczesnych wojen mam. Miejmy nadzieje że ten Black Ops dostarczy mi podobnych wrażeń jak BC2. Wtedy byłoby zaje.biście

Odnośnik do komentarza

Żałosne są te twoje wypowiedzi Mazzeo (czy jak tam ty się zwiesz). Żeby je skomentować musiałbym użyć wielu epitetów pod twoim adresem, ale tego nie zrobię bo wyzywanie kogoś z rana najlepiej mi nie służy.

 

:lol: :lol: aż nie wiem co powiedzieć, poważnie.

 

Nie widziałem ŻADNEGO filmiku, widziałem kilka screenów i przeczytałem bardzo pochlebne opinie w CD-Action

 

no jak CDA chwali grę to musi być ona za(pipi)ista, wszystko jasne :D

 

Słupek, gdybym do każdego kto jeździ po Halo się przywalał to bym nie miał co tu robić na forum, ale wiem że niektórzy potrafią to robić po 1 z głową po 2 nie trollując i szanuję to, ty jesteś jednym z tych który nie potrafi.

 

W BO nie grałem ale nie muszę kupować by wiedzieć czego się spodziewać po singlu, a o multi wystarczająco się naczytałem i naoglądałem by nie dotknąć tego kijem.

 

Ale proszę bardzo, uważajcie mnie za trolla bo miłośnik Halo raczy pojechać po Codzie (zapewne to główny argument przeciwko mnie :lol:), nie interesuje mnie to bo wypowiedziałem się już wystarczająco.

 

Ale jak na ppe.pl pod newsami o Koticku itp będe widział znowu te same nicki co tutaj które po nim jadą, to postaram się przypomnieć niektóre fakty :lol:

 

Miłego nabijania hajsu dla Acti.

Odnośnik do komentarza

Jak ja uwielbiam internetowych napinaczy :]

 

Jak mam kapkę wolnego czasu po pracy i chcę sobie trochę postrzelać to nie będę się oglądał na to czy nabijam kabzę Activision, EA czy innej ekipie. Dajcie mi fajną grę a ja sobie ją sprawdzę w domu. Od tego roku większość fpsów biorę w dniu premiery, tak było BFBC2 i MOH, wygląda na to, że na premierę kupię też CoD BO, Vietnam do Bad Company 2, Bulletstorma i Killzone 3. Fanem CoDa jestem właśnie od MW2, gra miała zajefajnego singla (nie zastanawiałem się nad lukami w scenariuszu), tryb kooperacji na jednej konsoli. Liczę na coś podobnego w BO. Do tego dojdzie Nazi Zombies z WaW, ja jestem kupiony na starcie :]

Panie Kotick znów Pan to zrobił. Wszyscy narzekają na CoDa, a każdy go kupuje :]

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Przeprasza, ja drugi raz nabrać się nie dam i Black Ops ominie moją PS3. Już raz się nadziałem przy okazji MW2 i podziękuje. Pewnie single będzie świetny, ale na jakieś 6-7 godzin, a multiplayera w tej serii nie trawie, bo nie bawi mnie rozgrywka na zasadzie, kto kogo pierwszy zauważy ten ma fraga.

Odnośnik do komentarza

omg przyleciał jeden fanboy halo i cały thread strollowany-ignore ludzie, ignore.

 

Btw byłem wczoraj w Tesco(łódź, galeria) i powiedzieli mi,że dostawe będą mieć w sobote wieczorem albo w poniedziałek wieczorem więc we wtorek powinna być na 100%, oprócz tego użyłem swej cudownej retoryki by dowiedzieć się,iż to będzie tylko kilka sztuk więc jednak lepiej się spieszyć.

Odnośnik do komentarza

Przeprasza, ja drugi raz nabrać się nie dam i Black Ops ominie moją PS3. Już raz się nadziałem przy okazji MW2 i podziękuje. Pewnie single będzie świetny, ale na jakieś 6-7 godzin, a multiplayera w tej serii nie trawie, bo nie bawi mnie rozgrywka na zasadzie, kto kogo pierwszy zauważy ten ma fraga.

Zawsze można kupić tylko dla singla i szybko sprzedać nie tracąc za dużo na cenie - ja właśnie zastanawiam się nad taką opcją, bo wątpie by multi mnie kupił - tu dla mnie niepodzielnie rządzi BC2. - ale kto wie....

Edytowane przez cortezon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...