Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam bardzo, ale z tego co widziałem na lensofruth to różnica polegała na kontraście czy też jasności (jak przeważnei w tych porównaniach), więc skąd te info o 720p na klocu i 540p na plejce? (przecież to tragiczna rozdziałka, na dodatek w tak brzydkiej grze).

 

w skrócie: link or it didn't happen

 

http://www.eurogamer...-faceoff?page=1

 

Analiza techniczna wersji na X360 i PS3.

 

X360: 1040x608 with 2x MSAA

Ps3: 960x544 with 2x MSAA

 

Wersja na X360 praktycznie cały czas trzyma około 60 klatek podczas gdy PS3 rzadko tyle osiąga.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Wersja na X360 praktycznie cały czas trzyma około 60 klatek podczas gdy PS3 rzadko tyle osiąga.

Na pierwszym filmiku od dołu X360 łapie dropy nawet do 34 fps, więc niestety, ale gra wszędzie klatkuje. Oczywiście na X360 jest lepiej pod tym względem, ale patrząc na ten właśnie filmik nie ma się z czego cieszyć nawet. Treyarch partacze, stabilnego CoDa spieprzyli, nie wiem czy się śmiać czy płakać. Czekam na patcha, inaczej tej gry raczej nie kupie.

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza

Panowie no offence ale Wy naprawdę sądzicie, że oni patchami naprawią fremerate :whistling: ?

Lepiej od razu zapomnieć o tym "marzeniu" no dobra może jeszcze jakimś cudem byłbym wstanie uwierzyć, że na XO poprawią ale u nas/ na PS3 - nie wierzę.

Tak jak 2k poprawiło Mafię 2 - też się łudziłem.

 

Żeby tylko (pipi)a te doczytywania naprawili.

 

Multi jest świetne , masa opcji , świetny split (choć trochę nie czaje jak się wtedy nabija exp) i absolutnie nie żałuję wydania kasy ale w singla na razie nie chce mi się grać .

 

Dokładnie.

 

Dla mnie to jest fenomen bo ja nigdy nie przekładałem multi nad singlem - a tym bardziej w żadnym CoD-dzie nawet czwórce. W BO skończyłem bodajże 3 misje i zawsze gdy odpalam grę mówię a zagram jeden meczyk potem walę singla; niestety nie kończy się na jednym meczyku a już potem nie odpalam singla heh (btw po tych misjach co ograłem jestem pewien, że veteran da w dupsko i to ostro

ucieczka z Workuty...

Nie wiem czego to zasługa może tej "zwolnionej rozgrywki", może to, że nie ma takiej "wścieklizny" z ks (chwała Bogu, że kille z ks-ów nie liczą się do następnych ks-ów). A tak krytykowane samochodziki wcale takie złe nie są to znaczy nie są aż tak upierdliwe można łatwo je zniszczyć. Na sforę psów póki co natrafiłem tylko raz hi hi.

 

A i mimo wszystko podoba mi się pomysł z odblokowanymi perkami, ks-ami i większością na początku.

 

Tylko do (pipi)icy doprowadzają mnie te freezy ;/.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jeśli liczycie, że patch poprawi wam framerate to śnijcie dalej. Jeśli dropy wynikają ze słabej optymalizacji kodu to tego nie zapatchują. Był w ogóle kiedyś jakiś patch, który poprawiał framerate w danej grze? Loadingi i drobne bugi graficzne owszem, sam nawet kojarze tytuły.

 

Ps. Co za idiotyczna cenzura:)

Edytowane przez Assphalt
Odnośnik do komentarza

Panowie no offence ale Wy naprawdę sądzicie, że oni patchami naprawią fremerate :whistling: ?

Lepiej od razu zapomnieć o tym "marzeniu" no dobra może jeszcze jakimś cudem byłbym wstanie uwierzyć, że na XO poprawią ale u nas/ na PS3 - nie wierzę.

Tak jak 2k poprawiło Mafię 2 - też się łudziłem.

 

Żeby tylko (pipi)a te doczytywania naprawili.

 

Multi jest świetne , masa opcji , świetny split (choć trochę nie czaje jak się wtedy nabija exp) i absolutnie nie żałuję wydania kasy ale w singla na razie nie chce mi się grać .

 

Dokładnie.

 

Dla mnie to jest fenomen bo ja nigdy nie przekładałem multi nad singlem - a tym bardziej w żadnym CoD-dzie nawet czwórce. W BO skończyłem bodajże 3 misje i zawsze gdy odpalam grę mówię a zagram jeden meczyk potem walę singla; niestety nie kończy się na jednym meczyku a już potem nie odpalam singla heh (btw po tych misjach co ograłem jestem pewien, że veteran da w dupsko i to ostro

ucieczka z Workuty...

Nie wiem czego to zasługa może tej "zwolnionej rozgrywki", może to, że nie ma takiej "wścieklizny" z ks (chwała Bogu, że kille z ks-ów nie liczą się do następnych ks-ów). A tak krytykowane samochodziki wcale takie złe nie są to znaczy nie są aż tak upierdliwe można łatwo je zniszczyć. Na sforę psów póki co natrafiłem tylko raz hi hi.

 

A i mimo wszystko podoba mi się pomysł z odblokowanymi perkami, ks-ami i większością na początku.

 

Tylko do (pipi)icy doprowadzają mnie te freezy ;/.

 

 

 

Co do misji w Workucie to nie jest ona za trudna na Veteranie. Tak na prawdę jest tylko jeden ciężki moment. Jak Reznow idzie po palnik a my musimy w tym czasie go chronić. Wtedy wychodzi dwóch takich żołnierzy w kamizelkach. Oni mogą zabić nawet jednym strzałem, a w nich trzeba trochę nafaszerować. Ale ogólnie misja łatwiutka ;]

 

 

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Którą misję masz na myśli, bo nie wiem czy tam jeszcze doszedłem. Daj ją w spoilerze.

 

A co do tych żołnierzy to po wzięciu shotguna są na dwa hity :]

 

 

przy odpalaniu rakiety jest taki moment zaraz po tym jak podniesiemy szoty i zbiegniemy na dol trzeba przejsc przez pokoj i jest dlugi korytarz na koncu ktorego idzemy w lewo. Jednya opcja to bylo rzucic granat dymny i przebiec do punktu x zeby przestali odradzac mi sie tam przeciwnicy,ogolnie nie ma tragedii jesli chodzi o veterana ale zdecydowanie ciezej niz MW czy MW2 IMO

 

Odnośnik do komentarza

Przepraszam bardzo, ale z tego co widziałem na lensofruth to różnica polegała na kontraście czy też jasności (jak przeważnei w tych porównaniach), więc skąd te info o 720p na klocu i 540p na plejce? (przecież to tragiczna rozdziałka, na dodatek w tak brzydkiej grze).

 

w skrócie: link or it didn't happen

 

http://www.eurogamer...-faceoff?page=1

 

Analiza techniczna wersji na X360 i PS3.

 

X360: 1040x608 with 2x MSAA

Ps3: 960x544 with 2x MSAA

 

Wersja na X360 praktycznie cały czas trzyma około 60 klatek podczas gdy PS3 rzadko tyle osiąga.

 

<facepalm>

 

czyli obie wersje zwalili (MW2 i MW działały w 640p chociaż), a PS3 trójkową jeszcze bardziej. Z tych filmów na eurogamer wynika, że ta wersja w ogóle nie osiąga 60fps. Nie dość że gra brzydka to jeszcze niedorobiona technicznie i w rozdziałce jak z iphone'a. A tak niektórzy Treyarch chwalili. No cóż ja do tej pory pamiętam CoDa3 który przez większość czasu oscylował wokół 30fps.

 

Generalnie to nic tylko kupować :potter:

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Wersja na X360 praktycznie cały czas trzyma około 60 klatek podczas gdy PS3 rzadko tyle osiąga.

Na pierwszym filmiku od dołu X360 łapie dropy nawet do 34 fps, więc niestety, ale gra wszędzie klatkuje. Oczywiście na X360 jest lepiej pod tym względem, ale patrząc na ten właśnie filmik nie ma się z czego cieszyć nawet. Treyarch partacze, stabilnego CoDa spieprzyli, nie wiem czy się śmiać czy płakać. Czekam na patcha, inaczej tej gry raczej nie kupie.

Hmmm... kazde Call of Duty wyglada swietnie, jednak jak widac technicznie ta gra wypada blado. Nie dosc, ze nie dziala w ogole w HD(jest jedynie upscalowana), to w dodatku nie trzyma stalych 60 klatek animacji.

 

Szkoda, bo gry pisane z mysla o X360 nie wykorzystuja potencjalu PS3 w ogole! Zreszta, prawdziwie kozackich graficznie pozycji zbytnio nie ma, a te co sa mozna policzyc na palcach jednej reki.

Odnośnik do komentarza

Czy Wam też od jakiejś godziny nie działa multi ;/? W ogóle nie chce mnie połączyć, nie chce ściągać rankingów a jak już mnie połączyło to po minucie wywaliło.

Nosz (pipi)a...

 

Btw co myślicie o mapce Nuketown?

 

Aha napęd chodzi cichutko nie tak jak w mw2.

Czyli jednak nie warczy jak pies na łańcuchu?? W multi też cisza??

 

Zarówno w multi jak i singlu cisza-normalna praca napędu. Specjalnie ściszałem głośniki i sprawdzałem nie ma wycia z mw2.

 

PS. Spory plus za brutalność w kampanii jak strzelimy z bliska z tego niby shotguna to mięso leci - mniam ;].

 

 

 

Dla mnie po misji z wysadzaniem tej bomby BO już pobił całą kampanię mw2 ;p. Ekstra motyw z tym wtargnięciem się do bazy, zjeździe na linie w tle lecące helikoptery, kolorystyka zachodzącego słońca cholera jest klimat. Haha czy dalsza część tej misji w tych tunelach nie przypomina wam tej z MW przedostatniej na czas też właśnie w tunelach.

 

Odnośnik do komentarza

Słupek dla mnie Nuketown kwintesencja rzeźni heh , nie mam nic do tej mapy , skoro produkty DICE skupiają się na taktyce to czemu nie iść w drugą stronę , ale muszę przyznać żeby przetrwać na tej mapie trzeba szczęścia , i zgadzam się co do autka , wyśmiewany pan samochodzik rządzi , widziałem już kilka kill-camów z jego udziałem po których prawię tarzałem się ze śmiechu ..Jak wyżej liczy się "miodność' i pomimo autentycznie paskudnej oprawy ciężko się oderwać (dobrze że jutro wolne heh) istny paradoks....

Odnośnik do komentarza

Przepraszam bardzo, ale z tego co widziałem na lensofruth to różnica polegała na kontraście czy też jasności (jak przeważnei w tych porównaniach), więc skąd te info o 720p na klocu i 540p na plejce? (przecież to tragiczna rozdziałka, na dodatek w tak brzydkiej grze).

 

w skrócie: link or it didn't happen

 

http://www.eurogamer...-faceoff?page=1

 

Analiza techniczna wersji na X360 i PS3.

 

X360: 1040x608 with 2x MSAA

Ps3: 960x544 with 2x MSAA

 

Wersja na X360 praktycznie cały czas trzyma około 60 klatek podczas gdy PS3 rzadko tyle osiąga.

 

<facepalm>

 

czyli obie wersje zwalili (MW2 i MW działały w 640p chociaż), a PS3 trójkową jeszcze bardziej. Z tych filmów na eurogamer wynika, że ta wersja w ogóle nie osiąga 60fps. Nie dość że gra brzydka to jeszcze niedorobiona technicznie i w rozdziałce jak z iphone'a. A tak niektórzy Treyarch chwalili. No cóż ja do tej pory pamiętam CoDa3 który przez większość czasu oscylował wokół 30fps.

 

Generalnie to nic tylko kupować X360 :potter:

 

Fixed.

Odnośnik do komentarza

@MaZZeo: Generalnie to nic tylko kupować :potter:

 

 

Człowieku, skończ już. Patrze na Twoje komentarze i tylko plujesz jadem w stronę najnowszego Call of Duty. Uświadomię coś Tobie, mianowicie, jest masa osób, które nie patrzą na to ile dana gra ma FPSów, jaka jest jej rozdzielczość i czy wszystkie tekstury są na najwyższym poziomie. Dla większości liczy się zabawa, dla mnie tylko ona, dlatego kupię nowego CODa, bo wiem że otrzymaliśmy świetny produkt na najwyższym poziomie. Swoimi komentarzami, pokazujesz tylko jakim jesteś ignorantem i egoistą, inni kupią tą grę, to zostaną przez ciebie wyśmiani? Nie zakłócaj miłego przebiegu rozmowy i nie pisz komentarzy w stylu - kto kupił tą grę za 200zł to idiota, dlaczego idiota? Bo tak rozumiem Twoje uśmieszki. Więc podsumowując nie pisz już nic w temacie o Call of Duty skoro w grę nie grałeś, a chcesz wywołać tylko wojenkę na którą poleci większość osób, które kupiły w/w grę. Wróć do Halo i baw się w świetnym multi, bez lagów, z najpłynniejszą animacją, świetną grafiką i daj wreszcie prawdziwym graczom spokój.

 

Peace.

Edytowane przez Kaucz
  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Żebyście wiedzieli jak ja wam zazdroszczę tej gierki. Do mnie paczkę z Kanady (tak kur.wa Z KANADY) wysłali przedwczoraj (tak kur.wa PRZEDWCZORAJ) no ale nic. Nie będę czekał do następnego tygodnia. Jutro lecę do mediaexpert i liczę że dostanę jeszcze jedną kopie i sobie pogram.

 

Powie mi ktoś ile jest misji w singlu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...