Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Killstreaky to jakis smiech na sali, wystarczy, ze Cobra pojawia sie, a reszta killstreakow ze smiglowcami juz mamy z glowy... nie no, ogolnie z tego calego podniecenia, jak emocje juz opadly uwazam, ze BO to dwa kroki w tyl, MW2 dla mnie pod wzgledem multi bylo fantastyczne. Na PC nigdy nie lubilem CS'a a wlasnie takiego przypomina mi BO. Szkoda, liczylem na cos wiecej... Treyarch nie mogli sie zdecydowac czy zostawic killstreaki, czy moze je bardzo ograniczyc ... nie wyszlo im to zbalansowanie...

Odnośnik do komentarza

Ja tam na zwykłym biegam trybie biegam z galil'em albo skorpion akimbo na ciasne mapy (choć przy skorpionach jeden kill=jedno przeładowanie) na hardcorze z famasem.

 

PS Dalej proszę czy ktoś może sprawdzić czy może grac w gun game itp online po splicie.

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

Przeszedłem singla i muszę stwierdzić, że BO spełniło moje oczekiwania. MW2 stawiam na równi z BO (jeśli chodzi o fabułę).

rowniez uwazam ze mw2 mialo fajniejszego singla...moze nie mowie tu o fabule ale o jakosci i wykonaniu misji przez co w gre gralo mi sie przyjemniej

Wczraj skonczylem BO a jedyna misja jaka wbila mi sie do banki to

misja z BlackBirdem a nastepnie skok w przepasc

..cala misja trzyma poziom, reszty nie pamietam..jak na CoDa gra jest bardzo slaba technologicznie

natomiast multi jest dla mnie zdycydowanie gorsze od mw2 na dzien dzisiejszy...moze to przez lagi, moze przez gadzety typu "wabik"..jedyny + na mulii to jego rozbudowanie i trudniejsze zabijanie ludkow wzgledem mw2

moze zalataja jeszcze to multii :)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Killstreaky to jakis smiech na sali, wystarczy, ze Cobra pojawia sie, a reszta killstreakow ze smiglowcami juz mamy z glowy... nie no, ogolnie z tego calego podniecenia, jak emocje juz opadly uwazam, ze BO to dwa kroki w tyl, MW2 dla mnie pod wzgledem multi bylo fantastyczne. Na PC nigdy nie lubilem CS'a a wlasnie takiego przypomina mi BO. Szkoda, liczylem na cos wiecej... Treyarch nie mogli sie zdecydowac czy zostawic killstreaki, czy moze je bardzo ograniczyc ... nie wyszlo im to zbalansowanie...

Nie bardzo kapuje?

Dla mnie killstraki są lepiej wyważone niż poprzednio, nie ma już sytuacji, że mapkę kończymy w 60 sekund przez jakiegoś freaka. Jedynie gunship wygląda na przegięty, ale nie miałem okazji się przekonać.

Odnośnik do komentarza

MP jest inne czy lepsze ? ciężko powiedzieć, na pewno więcej wymaga i jest bardziej "techniczne" coś jak czwórka, ma swoje wady, ale podoba mi się, że dużo ciężej jest zrobić jakieś wysoki killstreak. Jest czyste, nieprzekombinowane jak MW2.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Pograłem już jakieś 3-4 godzinki i jestem w 3 misji ... Gram na veteranie więc to może nie wstyd. Veteran naprawdę jest wymagający. Nie taki jak w COD: Classic ale daje w dupe. Zaraz wracam do grania bo gierka wciąga jak bagno.

 

Na chwilkę odpaliłem multi - deatmatch. Trzyma poziom ale za wiele nie mogę narazie powiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza

Wyczuwam tutaj mały "spisek", że tym którym podobał się mw2 (multi, singiel) to BO nie przypadł do gustu szczególnie w multi. Albo to moje chore fanaberie ;].

 

Dla mnie BO na łeb na szyję bije mw2 zarówno w multi jak i singlu (no poza lepszą stroną techniczną i graficzną chyba). Multi znowu smakuje i jest grywalne, zresztą odnoszę wrażenie, że blisko - najbliżej mu do tego z czwórki. Nie ma sci-fi, nie ma chorych akcji z ks-ami, wszystko jest bardziej stonowane, spokojniejsze, bardziej wyrafinowane i "trudniejsze". Duża to zasługa "normalnych" perków i ks-ów, no cholera jest zaje.biście.

 

A najśmieszniejsze, że po filmikach wydawało się/ niektórzy już prorokowali, że szykuje się większa szopka/cyrk niż w mw2. A jest dokładnie na odwrót... (choćby psy wieszane na śmiesznych samochodzikach).

 

Tylko niech załatają te freezy i dołączania...

 

PS. A Nuketown jak się zagra raz na 10-15 meczy to wymiata ;]. Wiem, że tam jest total rozpi.zdziaj ale uwielbiam DYM na tej mapie: respawn, rzut granatem, strzał - seria, zgon POWTÓRZ ;p.

 

Ogółem to BO to odgrzewany kotlet ale kurevsko smaczny ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ogółem to BO to odgrzewany kotlet ale kurevsko smaczny ;].

Dobrze powiedziane. COD to odgrzewany kotlet i nie da sie z tym polemizowac. Natomiast odgrzany w wysokiej jakosci mikrofalówce, ktora nie spowodowala, ze ten kotlet jest nie do zjedzenia tylko cieply i smaczny.

 

I nie gadajcie, ze BO jest brzydsze od MW2. Nigdy sie z tym nie zgodze. Jest wiele fragmentow brzydkich, ogolnie grafika jest po prostu spoko, ale napewno nie slabsza od MW2. To ten sam silnik, a wiele elementow wyglada swietnie. Ostatni widok przed napisami jest EPICKI i wyglada PRZEPIEKNIE. Wiele momentow w grze wyglada swietnie a wyglad postaci jak Woodsa, Hudsona, Weavera czy innych naprawde jest na poziomie. Oczywiscie to inna liga jak eksy Sony czy Gearsy, ale jest naprawde przyzwoicie.

 

A wrazenie na mnie zrobila misja Victor Charlie. Woods jest prawie na poczatku caly oskryptowany, ale wyglada to mega filmowo. Ogolnie to ta misja przypadala mi tak bardzo do gustu, ze uwazam ja za jedna z lepszych w CoDzie. Prypec tego CoDa.

Odnośnik do komentarza

Ogółem to BO to odgrzewany kotlet ale kurevsko smaczny ;].

Dobrze powiedziane. COD to odgrzewany kotlet i nie da sie z tym polemizowac. Natomiast odgrzany w wysokiej jakosci mikrofalówce, ktora nie spowodowala, ze ten kotlet jest nie do zjedzenia tylko cieply i smaczny.

 

I nie gadajcie, ze BO jest brzydsze od MW2. Nigdy sie z tym nie zgodze. Jest wiele fragmentow brzydkich, ogolnie grafika jest po prostu spoko, ale napewno nie slabsza od MW2. To ten sam silnik, a wiele elementow wyglada swietnie. Ostatni widok przed napisami jest EPICKI i wyglada PRZEPIEKNIE. Wiele momentow w grze wyglada swietnie a wyglad postaci jak Woodsa, Hudsona, Weavera czy innych naprawde jest na poziomie. Oczywiscie to inna liga jak eksy Sony czy Gearsy, ale jest naprawde przyzwoicie.

 

A wrazenie na mnie zrobila misja Victor Charlie. Woods jest prawie na poczatku caly oskryptowany, ale wyglada to mega filmowo. Ogolnie to ta misja przypadala mi tak bardzo do gustu, ze uwazam ja za jedna z lepszych w CoDzie. Prypec tego CoDa.

ja dzis odpalilem mw2 i roznica w grafice jest naprawde zauwazalna..gra trzyma 60 fps i jakosc tekstur jest duzo wyzsza...w multii to juz w ogole dla mnie jest przepasc

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie, zabija się łatwiej. Za często kończę rundę z najwyższym wynikiem, w MW2 bywało raczej średnio. Wątpię, żebym nagle dostał boosta do skilla (jestem raczej CoDowym średniakiem). Być może ma na to wpływ konstrukcja map, dla mnie bardzo odpowiednia(korytarzowa budowa, raczej nie dla snajperów/kamperów), pozwala łatwiej obchodzić przeciwnika. Nie ma już sytuacji (z wyjątkiem Nuketown), że gdy wróg się okopie, to ciężko się przebić. Granaty/granatniki chyba osłabiono. Mam wrażenie, że rzucony granat, leci trochę bliżej i po niższej paraboli. Miny są mocniejsze.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

kamperów może być sporo, ale kampienie już nie jest takie skuteczne, właśnie dlatego, że łatwiej obejść/zajść "czekających cierpliwie". Co do detekcji trafień, to nie mam pojęcia bo mi gra mocno laguje (mam zwykle 1-2/4 kreski) :thumbsup: .

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie, zabija się łatwiej. Za często kończę rundę z najwyższym wynikiem, w MW2 bywało raczej średnio. Wątpię, żebym nagle dostał boosta do skilla (jestem raczej CoDowym średniakiem). Być może ma na to wpływ konstrukcja map, dla mnie bardzo odpowiednia(korytarzowa budowa, raczej nie dla snajperów/kamperów), pozwala łatwiej obchodzić przeciwnika. Nie ma już sytuacji (z wyjątkiem Nuketown), że gdy wróg się okopie, to ciężko się przebić. Granaty/granatniki chyba osłabiono. Mam wrażenie, że rzucony granat, leci trochę bliżej i po niższej paraboli. Miny są mocniejsze.

 

Ja całkowicie odwrotnie ;]. O ile w mw2 wychodziłem zawsze na plus/lekki plus jeżeli chodzi o kille tak w BO jestem już jakieś -1000 do tyłu. Przewaga śmierci nad killami choć powolutku zaczynam nadrabiać...

 

Właśnie co do kamperów, brzmi to zbyt pięknie ale praktycznie nie ma z nimi większych problemów. Póki co dosłownie ani razu nie przeklnąłem żadnego/przez żadnego. Najwięcej ich w Jungli jest z tego co zauważyłem ale to było do przewidzenia od pierwszego filmiku z tą mapką.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Weź mi już nic nie mów, zamówiłem grę we wtorek, dzisiaj ponoć był u mnie kurier ale nikogo nie było w domu. Wróciłem z pracy i zobaczyłem awizo z nr tel tego kuriera, dzwonię a on mi mówi, że spóźniłem się pół godziny, bo już się rozliczył i paczka wróciła do Łodzi. Teraz nie wiem czy jutro będzie, raczej w poniedziałek. (pipi).a, a zarezerwowałem sobie dziś wieczór specjalnie na BO. Co za pech.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...