Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie co do customizacji - z tego co widze to wygląd postaci zależy od pierwszego perka oraz mapy - mozna sobie zmienić np na "snipera" i zaleznie do tego na jakiej mapie gramy automatycznie dopiera nam sie sniper dopasowany do drużyny i mapy

 

ale czy mozna to jakoś bardziej pozmieniać ? np dobrać se postać zawsze taką samą niezaleznie od mapy? albo przemieszac elemnty stroju ? (chodzi mi o cały wygląd a nie drobiazgi typu face paint)

Odnośnik do komentarza

taaaaaaaaaaak? widzialem zmiane pod R1 i L1 ale mysalem ze to tylko "poglądowy" pokaz jak dana klasa (dany perk) wygląda na roznych mapach, jeśli ten wybrany zostaje na kazda mape to swietnie :D (najbardziej mi sie podoba ten rzolnież amerykanski w takim charakterystycznym hełmie jak mieli na filmach o vietnamie :D)

Odnośnik do komentarza

taaaaaaaaaaak? widzialem zmiane pod R1 i L1 ale mysalem ze to tylko "poglądowy" pokaz jak dana klasa (dany perk) wygląda na roznych mapach, jeśli ten wybrany zostaje na kazda mape to swietnie :D (najbardziej mi sie podoba ten rzolnież amerykanski w takim charakterystycznym hełmie jak mieli na filmach o vietnamie :D)

Mi też się wydaje że to poglądowe zdjęcie, jak wyglądasz w każdej frakcji.

Odnośnik do komentarza

Eeeee to lipa ale konkretnie w jakim trybie ten challenge mam zrobić nie wiesz? Kurczę bo bym się poświęcił i go zrobił tym bardziej po opisie nie wydaje się trudny i czasochłonny.

W Domination,musisz po prostu zabijac przeciwnikow w poblizu ich punktow

 

Bóg zapłać.

 

Wstyd przyznać ale ja chyba nigdy nie grałem w inny tryb niż TD ;p. Nawet nie wiem o co chodzi w tym Domination ;p.

Wskoczę tylko żeby wymasterować i tyle.

 

Co dajecie za perka z trzeciego zestawu? Oprócz ninjy (bo po ch... on) i last stand (powinni wywalić ten perk)?

 

Po niecałym tygodniu grania wczoraj trafiłem na całkowicie dwie nowe mapki heh. Co jak co ale mapki są dla mnie świetne, dosłownie 1 - 2 nie trawię. No i przede wszystkim ilość cieszy.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No ja mam właśnie pytanko odnośnie tych zawieszek , zdarza wam się że podczas rozgrywki macie zwis(pomaga tylko "twardy reset") ?Przed chwilą tak miałem i nie był to pierwszy raz heh a że mam model fat nie wiem czy nie będę musiał zmieniać sprzętu niedługo .. Co do wyników mój rekord 72-11 w dominacji ( a grałem w tym trybie całe 2 razy) , w TDM 40-2 bodajże oczywiście na nukedown heh

Edytowane przez dc1982
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja mam właśnie pytanko odnośnie tych zawieszek , zdarza wam się że podczas rozgrywki macie zwis(pomaga tylko "twardy reset") ?Przed chwilą tak miałem i nie był to pierwszy raz heh a że mam model fat nie wiem czy nie będę musiał zmieniać sprzętu niedługo .. Co do wyników mój rekord 72-11 w dominacji ( a grałem w tym trybie całe 2 razy) , w TDM 40-2 bodajże oczywiście na nukedown heh

 

 

ja miałem to samo,twardy zwis juz kilka razy. Tez mam model fat i nie wiem czy nie będzie trzeba zmieniac niedługo :)

Odnośnik do komentarza

To ja chyba pisałem. Gdzieś na jakimś forum ktoś o tym napisał po prostu, kilku ludzi potwierdziło, że można. :P Znalazłem też dzisiaj tutorial jak to zrobić, jeszcze nie sprawdzałem, zaraz sie za to zabiore, bo dopiero dzisiaj kupiłem gre http://stickskills.com/article/1509/how-to-upload-black-ops-footage-to-youtube/

 

Edit: Dobra zrobiłem. Proste jak konstrukcja cepa. Najpierw trzeba wejść tutaj http://www.callofduty.com/theater .Potem połączyć swoje konto na XBL lub PSN (najlepiej gdy mamy zapamiętane hasło i maila), nastepnie klikamy na ten link koło loga youtube w celu autoryzacji naszego konta yt z activision :F A jak w konsoli tego nie wiem, bo jeszcze w ten tryb tam nie właziłem, ale też myślę, że prosto.

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza

Wreszcie dotarł do mnie BO. Pograłem wprawdzie niecałe dwie godziny ale jestem pod ogromnym wrażeniem. Przetestowałem chwilę multi i od razu wiadomo, że spędzę w nim dobre kilkanaście godzin. Co do samej kampanii (zdążyłem dotrzeć tylko do czwartej misji) jestem skłonny stwierdzić po tym co widziałem, że gra jest pod tym względem lepsza od obydwu MW.

 

Od której rangi można kustomizować własną postać? (facecamo i te sprawy)

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=L427oS0Qkj0

 

szkoda, ze skonwertowali do tak slabej jakosci =/

Fart, czy robisz to notorycznie? Fajnie, że jest taka opcja, ale brakuje mi chęci do bawienia się w montaż itd., czasami wyjdzie niezła akcja, więc może jednak kiedyś się pochwalę. Dzisiaj w Dominacji na Nuketown 40-29 (nie umiem kampić :turned: ), chory tryb i do tego jeszcze na tej mapce:)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...