Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

ktoś ma dość pesa? Chętnie odkupię lub wymienię na Fife :)

 

Tydzień wcześniej pewnie bym się wymienił, ale teraz już nie. :) Online działa już lepiej, czy tylko ja to odczułem?

 

Zdecydowanie online działa dużo lepiej. Gra się naprawdę przyjemnie.

 

 

Dzięki za potwierdzenie. :) Jak na złość mam dużo pracy, ale grałem dziś 2 mecze w godzinach w których normalnie nie dało się wcześniej i muszę powiedzieć szczerze - rewelacja! :) Żałuję, że zrezygnowałem z ligi, ale kto by pomyślał - niesamowita różnica w rozgrywce! :)

Edytowane przez hellofriend
Odnośnik do komentarza

Zamierzam w najblizszym czasie nabyc PESa na Xboxa, tylko ze sa roznwe wersje gry, a chce sobie oczywiscie wgrac jakiegos porzadnego OFA i tu mam pytanko ktora wersje najlepiej kupic, czy moze nie ma to znaczenia i option file wychodza dla wszystkich wersji? Patrzylem na ta stronke pes-patch.com, ale jakos nie widze tam informacji z jaka wersja gry dany OF dziala...

Odnośnik do komentarza

ale sie tera wku.rwilem.

 

gralem hiszpania kontra brazylia. koles byl cienki i gral do bolu przewidywalnie, ale ja po prostu nie bylem w stanie nic zrobic. nie moglem celnie podac, zje.balem 3 setki (jedna w momencie kiedy polozylem bramkarza i strzelilem w slupek pustej bramki), nonstop byl pingpong i pilka zawsze trafiala do kolesia, a ten na luzie strzelal mi gole i to takie konkretnie z du.py (dwa byly z ponad 30 metrow, a reszta po pingpongu). przy 7:0 wylaczylem konsole z pradu bo myslalem ze zniszcze padem tv.

 

nie jestem z tego dumny, ale to byl najbardziej irytujacy mecz mojego zycia, nigdy tak nie mialem, ze po prostu nic nie wychodzilo i to nawet w prostych sytuacjach typu kontratak 3 na 1, gdzie decydujace podanie trojkatem lecialo za plecy napastnika.

Odnośnik do komentarza

ale sie tera wku.rwilem.

 

gralem hiszpania kontra brazylia. koles byl cienki i gral do bolu przewidywalnie, ale ja po prostu nie bylem w stanie nic zrobic. nie moglem celnie podac, zje.balem 3 setki (jedna w momencie kiedy polozylem bramkarza i strzelilem w slupek pustej bramki), nonstop byl pingpong i pilka zawsze trafiala do kolesia, a ten na luzie strzelal mi gole i to takie konkretnie z du.py (dwa byly z ponad 30 metrow, a reszta po pingpongu). przy 7:0 wylaczylem konsole z pradu bo myslalem ze zniszcze padem tv.

 

nie jestem z tego dumny, ale to byl najbardziej irytujacy mecz mojego zycia, nigdy tak nie mialem, ze po prostu nic nie wychodzilo i to nawet w prostych sytuacjach typu kontratak 3 na 1, gdzie decydujace podanie trojkatem lecialo za plecy napastnika.

 

Może nie aż 0:7, ale temat dobrze znany. :) Za to co ja wczoraj zrobiłem.. Miałem czas tylko na rozegranie dwóch meczy, pierwszy podobnie jak u Ciebie, koleś nic nie grał, zamurował się na własnej połowie przy stanie 0:0, ale udało mi się ustrzelić 3 bramki. Drugi mecz - czerwona kartka za faul, którego nie było przy pressingu z moje strony w polu karnym przeciwnika przy stanie 1:0 dla mnie w ok. +/-20 minucie meczu. Mecz był bardzo wyrównany do 20 minuty, gość ok. 66W/14D/22L, więc wiedziałem, że lekko nie będzie. Mocno w(pipi)iony za kartkę postanowiłem bronić się w 10 do końca meczu. Od 70 minuty grałem już w 8.. :) prowadząc 2:1. 70 minuta meczu to istne nawalanie na moją bramkę, 3 czerwone 7 żółtych i niestety bramkę na 2:2 tracę w 91 minucie z rzutu rożnego.. :) było blisko, ale tutaj duży wkład miał sędzia i czerwona kartka za nic. Zasłużone GG dla mnie. ;)

Odnośnik do komentarza

Narzekalem jakis tydzien temu na online, bylem zalamany, na szczescie od kilku dni jest super i gra smiga tak jakbym tego oczekiwal, zero lagow czy spowolnien, wiec tak jak i wielu z Was tez sie ciesze ze to naprawili. Tylko cos skiepscili, w wyszukiwaniu przeciwnika, bo potrafi tak kilka minut szukac.

Zaczelem wiec tryb MLO i postanowilem zagrac bez kupna zawodnikow, jakie bylo moje zdziwienie, gdy na pierwszy mecz wylosowalo mi kolesia z 2d(z zaznaczona opcja, ze mam miec przeciwnika o tym samym levelu) z Benzema, Nasrim itd Dream team. Oczywiscie przegralem, nie mialem najmniejszych szans pomimo, ze beznadziejnie gral, ale nie rozumiem jak ta gra dobiera przeciwnikow. To jest totalnie spierdzielone, poza tym mam juz prawie caly sklad wymieniony na zawodnikow wartych po milionie, nie klepie sie juz nimi tak zle, ale mimo to trafiam na jakies mini dream teamy i jest strasznie ciezko wygrac mecze. Jednakto swi etny tryb, wciaga jak diabli. Jak ktos zaczyna przygode z MLO to polece kilku zawodnikow wartych ok milion: Vertonghen, Dyer, Vukcevic, Odemwingie, D.Meyler, Campbell, El Hamdaoui(ale ten juz 2 banki, i sadze, ze mozna w tej cenie cos lepszego znalezc). Najgorsze jest to, ze tak mi zalezy na kasie, zeby stwozyc druzyne mogaca konkurowac z innymi, ze lece z coach mode lub competition coach mode i nawet nie zalezy mi na wynikach, byle by kasa wpadala i ciulac na jakiegos normalnego grajka.

Edytowane przez polson
Odnośnik do komentarza

Narzekalem jakis tydzien temu na online, bylem zalamany, na szczescie od kilku dni jest super i gra smiga tak jakbym tego oczekiwal, zero lagow czy spowolnien, wiec tak jak i wielu z Was tez sie ciesze ze to naprawili. Tylko cos skiepscili, w wyszukiwaniu przeciwnika, bo potrafi tak kilka minut szukac.

Zaczelem wiec tryb MLO i postanowilem zagrac bez kupna zawodnikow, jakie bylo moje zdziwienie, gdy na pierwszy mecz wylosowalo mi kolesia z 2d(pomimo zaznaczonej opcji, ze mam miec przeciwnika o tym samym levelu) z Benzema, Nasrim itd Dream team. Oczywiscie przegralem, nie mialem najmniejszych szans pomimo, ze beznadziejnie gral, ale nie rozumiem jak ta gra dobiera przeciwnikow. To jest totalnie spierdzielone, poza tym mam juz prawie caly sklad wymieniony na zawodnikow wartych po milionie, nie klepie sie juz nimi tak zle, ale mimo to trafiam na jakies mini dream teamy i jest strasznie ciezko wygrac mecze. Pomimo tego to swietny tryb, wciaga jak diabli. Jak ktos zaczyna przygode z MLO to polece kilku zawodnikow wartych ok milion: Vertonghen, Dyer, Vukcevic, Odemwingie, D.Meyler, Campbell, El Hamdaoui(ale ten juz 2 banki, i sadze, ze mozna w tej cenie cos lepszego znalezc). Najgorsze jest to, ze tak mi zalezy na kasie, zeby stwozyc druzyne mogaca konkurowac z innymi, ze lece z coach mode lub competition coach mode i nawet nie zalezy mi na wynikach, byle by kasa wpadala i ciulac na jakiegos normalnego grajka.

 

Temat losowania przeciwników poruszałem kila stron wcześniej, totalne nieporozumienie - w skrócie. Teraz, po tym jak poprawili rozgrywkę online mam ochotę pograć MLO. :)

Odnośnik do komentarza

Z tego co widzę w lidze (tutaj na forum) jest kilku nieaktywnych graczy (Ader pisze o ich wyrzuceniu). W przyszłym tygodniu powinienem mieć już swoja kopię PES'a - czy istnieje możliwość 'wskoczyć' jeszcze do tych rozgrywek? Może w zamian za tych, którzy nie grają? Jestem gotów z marszu przystąpić do kolejnych kolejek.

Odnośnik do komentarza

chłopaki szykują patcha :] mam nadzieję, że parę rzeczy poprawią, bo grałem wczoraj MLO składem oryginalnych gamoni + Borubar, przeciwnik miał praktycznie samych najlepszych, do '80 wygrywałem 1:0, walczyłem, broniłem, byłem z siebie dumny, aż tu akcja 1on1, Boruc wychodzi i przed samym napastnikiem zatrzymuje się w miejscu. ale to jeszcze nic. napastnik obraca się w miejscu, boruc nadal stoi i patrzy (trójkąt cały czas jest wciśnięty). obrońca wbiega do bramki, by go asekurować. wówczas napastnik oddaje strzał z prędkością może 5km/h, piłka przelatuje obok obrońcy, nic nie daje wciskanie kwadratu, ten patrzy jak wpada obok słupka i gol :rolleyes: w kolejnej akcji rzut rożny i 2:1, pad przeleciał w powietrzu dobrych parę metrów, konsola została wyłączona...

Odnośnik do komentarza

chłopaki szykują patcha :] mam nadzieję, że parę rzeczy poprawią, bo grałem wczoraj MLO składem oryginalnych gamoni + Borubar, przeciwnik miał praktycznie samych najlepszych, do '80 wygrywałem 1:0, walczyłem, broniłem, byłem z siebie dumny, aż tu akcja 1on1, Boruc wychodzi i przed samym napastnikiem zatrzymuje się w miejscu. ale to jeszcze nic. napastnik obraca się w miejscu, boruc nadal stoi i patrzy (trójkąt cały czas jest wciśnięty). obrońca wbiega do bramki, by go asekurować. wówczas napastnik oddaje strzał z prędkością może 5km/h, piłka przelatuje obok obrońcy, nic nie daje wciskanie kwadratu, ten patrzy jak wpada obok słupka i gol :rolleyes: w kolejnej akcji rzut rożny i 2:1, pad przeleciał w powietrzu dobrych parę metrów, konsola została wyłączona...

 

A cóż to za patch? Co wniesie?

 

Z innej beczki - zrobił ktoś platynę w PES, albo skończył tryb BAL? Właśnie mi pozostał, a z tego co wiem piłkarza roku nawet przy strzelaniu 10 bramek na mecz i asystowaniu można się nie doczekać po rozegraniu.. 10 sezonów. Sprawdził to ktoś oficjalnie na swojej skórze? :) Jakieś rady?

Odnośnik do komentarza

chłopaki szykują patcha :] mam nadzieję, że parę rzeczy poprawią, bo grałem wczoraj MLO składem oryginalnych gamoni + Borubar, przeciwnik miał praktycznie samych najlepszych, do '80 wygrywałem 1:0, walczyłem, broniłem, byłem z siebie dumny, aż tu akcja 1on1, Boruc wychodzi i przed samym napastnikiem zatrzymuje się w miejscu. ale to jeszcze nic. napastnik obraca się w miejscu, boruc nadal stoi i patrzy (trójkąt cały czas jest wciśnięty). obrońca wbiega do bramki, by go asekurować. wówczas napastnik oddaje strzał z prędkością może 5km/h, piłka przelatuje obok obrońcy, nic nie daje wciskanie kwadratu, ten patrzy jak wpada obok słupka i gol :rolleyes: w kolejnej akcji rzut rożny i 2:1, pad przeleciał w powietrzu dobrych parę metrów, konsola została wyłączona...

 

A cóż to za patch? Co wniesie?

 

Z innej beczki - zrobił ktoś platynę w PES, albo skończył tryb BAL? Właśnie mi pozostał, a z tego co wiem piłkarza roku nawet przy strzelaniu 10 bramek na mecz i asystowaniu można się nie doczekać po rozegraniu.. 10 sezonów. Sprawdził to ktoś oficjalnie na swojej skórze? :) Jakieś rady?

 

Na ps3trophies w poradniku piszą, że trzeba wykupić opcję, że możesz wybrać istniejącego piłkarza i zacząć karierę jako Messi.

Odnośnik do komentarza

chłopaki szykują patcha :] mam nadzieję, że parę rzeczy poprawią, bo grałem wczoraj MLO składem oryginalnych gamoni + Borubar, przeciwnik miał praktycznie samych najlepszych, do '80 wygrywałem 1:0, walczyłem, broniłem, byłem z siebie dumny, aż tu akcja 1on1, Boruc wychodzi i przed samym napastnikiem zatrzymuje się w miejscu. ale to jeszcze nic. napastnik obraca się w miejscu, boruc nadal stoi i patrzy (trójkąt cały czas jest wciśnięty). obrońca wbiega do bramki, by go asekurować. wówczas napastnik oddaje strzał z prędkością może 5km/h, piłka przelatuje obok obrońcy, nic nie daje wciskanie kwadratu, ten patrzy jak wpada obok słupka i gol :rolleyes: w kolejnej akcji rzut rożny i 2:1, pad przeleciał w powietrzu dobrych parę metrów, konsola została wyłączona...

 

A cóż to za patch? Co wniesie?

 

Z innej beczki - zrobił ktoś platynę w PES, albo skończył tryb BAL? Właśnie mi pozostał, a z tego co wiem piłkarza roku nawet przy strzelaniu 10 bramek na mecz i asystowaniu można się nie doczekać po rozegraniu.. 10 sezonów. Sprawdził to ktoś oficjalnie na swojej skórze? :) Jakieś rady?

 

Na ps3trophies w poradniku piszą, że trzeba wykupić opcję, że możesz wybrać istniejącego piłkarza i zacząć karierę jako Messi.

 

 

Czytałem o tym, ale myślałem, że to działa tylko na x360. Nie znalazłem takiej opcji.. Na razie jestem w drugim sezonie - dam znać jak coś nie wyjdzie. Może być ciężko z messim i krystyna. Jak rozgrywałem ML to dopiero w połowie drugiego sezonu wpadło mi trofeum za piłkarza roku - Ibrą strzeliłem 150 bramek, przy 20/35 messiego, który i tak po pierwszym sezonie dostał footballer of the year.. Swoją drogą nic nie przebije symulowania 10 sezonów na poziomie top player - nie polecam. Straciłem ok. 14/18h na symulowanie meczy i rozegranie ok. 10 meczy na sezon żeby nie spaść do D2. Po dziś nie wiem czy trofeum wpada jak się spadnie, wolałem nie ryzykować.

Odnośnik do komentarza

na ps3 też jest ta opcja, tyle, że najpierw musisz ją kupic w menu extra content, czy coś takiego (nie pamiętam nazwy, bo pokłóciłem się z plejką i od dłuższego czasu nie grałem).

 

Cholera.. :/ Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem. Teraz mi się nie chce zaczynać od nowa, ale się w(pipi)ię jak mi nie wpadnie przy takiej ilości bramek i asyst. Wszystkie mecze 8/8.5

Odnośnik do komentarza

Chłopaki jak Wam się teraz gra online? Byłem nieobecny w sieciowych rozgrywkach przez ostatni czas zbyt często ((pipi)e 10 sezonów na top playerze.. I nie, nie ma satysfakcji, jedynie w ciul straconego czasu. :/ ) żeby zauważyć, że gra się niemal idealnie. Po ok. 16 meczach z rzędu grając z np. Irakijczykiem, Turkami, Rosjaninem, Włochami, Belgami i chyba najlepsze - Polakiem (tak największe lagi mam z ziomkami z Polski.. ;)) nie odczułem praktycznie większych zmian w rozgrywce. Na ok. 16 meczy 12 zwycięstw w tym jedno z gościem z top 50. Myślę, że wreszcie można walczyć o sensowny ranking. Mam nadzieję, że wszystkim się polepszyło i oby się nic znowu nie spieprzyło!

Edytowane przez hellofriend
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...