Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką małą radę dla wszystkich, którzy chcą stworzyć dobry skład w MLO. Jeżeli chcesz oszczędzić na na kupowaniu zawodników rezerwowych, którzy będą wstawiani za zawodników podstawowych gdy ci nie są w formie, przy kupnie zawodników zwróć uwagę na wskaźnik Form. Jeżeli będziesz miał wszystkich zawodników z form 6 lub 7, nigdy nie będziesz miał zawodników bez formy. Może to dla innych to jest oczywiste, ale ja na to nigdy nie zwracałem uwagi.

Teraz muszę sprzedać Borubara, bo ma form tylko 5. Pewnie za dużo pije i zjada hamburgerów :teehee:.

Odnośnik do komentarza

się pochwalę, że przed chwilą miałem 4 poprzeczki w pierwszej połowie przed chwilą, a później mnie rozłączyło.

 

co do form to ciekawe, u mnie w składzie większośc to form 3-5. tylko de Jong ma 6 :) no niestety ciemne szczałeczki w dół w większości meczów są. ale ja takiej olbrzymiej różnicy nie widzę żeby ich od razu sprzedawac.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Przez ostatnie trzy tygodnie katuje nowego PESa online, i nasuwa mi sie jeden niestety wniosek. Postaram sie dyplomatycznie to ujac, bez uzywania wulgaryzmow. Oto on... Tak spierd.olonej, zje&^banej symulacji pilki noznej nie widzialem. Caly zespol odpowiedzilany za ten produkt powinien zostac zamkniety w wiezieniu o zaostrzonym rygorze i gwalcony co noc. Bo caly ten piepszony PES to gwalt na fanow symulacji pilkarskiej.

 

Po pierwsze. Widzialem na zywo w akcji Chealse, MU i Arsenal. To co wirtualne odpowiedniki pilkarzy robia wola o pomste do nieba.

-pasek przy podawaniu pilki nie moze byc taki wolny do k*wy nedzy! W 40% przypadkow zamiast oddac szybko pilke, koles przyjmuje najpierw, a potem podaje- nawet jesli nie jest zagrozny.

 

-komiczne bywaja sytuacje kiedy nabijam pasek, a koles przebiega z 10 metrow zanim odda pilke.

 

-kiedy napastnik wychodzi sam na sam bardzo czesto zamiast strzelac na bramke, przyjmuje gale (juz wpomnialem o tym, ale powtorze raz jeszcze) a potem oddaje strzal (a przynajmniej proboje). WTF!?

 

-ogolnie koles grajacy pierwszy raz w ta odslone moze wygrac z weteranem PES'a. Panujacy chaos na boisku, bilard, kopanina etc., to elementy ktore rzadza ta czesci gry

 

- dlaczego manchester united to tragiczna druzyna. Najlepszy klub na swiecie ostatnich 5 lat, a gra sie nimi jak sredniakami

 

 

Nie jest fanem FIFY (w ogole to nie gram), i obecnie tez nie jest fanem PES. I nie chodzi tu o lagi, lecz o sama rozgrywke. Tu trzeba przebudowac totalnie system animacji oraz uczynienia z pilkarzy... pilkarzy, a nie ludzi niepelnosprawnych!.

 

PS. Ktos chce kupic ode mnie PES 2011?

Odnośnik do komentarza

Przez ostatnie trzy tygodnie katuje nowego PESa online, i nasuwa mi sie jeden niestety wniosek. Postaram sie dyplomatycznie to ujac, bez uzywania wulgaryzmow. Oto on... Tak spierd.olonej, zje&^banej symulacji pilki noznej nie widzialem. Caly zespol odpowiedzilany za ten produkt powinien zostac zamkniety w wiezieniu o zaostrzonym rygorze i gwalcony co noc. Bo caly ten piepszony PES to gwalt na fanow symulacji pilkarskiej.

 

Po pierwsze. Widzialem na zywo w akcji Chealse, MU i Arsenal. To co wirtualne odpowiedniki pilkarzy robia wola o pomste do nieba.

-pasek przy podawaniu pilki nie moze byc taki wolny do k*wy nedzy! W 40% przypadkow zamiast oddac szybko pilke, koles przyjmuje najpierw, a potem podaje- nawet jesli nie jest zagrozny.

 

-komiczne bywaja sytuacje kiedy nabijam pasek, a koles przebiega z 10 metrow zanim odda pilke.

 

-kiedy napastnik wychodzi sam na sam bardzo czesto zamiast strzelac na bramke, przyjmuje gale (juz wpomnialem o tym, ale powtorze raz jeszcze) a potem oddaje strzal (a przynajmniej proboje). WTF!?

 

-ogolnie koles grajacy pierwszy raz w ta odslone moze wygrac z weteranem PES'a. Panujacy chaos na boisku, bilard, kopanina etc., to elementy ktore rzadza ta czesci gry

 

- dlaczego manchester united to tragiczna druzyna. Najlepszy klub na swiecie ostatnich 5 lat, a gra sie nimi jak sredniakami

 

 

Nie jest fanem FIFY (w ogole to nie gram), i obecnie tez nie jest fanem PES. I nie chodzi tu o lagi, lecz o sama rozgrywke. Tu trzeba przebudowac totalnie system animacji oraz uczynienia z pilkarzy... pilkarzy, a nie ludzi niepelnosprawnych!.

 

PS. Ktos chce kupic ode mnie PES 2011?

 

Zadziwiająca ocena :blink: Brak mi słów.

Odnośnik do komentarza

 

dlaczego manchester united to tragiczna druzyna. Najlepszy klub na swiecie ostatnich 5 lat, a gra sie nimi jak sredniakami

 

 

 

 

 

lol, tos doebał :D

 

ja sobie pocinam w tego pesa i z zadnym z twoich zarzutów sie nie zgadzam. Podania sa moze i wolne- bardzo dobrze bo np w fifie a szybsze co meczy czasami (jesli gramy z randomami)

 

z wad napisałbym:

 

- kamera. Juz ogarnełem ją nawet nawet ale jest nie intuicyjna strasznie.

 

- kolizje zawodników sa fatalne

 

- bramkarze bardzo słabi

 

-strzały za mocne . Masakra, w fifie strzeliłem 3 piekne bramki na okoo 100 godzin (takie pierwszorzedne). W PES 11 z 10 na 10 godziny gry. Za duzo tego..ale co sie dziwic jak padają takie bomby.

Odnośnik do komentarza

Przez ostatnie trzy tygodnie katuje nowego PESa online, i nasuwa mi sie jeden niestety wniosek. Postaram sie dyplomatycznie to ujac, bez uzywania wulgaryzmow. Oto on... Tak spierd.olonej, zje&^banej symulacji pilki noznej nie widzialem. Caly zespol odpowiedzilany za ten produkt powinien zostac zamkniety w wiezieniu o zaostrzonym rygorze i gwalcony co noc. Bo caly ten piepszony PES to gwalt na fanow symulacji pilkarskiej.

 

Po pierwsze. Widzialem na zywo w akcji Chealse, MU i Arsenal. To co wirtualne odpowiedniki pilkarzy robia wola o pomste do nieba.

-pasek przy podawaniu pilki nie moze byc taki wolny do k*wy nedzy! W 40% przypadkow zamiast oddac szybko pilke, koles przyjmuje najpierw, a potem podaje- nawet jesli nie jest zagrozny.

NIE WIEM O CO CI CHODZI Z TYM ZE ZAWODNIK PRZYJMIE I PODA NAWET JAK NIE ZAGROZONY, A ZE PASEK JEST ZA WOLNY TO NA PEWNO NIE DLA MNIE, JEST DOBRZE.

 

-komiczne bywaja sytuacje kiedy nabijam pasek, a koles przebiega z 10 metrow zanim odda pilke.

NIGDY CZEGOS TAKIEGO NIE DOSWIASDCZYLEM, ZDARZA SIE CZASAMI LEKKO SPOZNIONE ZAGRANIE(OPOZNIONA REAKCJA ZAWODNIKA), PRZEZ CO CALA AKCJA W PINDE IDZIE, ALE TO DOSC RZADKO, PO PROSTU ZAMIAST ZAGRAC ON BIEGNIE Z 1 M DALEJ I DOPIERO ZAGRYWA, ALE NA PEWNO NIE 10m. JEDNAK BOLI MNIE PRZYJMOWANIE NA KLATE PILKI DO GORY, ZAMIAST OD RAZU DO ZIEMI.

 

-kiedy napastnik wychodzi sam na sam bardzo czesto zamiast strzelac na bramke, przyjmuje gale (juz wpomnialem o tym, ale powtorze raz jeszcze) a potem oddaje strzal (a przynajmniej proboje). WTF!?

U MNIE JAK CHGCE TO STRZELAM PETARDE Z PIERWSZEJ PILKI, NIE KUMAM O SO CHOSI

 

-ogolnie koles grajacy pierwszy raz w ta odslone moze wygrac z weteranem PES'a. Panujacy chaos na boisku, bilard, kopanina etc., to elementy ktore rzadza ta czesci gry

JEDYNY CHAOS JAKI PANUJE GDY GRAM TO W OBRONIE PRZECIWNIKA;D. NIE NO OGOLNIE TO JAK SIE ZACHOWUJE MOJA OBRONA TO DRAMAT, JAK NA SIEBIE WPADAJA, PILKE ZABIERAJA, NIE POTRAFIA WYBIC I PING PONGUJA, MNOSTWO BRAMEK STRACILEM PRZEZ DURNOTE OBRONCOW.

 

- dlaczego manchester united to tragiczna druzyna. Najlepszy klub na swiecie ostatnich 5 lat, a gra sie nimi jak sredniakami

NIGDY NIMI NIE GRALEM ALE ROONEY, NANI, CHINCZYK I EVRA SA ROZCHWYTYWANI W MLO WIEC CHYBA NIE JEST Z NIMI TAK ZLE.

 

 

Nie jest fanem FIFY (w ogole to nie gram), i obecnie tez nie jest fanem PES. I nie chodzi tu o lagi, lecz o sama rozgrywke. Tu trzeba przebudowac totalnie system animacji oraz uczynienia z pilkarzy... pilkarzy, a nie ludzi niepelnosprawnych!.

 

PS. Ktos chce kupic ode mnie PES 2011?

 

 

 

Orson, w fife bramki z ponad 30m zdobylem 3 razy grajac przez 2 lata w 09 i 10. Sadze ze jest to zdecydowanie za malo, natomiast teraz wg mnie jest git, lubie strzelac z dystansu, dzis forlanem za(pipi)alem z 40 m petarde np, mi taka brama wchodzi raz na 10-20 meczy wiec sadze ze jest ok.

Do kamery sie przyzwyczailem i tylko czasem przy strzalach przeszkadza.

Edytowane przez polson
Odnośnik do komentarza

 

dlaczego manchester united to tragiczna druzyna. Najlepszy klub na swiecie ostatnich 5 lat, a gra sie nimi jak sredniakami

 

 

 

 

 

lol, tos doebał :D

 

ja sobie pocinam w tego pesa i z zadnym z twoich zarzutów sie nie zgadzam. Podania sa moze i wolne- bardzo dobrze bo np w fifie a szybsze co meczy czasami (jesli gramy z randomami)

 

z wad napisałbym:

 

- kamera. Juz ogarnełem ją nawet nawet ale jest nie intuicyjna strasznie.

 

- kolizje zawodników sa fatalne

 

- bramkarze bardzo słabi

 

-strzały za mocne . Masakra, w fifie strzeliłem 3 piekne bramki na okoo 100 godzin (takie pierwszorzedne). W PES 11 z 10 na 10 godziny gry. Za duzo tego..ale co sie dziwic jak padają takie bomby.

 

Fakt kolizje są słabe, ale bramkarze moim zdaniem są dobrze zbalansowani. Nie ma tutaj sytuacji jak w innej grze "Super human" o której zresztą mówił sam Seabass. Nie sztuka zrobić wypasionych bramkarzy, którzy wyjmują piłki z okienek i takim prostym rozwiązaniem zmniejszyć ilość wpadających bramek by twierdzić potem, że gra ta jest symulacją. Sztuką jest w odpowiedni sposób zbalansować bramkarzy.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

co do goalkeeperów to największym ich błędem jest "brak czytania gry". Co mam na myśli? Mają tendencje by stac na ok 8 metrze. Nie umieją jednak szybko się wycofac gdy np przypadkowo przejmiemy piłkę, dlatego czesto sadzimy im piłki za kołnierz...nie za pomocą lobu (te są trudne) a za pomocą normalniego strzału.

 

apropo strzałów...namy nad nimi zbyt małą kontrole...chyba ze wdusimy L2 ...co jest jak dla mnie niewygodne, zyczyłbym sobie by takie sterowanie mozna było włączyc, by było cały czas dostepne

 

i trzeci aspekt- napastnicy. Gram sobie Juve w Seria A i jak dla mnie to trochę zbyt opieszale wychodzą do piłek, zwłaszcza granych górą, na dobieg...czasami odnosze wrażenie , ze robią krok do tyłu wrecz...

 

ale najważniejsze jest to, ze znów jest wróciło te uczucie cholernej radosci po strzeleniu gola!

 

me poriwnanie: fifa 11 8+,...PES 2011 8

Odnośnik do komentarza

Dla mnie po ponad stu godzinach gry największe z(pipi)ki to:

- brak reakcji na kwadrat w obronie, przez co mnóstwo bramek pada z rzutów rożnych. Ostatnio w meczu MLO w ostatniej minucie piłka leciała prosto na Ambrosiniego (za(pipi)isty jump i heading), a ten, mimo wciśnięcia kwadratu jakieś 5 razy w ciągu sekundy patrzył jak kryty przez niego napastnik strzela gola. Podobnych sytuacji jest mnóstwo. Wkurza też ogólna opieszałość zawodników, a najbardziej przeszkadza właśnie w obronie, kiedy źle przełączy się zwodnik, włączasz kontrolę nad drugim, ale za każdym razem ten wyłączany się zatrzymuje. W poprzednich wersjach nie było to aż tak widoczne, być może powodem jest cały ten hucznie reklamowany freedom of movement, który w ataku działa super, w obronie znacznie gorzej;

- z ostatniej kwestii wynika kolejny problem, tzn. podania na dobieg, które mimo wszystko zbyt często przelatują między linią obrony i w meczach online są nadużywane. Sam pomysł z ich dokładnością jest super, gorzej gdy nie da się im przeciwstawić;

- sędziowie to po raz kolejny śmiech na sali i karne za czyściutkie wejście w piłke to norma;

- fizyka piłki po odbiciach od zawodników jest konkretnie niedopracowana.

Reszta bardzo mi się podoba, gdyby gra była pozbawiona w/w z(pipi)ek, dałbym jej 9+ :thumbsup:

 

Aha i nieco zniwelowałbym przewagę szybkośćiową obrońców. Zamysł jest dobry, rajdy po skrzydłach nie istnieją, ale Pato, Eto czy Krystyna powinni uciec najowolniejszemu obrońcy w grze, a tego nie robią. Dlatego minimalnie, ale jednak zwiększyłbym szybkość biegu z piłką.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...