Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Ja specialnie wróciłem do pesa 2009 aby sobie przypomnieć normalny timing bo wiem już na bank że on wróci. Przestałem się udzielać bo po co pisać cokolwiek, pozostaje tylko czekać :D Filmik pokazywałem każdemu ze starej gwardii, wszyscy jednogłośnie przyznali że jak to będzie tak chodzić to wracają do gry. Zapowiada się wielki powrót turniejów na 200 osób i niesamowitej atmosfery rywalizacji. Fifa jakby się nie starała, tego mieć nie będzie nigdy!

Odnośnik do komentarza

Co tu dużo mówić, ale widać, że KONAMI pracuje bardzo intensywnie nad każdym aspektem gry. Zaczynając od menu, chants, grafiki, a kończąc na animacjach, 360 stopniach, systemem kolizji, fizyką piłki, nowym sterowaniem z wykorzystaniem prawego analaga, kamery telewizyjnej, edit mode etc. A pieprzyć tych retardów i hatersów!

smiesznie to wyglada, szczegolnie przy Twoim zdjeciu profilowym. :teehee:

 

Akurat menusy to glowna domena Konami, od lat na kazdym spotkaniu chwalili sie, że "they made everything from the scratch" - i zawsze na pierwszy ogien szlo menu ! :teehee:

 

Co do samej oprawy - jest przeza(pipi)ista w tym roku, oby cala gra taka byla to i ja wroce do PES'a.

Co do turnieji - w epoce Online, juz prawie zadna gra nie ma szans powrotu w tamte klimaty.

Odnośnik do komentarza
Co do turnieji - w epoce Online, juz prawie zadna gra nie ma szans powrotu w tamte klimaty.

 

Ja się z tym absolutnie nie zgadzam. Lagi, wyzywanie przeciwnika, tysiące wytłumaczeń, kompletny brak sportowej atmosfery. To tylko wierzchołek góry lodowej zwanej online. Granie online "o coś" jest bardzo frustrujące , wiem co mówię, kilka tych turniejów/lig się wygrało. Nikt nie robi poważnych turniejów online (oprócz gier fpp). Gdyby było inaczej mistrzostwa polski w fife, pesa, tekkena były by właśnie przez neta. Nie wspominam o cudownych wyprawach na drugi koniec polski, pociągowych klimatach czyli prawdziwej atmosferze turniejowej. Kto tego nie przeżył nie ma prawa głosu =] Wiem z doświadczenia że sympatyczni ludzie na co dzień, grając przez neta zamieniają się w agresywne bestie rzucające wyzwiskami i własnymi padami;)

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

Co tu dużo mówić, ale widać, że KONAMI pracuje bardzo intensywnie nad każdym aspektem gry. Zaczynając od menu, chants, grafiki, a kończąc na animacjach, 360 stopniach, systemem kolizji, fizyką piłki, nowym sterowaniem z wykorzystaniem prawego analaga, kamery telewizyjnej, edit mode etc. A pieprzyć tych retardów i hatersów!

smiesznie to wyglada, szczegolnie przy Twoim zdjeciu profilowym. :teehee:

 

Akurat menusy to glowna domena Konami, od lat na kazdym spotkaniu chwalili sie, że "they made everything from the scratch" - i zawsze na pierwszy ogien szlo menu ! :teehee:

 

Co do samej oprawy - jest przeza(pipi)ista w tym roku, oby cala gra taka byla to i ja wroce do PES'a.

Co do turnieji - w epoce Online, juz prawie zadna gra nie ma szans powrotu w tamte klimaty.

 

Tak czułem, że mi odpowiesz :teehee: Ciekawe czemu :rolleyes: Dam sobie głowę uciąć, że jako pierwszy zaczniesz psioczyć i szukać na siłę wad nowego Pro Evolution Soccer. Nie zdzierżysz, że nowy PES będzie dobrą grą :teehee:

Odnośnik do komentarza

tylko na chwilę wtrącę się na temat turnieji:

@easye:

"juz prawie zadna gra nie ma szans powrotu w tamte klimaty".

"poki co turnieje w FIFE i PES'a sssa - na kazdy przyjezdza maks 30 osob".

 

jakie tamte klimaty ? jaki powrót ? i na jakie turnieje Ty jeździsz ?

 

skoro turnieje są cały czas: całkiem niedawno w maju; Szczecin; około 90 osób ?

 

 

*turniej pes'a ofkoz, chyba że pisałeś o fifie ...

Odnośnik do komentarza

No wiesz, jezdzilem na turnieje organizowane przez Gope, Sado (chyba, nie pamietam juz ksywy - moge mylic) dobre pare lat temu, niestety moje sukcesy konczyly sie na 1/8-1/16, roznice miedzy PES 4,5,6 na Xboxie, a tym na PS2 byly juz wtedy ogromne. Od czasu PES 2008 w PES'a w ogole nie grywam, wiec gdzie mam jezdzic ? Wiem tez, ze byl jeden w Warszawie 7 lipca, organizowany przez M$ to nawet nikt z forum sie nie pofatygowal. Tyle.

Gram obecnie tylko FIFE - tam nie ma lagow online, gram w przyjemnej atmosferze, wiec notabene juz nigdzie nie jezdze.

 

EDIT2: chyba ze mam blisko - jak ostatnio do Lucidu na Word Cup 2010.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Gram obecnie tylko FIFE - tam nie ma lagow online, gram w przyjemnej atmosferze, wiec notabene juz nigdzie nie jezdze.

EDIT2: chyba ze mam blisko - jak ostatnio do Lucidu na Word Cup 2010.

 

w porządku, rozumiem ... ALE w takim razie daruj sobie takie teksty: "poki co turnieje w FIFE i PES'a sssa - na kazdy przyjezdza maks 30 osob"; bo chyba powinno być "poki co turnieje w FIFE sssa - na kazdy przyjezdza maks 30 osob".

 

@zajman: 90 było na pierwszej edycji ; teraz było nie mniej , możliwe że była ponad 100ka, nie pamiętam ;)

 

 

@easye : kończąc offtopa, jak chce Ci się logować to tu masz foty aby zobaczyć co i jak [klimatu wprawdzie nie zobaczysz bo i jak, ale jakiś tam podgląd będziesz miał]

http://www.przeklej.pl/plik/menago-cup-szczecin-2-org-andreg-takeshi-rar-0013hv0e07tb

Edytowane przez TaKeShiX
Odnośnik do komentarza

okej, no offence, nie zagladam do tematow turniejowych PES'a od paru lat po prostu.

Raz dalem info o Warszawie i myslalem, ze tak jest z kazdym, zwlaszcza, jak czytam wypowiedz Zajmana, o tym, ze moze klimat wroci. Dlaczego sie jego nie czepnales ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Bo doskonale wie o czym mówiłem. Turnieje za czasów pesa 2008, gdzie co drugi miał range ekstraklasy(120 osób+), były klany które regularnie jeździły, z czołówki zawsze było ponad 10-20 osób, rankingi, konkretne nagrody (np. w dąbrowie ps3 i xbox360 dla pierwszej dwójki), ciągle updatowany terminarz turniejowy, niekiedy były po 2 godne turnieje w jednym weekendzie itd. Teraz to jest tylko namiastka tego co było. rozmawiałem z wieloma osobami które przestały jeździć, wszystkie przyznawały że dały sobie spokój bo dla tego pesa(2009 i 2010) nie było to tego warte.

Odnośnik do komentarza

...zwlaszcza, jak czytam wypowiedz Zajmana, o tym, ze moze klimat wroci. Dlaczego sie jego nie czepnales ?

 

zajman pisał o powrocie turnieji na 200 osób [dawno takiego nie było], Ty że nie ma nawet 30 ...

 

jako organizator niedawnego turnieju na ~100 osób chciałem to sprostować...

 

skończmy już ...

Odnośnik do komentarza

Bez przesady... nie takie znowu "nic". Po filmikach juz zaprezentowanych mozna wyciagnac pewne wnioski. Moj jest taki, ze moze byc bardzo dobrze.

A co do turnieji... mi sie nigdy nie chciało jechac poł polski po to, zeby pograc sobie na konsoli. Wolalem rozsiasc sie w domu z kumplami przy piwku i zagrać o złotówkę. Niby żaden pieniądz a czasem niemal do awantur dochodziło :) Aktualnie jestem zdecydowanie zwolennikeim wszelkich turnieji z nagrodami w formie online.

Na jeden turniej w zyciu pojechalem, może niech Easye sie wypowie na ten temat :D

Odnośnik do komentarza

No akurat gameplay'u pokazali tyle co firma EA - czyli nic...

Jedyny wniosek jaki moge wysunac - to super oprawa i ze bedzie lepiej niz rok temu. Dlatego wciaz czekam na filmy obydwu gier, bo dla mnie PES 2011 ma nie byc lepszy niz PES 2010 - ma w koncu moc konkurowac z FIFA !

Pamietam ten turniej Matinx-prawie go wygrales ! Przekozak byles :teehee:

Odnośnik do komentarza

jak nie pokazali, jak pokazali. Jest pare urywków prosto z gry, z normalnego meczu, podczas gdy z fify nie ma zupełnie nic.

Na turnieju byłem o tyle: I I od triumfu... Tak jak mowilismy, bylem mentalnym zwyciezca

PS. moze mi ktos powiezdiec, czy ps3 ma wejście USB? czy zeby np wgrac patcha z kompa na konsole bede musial specjalne kable kupować..? Albo moze jest mozliwosc nagrania plikow na plytke i nie będzie problemów z jej odczytem?

Edytowane przez Matinx
Odnośnik do komentarza

...moze mi ktos powiezdiec, czy ps3 ma wejście USB? czy zeby np wgrac patcha z kompa na konsole bede musial specjalne kable kupować..? Albo moze jest mozliwosc nagrania plikow na plytke i nie będzie problemów z jej odczytem?

 

ma usb, ale na nic się to Ci nie przyda, płytka też... jeżeli masz na myśli oficjalne patche konami.

 

chyba, że piszesz o fanowskich save'ach z koszulkami, nazwiskami itp. ; wtedy wystarczy zwykły pendrive.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...