Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie - tak jak pisalem wczesniej, akurat w FIFIE wielkich zmian pod wzgledem grafiki, zawodnikow, ruchow juz nie potrzeba, wiec o czym my tu dyskutujemy. Tam jedynie gameplay maja doszlifowac, bo nikt niczego innego od nich nie wymaga. Z Konami jest niestety zupelnie na odwrot...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

A co maja reklamowac, skoro praktycznie nic nowego nie musza dodawac? To jedyna zmiana, ktora mozna zobaczyc najlatwiej. Reszta to zmiany, ktore mozna ocenic dopiero grajac, a nie na filmikach.

Jest mnóstwo rzeczy nad którymi by mogli popracować,choćby kwesta taktyk, w której PES od zawsze był górą,a w tym roku kolejne usprawnienia,moim daniem genialne,wprowadza.

Mówcie dalej,że fifa jest wystarczająco dobra i nic nie trzeba zmieniać,to się z nią stanie to samo co z PESem.

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to nie temat o FIFA. Tam znajdziecie moje opinie o tym czego mi tam brakuje. I dokladnie to co wymienil slupek to sa szlify. Poza balonowymi strzalami - to sa strzaly realistyczne, w przeciwienstwie do PESowych.

 

Co do taktyk. Akurat PES nie ma sie czym chwalic i wyzej cenie FIFA. Ustawienia suwakow w FIFA 10 zdecydowanie decyduja jak sie zachowuje druzyna do tego dochodza szybkie taktyki (wliczajac pulapke ofsajdowa na żądanie). Pilkarze maja też wlasna wole i logike.

W PES obrona to slupki, w ataku zawsze to samo, nawet nie mozna pilkarza wywolac by wyszedl na pozycje, zmiana pilkarza to zart. Zagrania na dobieg, czy gora czy dolem wychodza zaleznie co zdecyduje komputer. Co tutaj taktyka ma do rzeczy w PESie? Ze na radarze przez chwile dobrze wyglada?

Odnośnik do komentarza

Jak to w Fifie nie trzeba nic zmieniać :blink:

 

Kapciaste - balonowe strzały, boiska jak baseny bez poczucia wielkości stadionu jak w Pes-ie, wygląd zawodników, praktycznie brak jakiegokolwiek znaczenia taktyk, wstrętne powtórki.

 

A to zapewne tylko wierzchołek góry lodowej.

w WC strzały nabrały poweru

Odnośnik do komentarza

True, true. Slupek - zacznij pisac posty w odpowiednim temacie, wtedy o nich podyskutujemy.

Easye i właśnie o to tutaj się rozchodzi.

 

Gdybym grał nałogowo, systematycznie w Fifę to zapewne udzielałbym się w temacie itd. Natomiast nie będę wbijał się do tematu psiocząc i jeżdżąc po Fifie co mi leży na sercu skoro ta gra mnie nie interesuje, nie gram w nią systematycznie. Tyle o ile co wpadnę do kumpla który wyłamał się się i gra od 09 w Fife ;p To jest jakieś 5-6 razy w miesiącu.

 

Jak w tym roku w końcu postawię na Fifę (wątpliwe) to wtedy zacznę się udzielać a co za tym idzie pewnie i psioczyć.

 

PS. Poza tym dobrze wiesz, żebyście mnie tam "zjedli" ;]

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to nie temat o FIFA. Tam znajdziecie moje opinie o tym czego mi tam brakuje. I dokladnie to co wymienil slupek to sa szlify. Poza balonowymi strzalami - to sa strzaly realistyczne, w przeciwienstwie do PESowych.

 

Co do taktyk. Akurat PES nie ma sie czym chwalic i wyzej cenie FIFA. Ustawienia suwakow w FIFA 10 zdecydowanie decyduja jak sie zachowuje druzyna do tego dochodza szybkie taktyki (wliczajac pulapke ofsajdowa na żądanie). Pilkarze maja też wlasna wole i logike.

W PES obrona to slupki, w ataku zawsze to samo, nawet nie mozna pilkarza wywolac by wyszedl na pozycje, zmiana pilkarza to zart. Zagrania na dobieg, czy gora czy dolem wychodza zaleznie co zdecyduje komputer. Co tutaj taktyka ma do rzeczy w PESie? Ze na radarze przez chwile dobrze wyglada?

Ja pisze o taktyce w nowym PESie - duża wygoda i ogromne możliwości + większy realizm.

Ty mylisz taktykę z AI.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

W kazdym badz razie porownywanie taktyk jest nie na miejscu, bo najpierw trzeba je u konkurencji opanowac, potem dluuugo pomeczyc by wtedy miec jakiekolwiek zdanie.

 

EDIT:

 

No i zaglebimy sie w temacie jak juz nowy PES bedzie dostepny. Dzis mamy na razie koncert zyczen. Obawiam sie ze znow poboznych.

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

W kazdym badz razie porownywanie taktyk jest nie na miejscu, bo najpierw trzeba je u konkurencji opanowac, potem dluuugo pomeczyc by wtedy miec jakiekolwiek zdanie.

 

EDIT:

 

No i zaglebimy sie w temacie jak juz nowy PES bedzie dostepny. Dzis mamy na razie koncert zyczen. Obawiam sie ze znow poboznych.

Na szczęście wszyscy dziennikarze grający we wczesną wersję gry,tych obaw nie podzielają.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W kazdym badz razie porownywanie taktyk jest nie na miejscu, bo najpierw trzeba je u konkurencji opanowac, potem dluuugo pomeczyc by wtedy miec jakiekolwiek zdanie.

 

EDIT:

No i zaglebimy sie w temacie jak juz nowy PES bedzie dostepny. Dzis mamy na razie koncert zyczen. Obawiam sie ze znow poboznych.

Na szczęście wszyscy dziennikarze grający we wczesną wersję gry,tych obaw nie podzielają.

w Fifie da sie BARDZO SKUTECZNIE zagrać 5-0-5. Porażka. Online masę ludzi cisnie takimi ant ffutbol formacjami

Odnośnik do komentarza

Ja juz dawno nauczylem sie, ze nie wierze "doniesieniom" od dobrze poinformowanych. Widac ze nie jest to norma bo jakbym byl bardzo zlosliwy to bym pewnie tutaj zacytowal identyczne posty Adera z przed roku i dwoch ;).

 

Nie da sie ukryc, ze moj sceptycyzm rosnie zamiast spadac.

 

 

Co do online i skarg na fachowcow od 5:0:5 u konkurencji - gwarantuje Wam ze jesli PES (daj mu Boze) dojdzie do poziomu online jak konkurencja to i dorobi sie takiej spolecznosci online z calym inwentarzem, wliczajac w to takich "zawodowcow".

Czlowiek to takie bydle, ze kombinuje jak najlatwiej oszukac system przy minimalnym wysilku, raczej niz samemu sie rozwijac... Tyle, ze prawdziwy skillowiec radzi sobie z takimi z usmiechem na twarzy (niekoniecznie mowie tu o sobie)...

Odnośnik do komentarza

Ja juz dawno nauczylem sie, ze nie wierze "doniesieniom" od dobrze poinformowanych. Widac ze nie jest to norma bo jakbym byl bardzo zlosliwy to bym pewnie tutaj zacytowal identyczne posty Adera z przed roku i dwoch ;).

 

Nie da sie ukryc, ze moj sceptycyzm rosnie zamiast spadac.

 

 

Co do online i skarg na fachowcow od 5:0:5 u konkurencji - gwarantuje Wam ze jesli PES (daj mu Boze) dojdzie do poziomu online jak konkurencja to i dorobi sie takiej spolecznosci online z calym inwentarzem, wliczajac w to takich "zawodowcow".

Czlowiek to takie bydle, ze kombinuje jak najlatwiej oszukac system przy minimalnym wysilku, raczej niz samemu sie rozwijac... Tyle, ze prawdziwy skillowiec radzi sobie z takimi z usmiechem na twarzy (niekoniecznie mowie tu o sobie)...

To nie są "dobrze poinformowani" tylko magazyny,portale i dziennikarze z całego świata.

To,że nikt z Polski nie był,to peszek, bo jestem ciekaw co powie Koso o tej grze.

 

 

http://www.pesfan.com/news/9046844/PES-2011-E3-Previews/

Tu są pozbierane te artykuły.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Kolejne bardzo pozytywne oceny prasy na temat PES 2011.

 

IGN "PES BACK"

 

http://uk.ps3.ign.com/articles/110/1100770p1.html

 

JEUXVIDEO

 

"Konami seems to have found the formula for success in developing Pro Evolution Soccer 2011. While it is too early to predict the outcome of the game, it is likely that FIFA has finally found his eternal rival in top form. The gameplay enhancements should not go unnoticed by football lovers as well as the overall track record, well above the 2010 Edition concerning such animations."

 

GAMESPOT

 

"On the field, Pro Evolution Soccer 2011 is equally promising. We?re told that 90 percent of the player animations are new this year, and it shows. Players are now significantly more responsive, and while it?s possible to perform tricks and feints (and even to link feints together), you?re unlikely to need them very often because you can beat opponents simply by turning quickly with the ball or by passing intelligently. Passing the ball around feels great in Pro Evo 2011 because while it?s still quite easy to string short to-feet passes together, you?re now afforded much more control to pass the ball in any direction and at any pace without the AI interfering and making assumptions about where your pass was supposed to go".

 

Proponuję ściągnąć sobie TRAILER z PSN i obejrzenie jego w HD na TV. Ogólnie robi dużo lepsze wrażenie niż na youtube.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...