Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to byly beta , alpha czy inne testy. Krazyly po internecie majace na celu podniecic co bardziej latwowiernych filmiki ze studia producentow opisujacych jakie to rewolucyjne usprawnienia maja wprowadzic w nowym pesie. W koncu wyszlo jak zwykle, w tym roku stosuja identyczny marketing, ktory jak widac jeszcze daje rade. Brawo.

 

 

Chcecie czy nie, ale musicie sie pogodzic z tym ze teraz to PES musi gonic konkurenta i nie chodzi mi tu bynajmniej o sprawe licencji. Te usprawnienia ktore zapodal Ader na filmikach z youtube to niestety ale standard w Fifie od przynajmniej 2-och ostatnich odslon. Tych co graja w F po prostu smieszy jak dwoch japonczykow podnieca sie 3-ma nowymi trikami, rewolucyjnym paskiem sily podania i walka cialem o pilke. Mozna chyba pochwalic animacje, bo ta jednak wyglada troche lepiej od pes2010. Zobaczymy, ale biorac pod uwage ze FIFA wcale nie stoi w miejscu sadze ze znowu zobaczymy niezla przepasc miedzy tymi tytulami.

Edytowane przez Forebode
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to byly beta , alpha czy inne testy. Krazyly po internecie majace na celu podniecic co bardziej latwowiernych filmiki ze studia producentow opisujacych jakie to rewolucyjne usprawnienia maja wprowadzic w nowym pesie. W koncu wyszlo jak zwykle, w tym roku stosuja identyczny marketing, ktory jak widac jeszcze daje rade. Brawo.

 

 

Chcecie czy nie, ale musicie sie pogodzic z tym ze teraz to PES musi gonic konkurenta i nie chodzi mi tu bynajmniej o sprawe licencji. Te usprawnienia ktore zapodal Ader na filmikach z youtube to niestety ale standard w Fifie od przynajmniej 2-och ostatnich odslon. Tych co graja w F po prostu smieszy jak dwoch japonczykow podnieca sie 3-ma nowymi trikami, rewolucyjnym paskiem sily podania i walka cialem o pilke. Mozna chyba pochwalic animacje, bo ta jednak wyglada troche lepiej od pes2010. Zobaczymy, ale biorac pod uwage ze FIFA wcale nie stoi w miejscu sadze ze znowu zobaczymy niezla przepasc miedzy tymi tytulami.

 

To,że PES musi gonić konkrenta to oczywista "oczywistość" żadne nowum bynajmniej dla mnie. Z tą wielką przepaścią to poczekajmy do gamescom'u. Wtedy zobaczymy obie gry w akcji i ocenimy je pod względem gameplay'u. Ważne żeby oceny były obiektywne i by z podejściem która gra ma lepsze "wodotyryski" nie przesadzać. Bo "wodotryski" "wodotryskami", a klimat,miód i przyjemność z grania to rzeczy które są najważniejsze. Mówie to jako stary gracz....... :whistling:

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Racja ale....kurde, nie kontynuujcie takich dyskusji. Są bez sensu.

 

co roku taki sam schemat- wbija fan fify do działu PES'a (i oczywiście vice wersa) i pisze nic nie wnoszące do dyskusji rzeczy.

 

Lons do ciebie się to tez tyczy :P . Stosujmy zasadę: mam coś do dodania- wchodze, piszę. Nie mam lub tez chcę powtórzyc po raz setny jak to np nie wierzę już konami (ja tez nie wierze) - daruję sobie jednak.

Odnośnik do komentarza

PES 2011 ? seria w końcu powraca na dobrą drogę!

Redaktorzy IGN-u mieli już okazję do przetestowania wczesnej wersji Pro Evolution Soccer 2011. Werdykt? Piłkarska seria od Konami ma w tym roku spore szanse na to, by odkupić swoje grzechy i ponownie stanąć w szranki z FIFĄ.

 

Redaktorzy IGN-u twierdzą, że nadchodzi najbardziej hardkorowe Pro Evo w historii ? złożone i stawiające na efektywne szlifowanie umiejętności.

 

było ? :teehee:

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie było jeszcze po tak wczesnych play testach tyle pozytywnych komentarzy odnośnie next-genowego PES. Prawie każda recenzja bardzo, bardzo pozytywna. Jon Morphy powiedział wprost "Naszym celem jest powstrzymanie migracji hardcorowych graczy". W wywiadach nawet sam Rutter mówił ostatnio, że ma obawy co do Pro Evo 2011. Czekamy na konkretne filmiki.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Mój odnośnik

 

 

co sadzicie? Osobiście ciezko mi coś rzec. Na pewno będę ostrożny z och i ach. Ok, dwóch rzeczy jestem pewny: strasznie podobaja mi się opcje taktyczne w PES 2011 i...Koanmi dalej ma fatalny gust muzyczny;-)

 

 

I kurde...mogliby zmienic logo tego PES 'a . Te, które towarzysz seri od czesci 08 bardzo źle się kojarzy

Odnośnik do komentarza

Jak miałbym oceniać grę po logo to bym w zimę w sandałach chodził. Muzyka to kwestia gustu.

 

Sreens:

 

http://creativefuture.tk/

 

Edit

 

Pes 2011 będzie posiadał Stadium Editor :thumbsup::blink: Wreszcie będzie można grać na angielskich obiektach.

 

Kolejne screeny:

 

http://www.pesfan.com/news/9099382/PES-2011---First-Look-Screenshots/

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Nigdy nie było jeszcze po tak wczesnych play testach tyle pozytywnych komentarzy odnośnie next-genowego PES. Prawie każda recenzja bardzo, bardzo pozytywna. Jon Morphy powiedział wprost "Naszym celem jest powstrzymanie migracji hardcorowych graczy". W wywiadach nawet sam Rutter mówił ostatnio, że ma obawy co do Pro Evo 2011. Czekamy na konkretne filmiki.

Prosze Cie - mozesz mi podac chociaz jedna gorsza opinie, ktora byla zamieszczona w temacie PES 2010 przed jego premiera ? albo nie - podaj jedna z roku 2009 ? W tym kaciku zawsze kazda zapowiedz byla mega pozytywna z mega pozytywnymi komentarzami na temat nowej czesci ! Zapytalem, bo nie pamietalem - TaKeShiX od razu podal ze to samo bylo w zeszlym roku i tyle mi wystarczy.

Co do Ruttera rok temu mowil to samo i nie wiem po co bezustannie to powtarzasz, skoro jego slowa sa bardziej z uprzejmosci niz jakiegokolwiek strachu.

Mój odnośnik

co sadzicie? Osobiście ciezko mi coś rzec. Na pewno będę ostrożny z och i ach. Ok, dwóch rzeczy jestem pewny: strasznie podobaja mi się opcje taktyczne w PES 2011 i...Koanmi dalej ma fatalny gust muzyczny;-)

Muzyka w grze bedzie na pewno lepsza, opcje taktyczne wygladaja naprawde fajnie, cala reszte trzeba sprawdzic z normalnej kamery, badz grajac osobiscie. Mogliby dopracowac animacje kiwek, wiem ze nie beda na takim poziomie jak w FIFIE, ale wygladaja rwanie miejscami.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Mój odnośnik

 

 

co sadzicie?

 

Że wygląda zaje.biście oprócz niektórych tricków a raczej ich animacji.

Szczególnie te z filmików szkopów wyglądają kiepsko.

 

A logo i muzyka to mi kompletnie zwisa.

To znaczy muzyka w Pes-ie może być tylko ta na zaprezentowanym filmiku jest kiepska jak z Amigi.

 

Btw mam nadzieję, że odgłosy kopanej piłki w końcu zmienią.

Odnośnik do komentarza

tylko ta na zaprezentowanym filmiku jest kiepska jak z Amigi.

 

 

Z calym szacunkiem ale muza z Amigi to byl niedoscigniony top (choc bylem atarowcem) :whistling:

 

A co do filmiku. Coz wreszcie powoli zaczyna to wygladac jak FIFA (to komplement).

Poczekamy zobaczymy. Na razie wciaz mam wrazenie, ze obrona to statysci (szczegolnie zobaczcie zachowanie obroncy w 4 minucie). Animacje duzo lepsze ale wciaz do poprawy. Za duzo "plywania" jest.

 

Moze naprawde w 2012 beda dwie wypasne gry na rynku...

Na razie dopoki sam rak nie poloze na padzie by sprawdzic w praniu, dopoty nie podejmuje sie ocenie i powstrzymam sie od zachwytow.

Odnośnik do komentarza

Po trailerze widać dużo fajnych zmian (animacja biegu, dośrodkowania z innych kątów, świetne zwody, kapitlalne parady bramkarzy, lepsze 360 stopniowe podania i kontrola zawodnika) Piszecie, że obrońcy to statyści a filmiki zawsze były kręcone na Easy tak samo jak pokazy Gameplay'u . Ligi Angielskiej nie będzie bo EA ma wyłączność na licencje przez ileś tam lat.

Ja najbardziej bym chciał sprawiedliwego sędziowania, poprawienia kolizji, personalizacji gwiazd (coś jak w NBA 2K bo tam każda gwiazda ma własne animacje rzutu ) , lepszej i pełniejszej licencji, zwodów na prawym analogu.

Odnośnik do komentarza

tylko ta na zaprezentowanym filmiku jest kiepska jak z Amigi.

 

 

Z calym szacunkiem ale muza z Amigi to byl niedoscigniony top (choc bylem atarowcem) :whistling:

 

A co do filmiku. Coz wreszcie powoli zaczyna to wygladac jak FIFA (to komplement).

Poczekamy zobaczymy. Na razie wciaz mam wrazenie, ze obrona to statysci (szczegolnie zobaczcie zachowanie obroncy w 4 minucie). Animacje duzo lepsze ale wciaz do poprawy. Za duzo "plywania" jest.

 

Moze naprawde w 2012 beda dwie wypasne gry na rynku...

Na razie dopoki sam rak nie poloze na padzie by sprawdzic w praniu, dopoty nie podejmuje sie ocenie i powstrzymam sie od zachwytow.

 

Dokładnie muzyka z Amigi była na maksymalnym topie.

Odnośnik do komentarza

@Easye

 

Po raz kolejny jesteś w błędzie. Po pierwsze ani rok temu ani dwa i trzy żadnych pozytywnych reakcji na temat PES nie było. Pisano wtedy o nowych Pesach, że są po prostu słabe w porównaniu z tymi z PS2. Masa żalu, że Pes zszedł z drogi symulacji na arcade. KONAMI ma na celu zatrzymać migrację hardcorowych graczy. Mało tego chce by oni wrócili. Odnośnie Ruttera też się mylisz, gdyż mówił wprost, że KONAMI nie wykorzystuje mocy konsol nowej generacji. Kiedy testował na Gamescom Pes 2010 był lekko rozczarowany bo spodziewał się więcej. Cieszy mnie jedno, że zaczynasz wreszcie być obiektywny! Nareszcie zdajesz sobie sprawę, że animacje w PES 2011 nie będą tak dobre jak w FIFA bo nie będą, ale dostrzegam u ciebie pewną pozytywną tendencję do obiektywnej oceny.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Stary - zaraz przejrze temat, zanim wyszedl PES 2010, 2009 przescigaliscie sie z Aderem w linkach z roznych stron gdzie wszystko bylo w superlatywach, wiec nie pieprz bzdur ze nie bylo ochow i achow zanim pojawily sie dema !

 

Hatersie zrozum, że achy są były i będą od fanów PES bo oni oczekują dobrej gry. Żadne poważne pismo nie pisało w wielkich superlatywach na temat PES 2010. Pisali o dobrej grafice, kroku w dobrą stronę etc. Większość miała obiekcje co do animacji,360 stopni,systemu kolizji. Ja pie.r.dole jaki ty masz kompleks Pro Evo.... szoook. Co żal cię ściska, że PES może być dobry? No co powiesz rzekomy wielki hardcorowy fanie Pesa za czasów PS2? Szukaj, szukaj błedów w tym jesteś najlepszy, szkoda tylko,że widzisz je tylko po jednej stronie. Let's...... dokończ.... Najlepsze jest to, że jeszcze niedawno wyśmiewałeś się z edytora w PES, a dwa dni temu kiedy FIFA to wprowadziła srasz z zachwytu. Porażka.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

albo masz slaba pamiec, albo jak zwykle chcesz z innych zrobic idiotow. Jasne, ze Twoje stronki z zeszlego roku typu:

PESFan

WENB

PESGaming

ktore Ty podawales jako mega rzetelne mam w (pipi)e, ale zeby Ci przypomniec Lons:

www.neogo.pl

http://www.jvn.com/

gamersyde

insidegame

to pierwsze stronki, ktorymi miedzy innymi sam sie jarales, piszace mega pozytywnie o PESie i juz w lipcu/sierpniu moglismy sie juz naczytac Twojego corocznego King is Back.

Oczywiscie te strony tez sa dla mnie nic nieznaczacymi anonimami, wiec:

IGN - Pro Evolution Soccer 2010 Hands-on

The once-glorious footballing great looks to regain its title. - czy jednak to samo...

 

I pozniej znowu:

http://www.eurogamer

http://www.videogamer i z 10 innych pewnie, ktorych juz mi sie nie chce szukac, bo jestem raptem na 17 stronie. Masz racje - nikt nigdy nie pisal tak pozytywnie o PESie jak teraz. z poprzednich lat nie chce mi sie szukac, ale bylo TAK SAMO !

 

 

PS. i cytuj moje wypowiedzi, bo jak zwykle masz problemy ze zrozumieniem. Pisalem, ze porazka jest brak licencji przez tyle lat i edycja niemalze wszystkiego od podstaw, ale podkreslilem, ze dzieki bogu jest.

W FIFIE podniecam sie jedynie samodzielna edycja przyspiewek, ale jak chcesz to mozesz mnie zacytowac, gdzie tak pieje z zachwytu.

 

 

EDIT2: no i zapomnialem o najbardziej podawanym Gamespocie - nie mogli sie doczekac, zeby dostac pelna wersje taka byla rewelacyjna i wciagajaca wersja preview.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...