Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

i tak dostaniecie dosc szybko patcha pewnie z kitsami itp.. wiec nie rozumiem po co komukolwiek na tym zalezy? smile.gif

 

 

Jak czytam takiego posta to ogarnia mnie uczucie zażenowania. Zażenowania, że istnieją ludzie, którzy płacąc 200 złotych za produkt nie oczekują od niego najwyższej jakości. Po co zapewnić licencję na więcej niż 10 lig, gracze sami je zrobią. Po co robić stadony- gracze sami je zrobią, po co robić twarze- gracze sami je zrobią . Widać lubisz być, brzydko mówiąc, ruchany przez Konami :/

Odnośnik do komentarza

kolego, co do ruchania - nie wiem jak Ty, ja preferuje kobiety.

Sprawa druga - wiekszosc tu wypowiada sie jakby licencja stanowila priorytet. To jest do cholery napis ktorego z kamery wide nawet nie bezdiesz widzial. Poczekasz tydzien i bedziesz mial to samo. Produkt najwyzszej jakosci to gameplay a nie kolorowe lizaki.

I co do zażenowania - wspolczuje Ci, ze masz takie odczucia. Narobisz sie przy takim patchu? nie. Wgrasz go w sobie w 5 minut i masz gre jaka chciales. Ale polaczek narzekać musi.

Jezeli o poziomie produktu stanowia dla Ciebie 3 paski na rekawkach - to rowniez jestem zażenowany. Raczej sie nie dogadamy.,

Ja w przeciwienstwie do Ciebie potrafie sie cieszyc tym co mam i nie narzekam na wszystko - jeszcze nawet nie wiedzac co dostane. Widze fajny gameplay - jestem zadowolony na tą chwilę. Zobaczę więcej, może bardziej sie zajaram, a moze powiem ze jednak ta gra to dno. Na pewno nie ocenie teraz, ze to super produkt, albo że żenada (BO NIE MA ADIDASA NA KOSZULCE)

Ilosc lig- te druzyny ktore byly dotychczas w pesach mi zupelnie wystarczaly. Jedynie bundesligi mi brakowalo. A jak Ty masz potrzebe biegania jakimis kitajcami z dalekiego wschodu albo murzynami z rodu ekwueme - sorry stary, ale tym bardziej Cie nie rozumiem.

Sorry za roztrzepanego posta ale nie chce mi sie dluzej siedziec nad odpowiedzia dla Ciebie - po tak gownianej riposcie z twojej strony.

Odnośnik do komentarza

Brawo! Chyba jeden z lepszych postów w tym temacie, zgadzam się w zupełności.

 

To jest do cholery napis ktorego z kamery wide nawet nie bezdiesz widzial.

 

 

 

true, true, true...

 

Zajawkę na to mam. Jakbym sobie grał Corintias to wszystkie piłki słałbym właśnie na niego.

Tylko ciekawe czy online pozwoliłby na to.

 

A czemu online miało by na to nie pozwolić:) Będzie czad, oby tylko kontuzji za często nie łapał.

Odnośnik do komentarza

Ja napisze tak - jestem ogromym fanem serii PES, która kiedyś no nie ukrywająć miażdzyła serie FIFA. Sytuacja się zmieniła od edycji PES 2008 - to co teraz serwuje nam Konami to smutny żart. Niedawno pierwszy raz zagrałem w FIFE 10 na konsoli i różnica powiemiedzy wersja na PC a konsole jest ogromna z korzyścią dla konsoli.

 

Czekam na demo i FIFY 11 i PESa 11, jeżeli PES zaserwuej nam kolejny raz to co serwuje nam od edycji 2008 a wiele na to wskazuje mimo hucznych zapowiedzi to bedzie to dla mnie pogrzebanie tej serii niestety.

 

 

Aha i jeszcze jedno - zawsze mnie bawiły argumenty że FIFA/PES (częsciej oczywiście PES) nie ma licencji na to czy tamto. Co jest dla was ważniejsze? Gameplay czy licencja albo przekręcone nazwisko gracza które można wyedytować w minute? Tu nie atakuje ani nie pije do nikogo z tego tematu bo nawet nie czytałem go całego. Ale sytuacja z licenjami przy jednoczesnej mozliwosci szybkiej edycji przypomina mi trochę "poprawe wyglądu publiczności" w kolejnej edycji FIFY czy PESa - wszytsko fajnie, tylko pytanie co to zmienia do czystego gameplayu?

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza

Izi, niedawno sam gadales o wygladzie pilkarzy na kamerze wide (chyba w klotniach z lonsem jak wychodzily fifa 10 i pes 10 - gdzie lons podniecał się doskonałymi twarzami zawodnikow w pesie przeciwstawiajac je tym niezbyt udanym - fifowskim). Teraz raptem grasz na telebimie i wszystko z tego wide widzisz? Serio, bzdury pleciesz juz.

Edytowane przez Matinx
Odnośnik do komentarza

kurcze żal to wszystko czytać

 

wasze argumenty że "widać że nie wszyscy dorośli" są jakąś hipokryzją

 

szkoda że ktoś kasuje moje normalne posty a zatrzymuje takie żałosne "dyskusje"

jak dzieci w piaskownicy

 

 

ponawiam pytanie bo nikt mi nie odpowiedział...widze ze ader dalej nie umie czytać ze zrozumieniem

 

jak wygląda patchowanie z Waszego doświadczenia ?

czy w meczach online patche działają ?

 

czy skoro będą wolne sloty dla drużyn to znaczy że będzie dużo wiecej lig po patchu niż w podstawowym produkcie?

 

Czy można łączyc patche ? czy pat(pipi)e się pojedyńcze loga drużyny ?

czy jest to jeden plik ?

 

PS nie piszcie już postów do Lonsa bo to mija się z celem...dyskusja poniżej jakiegokolwiek poziomu i szacunku

polecam ignorowanie...przydała by się jakaś interwencja moda czy kogoś...poza tym ciągłe atakowanie "fifowców" jest już nudne...jak sie nie czyta ze zrozumieniem postów i ogólnie tematu to wychodzi taka konkluzja kolegi lonsa "fifowcą chodzi tylko o licencje"

zal takie coś czytać...akurat była dyskusja o licencji po prostu

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

 

 

ponawiam pytanie bo nikt mi nie odpowiedział...widze ze ader dalej nie umie czytać ze zrozumieniem

 

polecam ignorowanie...przydała by się jakaś interwencja moda czy kogoś...poza tym ciągłe atakowanie "fifowców" jest już nudne...jak sie nie czyta ze zrozumieniem postów i ogólnie tematu to wychodzi taka konkluzja kolegi lonsa "fifowcą chodzi tylko o licencje"

zal takie coś czytać...akurat była dyskusja o licencji po prostu

Ty za to jesteś analfabetą.

Odpowiem Ci w prosty sposób - część z tych pytań dotyczy PES2011 i nikt nie jest wróżbitą by na nie odpowiedzieć.

Odpowiedzi na resztę znajdziesz na pesleague.pl lub pes-patch.com.

Odnośnik do komentarza

No Wy chyba (pipi)a żartujecie :turned:

Dobra oficjalnie temat PES 2011 przebił wszystkie pozostałe pes-owe.

 

Mam tylko jedno pytanie czy w temacie Fifa 11 też jest taki BURDEL?

 

kolego, co do ruchania - nie wiem jak Ty, ja preferuje kobiety.

Sprawa druga - wiekszosc tu wypowiada sie jakby licencja stanowila priorytet. To jest do cholery napis ktorego z kamery wide nawet nie bezdiesz widzial. Poczekasz tydzien i bedziesz mial to samo. Produkt najwyzszej jakosci to gameplay a nie kolorowe lizaki.

I co do zażenowania - wspolczuje Ci, ze masz takie odczucia. Narobisz sie przy takim patchu? nie. Wgrasz go w sobie w 5 minut i masz gre jaka chciales. Ale polaczek narzekać musi.

Jezeli o poziomie produktu stanowia dla Ciebie 3 paski na rekawkach - to rowniez jestem zażenowany. Raczej sie nie dogadamy.,

Ja w przeciwienstwie do Ciebie potrafie sie cieszyc tym co mam i nie narzekam na wszystko - jeszcze nawet nie wiedzac co dostane. Widze fajny gameplay - jestem zadowolony na tą chwilę. Zobaczę więcej, może bardziej sie zajaram, a moze powiem ze jednak ta gra to dno. Na pewno nie ocenie teraz, ze to super produkt, albo że żenada (BO NIE MA ADIDASA NA KOSZULCE)

Ilosc lig- te druzyny ktore byly dotychczas w pesach mi zupelnie wystarczaly. Jedynie bundesligi mi brakowalo. A jak Ty masz potrzebe biegania jakimis kitajcami z dalekiego wschodu albo murzynami z rodu ekwueme - sorry stary, ale tym bardziej Cie nie rozumiem.

Sorry za roztrzepanego posta ale nie chce mi sie dluzej siedziec nad odpowiedzia dla Ciebie - po tak gownianej riposcie z twojej strony.

 

Proponuję ten post wstawić jako opis tematu. Piękny post i chyba najbardziej sensowny w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Ciekawostka odnośnie stadium editora. Nie będzie limitów dodawania stadionów w samej grze, gdyż zapisywane będą one bezpośrednio na twardym dysku. Oczywiście jedynym limitem będzie pojemność HDD :P Pliki te będą nie związane z OF'ami także każdy będzie mógł stworzyć stadion np Anfield, Stanford bridge etc i wrzucić na online do pobrania. Myślę, że szybko stadium kreatorzy stworzą najlepsze stadiony z angielskiej premier leauge, niemieckiej bundesligi etc. Dodam, że w edit mode będzie można również oprócz strojów edytować loga pucharów oraz lig i bezpośrednio dodawać je na ramienia zawodników. Mp3 audio oczywiście również będzie możliwe by przypisać przyspiewki do konkretnych drużyn. :rolleyes:

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

ja się pytam, czemu nie dali stadium edytora jakieś 6 lat temu? kiedyś lubiłem sobie poszperac w edytorze, siedziałem po kilka godzin wpisując nazwy zespołów, robiąc im loga, koszulki. zrobiłem kiedyś nawet Lecha, Wisłę i Legię chyba. teraz to ja poczekam sobie na jakieś pacze z midget ekstraklasą, może bundesligę sobie wgram. reszta lig w sumie mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie reasumując PES 2011 przed Gamescom:

 

- system podań w dużej mierze oparty na manualu

 

- 1000 nowych animacji mo-capture

 

- poprawione intuicyjne menu

 

- poprawiony system taktyk

 

- Mater Liga online

 

- dodany nowy komentator

 

- dużo bardziej rozbudowany tryb edycji ze stadium editorem oraz Mp3 audio

 

- Copa Libertadores z 40 drużynami na licencjach

 

- poprawiona fizyka piłki

 

- nowy system walki o piłkę

 

- nowa kamera telewizyjna

 

- poprawiona grafika

 

- poprawieni bramkarze

 

- 360 stopni w podaniach

 

- 360 stopni obrotu zawodnikiem

 

- zupełnie nowy system trików na prawym analogu

 

- poprawiona atmosfera na stadionach

 

- pasek siły w podaniach al'a Fifa tylko dużo bardziej manualny

 

- nowy system obrony

 

- poprawieni sędziowie

 

- zupełnie nowa animacja wślizgów

 

- rozbudowany tryb community

 

- nowe modele zawodników

 

- poprawiony Be Come a Legend

 

- Tryb Champions League, Liga Europejska i Super Puchar

 

- poprawiony czas reakcji

 

- one and one nowa broń w ataku i obronie

 

- zupełny freedom w podaniach

 

- gra dużo bardziej wolniejsza niż w poprzednich Pesach

 

Na Gamescom ma być ogłoszona niespodzianka odnośnie licencji. Jak dla mnie masywne zmiany praktycznie w każdym aspekcie gry.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...