Skocz do zawartości

God of War: Ghost of Sparta


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakieś sposoby na szybkie zebranie orbów aby wykupić wszystko w domku ?

 

New game+, wciskasz start, przechodzisz do itemow, wyszukujesz Callisto's Armlet, The Bonds of Ares, The King's Ring po czym je uruchamiasz. Dzieki temu masz nieskonczona magie, orby zostaja pomnozone x10 a do tego wygrywasz wszystkie QTE. Wystarczy ponownie przejsc gre. Dzieki nieskonczonej magii za pomoca Horn of Boreas niszczysz wszystko na swojej drodze. Dzieki temu gre mozna spokojnie zaliczyc w 3h, zbierajac przy tym 999 999 orbow.

 

Mam natomiast inny problem: jak wyjsc z swiatyni zeusa?

Odnośnik do komentarza

Wystarczy ponownie przejsc gre...

Nie łatwiej wejść na arenę, ustawić x10 orb, nieskonczoną magię i łupać Scourge of Erynis w 4 minotaury przez 20 minut? Mi mniej więcej tyle zajęło nabicie miliona orbów, wciskając jedynie kierunek lewo na d-padzie, dokładnie nie wiem bo oglądałem w tym czasie nowy south park.

Odnośnik do komentarza

Słupek, jak chcesz to sobie wszystkie scenki obadaj, chociaż i tak lepiej by było zagrać.

 

 

Są tam jeszcze 2 party.

 

Bossów mamy takich

Scylla, czyli znany z dema potwór morski, Kalisto - matka Kratosa, Erinys córka boga śmierci, brat Kratosa i finalnie Tanatos - bóg śmierci, gdzie walczymy z nim razem z bratem łysego

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ooooo o coś takiego mi chodziło, WIELKIE DZIĘKI.

 

Wiem, wiem, że najlepiej byłoby samemu zagrać ale u mnie dosłownie nikt nie ma PSP. Nikt, nie znam nikogo kto mógłby pożyczyć - absurd...

Ale chociaż filmiki sobie obcykam a już widzę po bossach, że WoW.

 

Edit:

 

WoW - obejrzałem GRUBOOO. (pipi)a tym bardziej ściska, że ta część nie wyszła na Ps3 - normalnie jestem w szoku. To nie byle spin off aczkolwiek mocna fabularnie część. Więcej wyjaśnia i przede wszystkim w stylu GoW-owym niż trójka która wiadomo co.

 

Btw beka ten konkurs dubbingowy co był przed premierą trójki. To dotyczył kwestii z Ghost of Sparta haha a my kombinowaliśmy, że to wycięte sceny z trójki. Co nie Zwyrol ale beka hehe.

 

Ale załapałem ciśnienie na GoS, nie chce ktoś pożyczyć PSP :turned:

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Graficznie to miażdzy, boże kochany O_o. Takie widoczki są, że ja pierniczę. Na HD by to dobrze wyglądało chyba! MEGA, MEGA, MEGA. Najładniejsza gra na PSP, bez dwóch zdań.

 

Gejplejowo to samo co pierwsza część (a także druga, pierwsza na PSP i trzecia), więc troszkę wieje nudą... Skończę raz, poślinię się trochę do ekranu i zapomnę.

Odnośnik do komentarza

Ooooo o coś takiego mi chodziło, WIELKIE DZIĘKI.

 

Wiem, wiem, że najlepiej byłoby samemu zagrać ale u mnie dosłownie nikt nie ma PSP. Nikt, nie znam nikogo kto mógłby pożyczyć - absurd...

Ale chociaż filmiki sobie obcykam a już widzę po bossach, że WoW.

 

Edit:

 

WoW - obejrzałem GRUBOOO. (pipi)a tym bardziej ściska, że ta część nie wyszła na Ps3 - normalnie jestem w szoku. To nie byle spin off aczkolwiek mocna fabularnie część. Więcej wyjaśnia i przede wszystkim w stylu GoW-owym niż trójka która wiadomo co.

 

Btw beka ten konkurs dubbingowy co był przed premierą trójki. To dotyczył kwestii z Ghost of Sparta haha a my kombinowaliśmy, że to wycięte sceny z trójki. Co nie Zwyrol ale beka hehe.

 

Ale załapałem ciśnienie na GoS, nie chce ktoś pożyczyć PSP :turned:

 

No właśnie, jak widać oni już wtedy nagrywali od razu głosy do Ghost Of Sparta. Może zrobią jakiś port na PS3, bo gra słabo się sprzedaje na PSP.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Skończyłem, niecałe 5h. Ale jakie intensywne i przyjemne! Mimo wszystko chylę czoło przed Ready At Down, znowu to zrobili, znowu uruchomili na PSP produkcję wyglądającą obłędnie i deklasującą wszystko, co się dotychczas pojawiło. Troszkę się nudziłem, bo to już czwarty raz ta sama gra oparta na dokładnie tym samym schemacie, ale muszę przyznać, że ostatnia godzinka była naprawdę świetna i to co się działo lekko rozwierało szczenę. Za <50 zł warto chyba (nie żebym ja wyrwał to w takiej cenie :)))).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Od dziś szarpię i jestem mega zadowolony. CoO było świetne, ale ta giera przechodzi moje najśmielsze oczekiwania. Wskoczyłem od razu na Hard, a tu jatka jest przednia, lokacje urywają wory, przeciwnicy są różnorodni no i od czasu do czasu można zginąć. Taki powinien być GoW 3. Jedyne co mnie może zdziebko drażni to "poręczność" PSP. Troszkę nie współgra z moim wyobrażeniem ergonomiczności. Poza tym bomba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...