Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

W tym sezonie gdzieś jednak ulotnił się strach przed samymi zombiakami. Teraz stanowią tylko tło i nie zwracałem na nie nawet uwagi. Chciałbym by serial wrócił właśnie na stare tory - do sezonu 1, gdzie szwendacz stanowił największe zagrożenie. Niemniej wiadomo, że w nieskończoność tego nie da się ciągnąć, więc nowe wątki są potrzebne.

 

To już po prostu rutyna z punktu widzenia bohaterów - więc także i scenarzystów. Jest więcej konfliktów między ludźmi. Wystarczy

wspomnieć o wtargnięciu Gubernatora pod więzienie czy akcję z Rickiem w chacie w jednym z ostatnich odcinków.

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jedynie

 

 

zmiana Ricka z ci.py na madafakę

 

 

jest fajnym momentem i liczę, że w końcu będzie lepsza postacią. Reszta to jakieś smuty i zmarnowana godzina. Jak na ostatni odcinek strasznie się zawiodłem.

 

Ten serial lepiej ogląda się, gdy oglądamy cały sezon w dwa dni. Jak trzeba czekać na kolejne odcinki, to nudne to w cholerę.

Odnośnik do komentarza

dlaczeogo mowinie że taki beznadziejny finał? dlatego że mało sie działo czy dlatego że ludzie siedzą w wagonie i trzeba czekac miesiącami na odpowiedź "co dalej?"

 

w oby przypadkach macie racje, ale mimo to aż taki beznadziejny to on nie był, napewno udało mu się zaciekawić ludzi co dalej będzie, a o to przecież twórcom chodzi, żeby na jesieni wszyscy czekali z wywieszonym językiem na nowy sezon

Odnośnik do komentarza

Też uważam, że odcinek był b.dobry tylko samo rozwiązanie z dupy. Siedziałem jak na szpilach jak kazali wszystkim wejść do wagonu a Carlowi zostać. Myślałem, że może chcą już wprowadzić wątek z komiku
Uwaga nie czytać jak nie znacie komiksu

Carl dostanie headshota i straci wiadomoco ;)



Przeszło mi też przez myśl, że nie jedzą czarnuchów i zastrzelą Mishone xD

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

obejrzałem czwarty sezon w kilka dni, sezon który   był dla mnie zdecydowanie lepszy niż poprzednie . Serial wciągnął mnie jak nigdy wcześniej, chyba dlatego, że zombie zeszły  na trzeci plan a prawdziwym zagrożeniem  są ludzie, którzy mają już w sobie niewiele więcej  człowieczeństwa niż sztywni . 

8+/10 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Podobno serial jest rozpisany na 11-12 sezonów na chwilę obecna :D

Info z fejsa Hataków

"The Walking Dead" już teraz zaplanowane jest na co najmniej 12 sezonów

 

Podczas corocznego panelu Producers Guild of America twórcy "Żywych trupów" podali kilka informacji dotyczących przyszłości serialu. Jeden z producentów, David Alpert, zaznaczył, że ekipa stojąca za serialem ma już plan poprowadzenia wątków do sezonu 11 i 12.

 

Oglądalność "The Walking Dead" rośnie z roku na rok, bijąc rekordy dla stacji kablowych, co zapewnia serialowi żywotność na jeszcze długie lata. Premiera piątego, 16-odcinkowego sezonu zaplanowana jest na październik, a zamówienia kolejnych są jedynie formalnością.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...