Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

ale to teraz powinni odpuścić dalszą podróż nie?

 

 

btw gdy na końcu eugene..

 

 

przyznał sie że jest kłamcą a rudy wąsacz dostawał (pipi)icy gdy eugene kontynuował swój wywód to caly czas mialem wrażenie "o za sekunde rudy strzeli mu w łeb i przerwie to kłamliwe pieprzenie"

ale nic takiego nie nastąpiło i rudy tylko przywalił mu z pięści.. troche sie zawiodłem, to by był ciekawy zwrot akcji

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekawe jaka teraz będzie

idea 5 sezonu skoro Eugene na totalnym wy,j.ebie wyjaśniał jak to był od wszystkich mądrzejszy i jak to skutecznie przeżył dzięki kłamstwie, a te flashback z rudym to po co dali w ogóle - ja jak go zobaczyłem w 4. sezonie to od razu wiedziałem, że to s(pipi)iel xD. Pewnie zrobią tak jak Yano napisał.

 

Odnośnik do komentarza

Dzięki za spojlery, Orzeszek... A co do samego serialu: pierwsze dwa sezony dawały radę. A kolejne? Wiem, że TWD to serial o flakach, ale dodawanie do nich oleju i podawanie w takiej formie widzowi? Ble... Początek każdego sezonu zacny, potem, przez dziesięć, dwanaście odcinków dno i znowu mocna końcówka.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No faktycznie, ogromny spoiler, że powiedział, o której grupie jest dzisiejszy odcinek. A tak w ogóle, to przecież jest już po emisji odcinka i rozumiem, że nie wypada rzucać jakimiś szczegółami, ale taka dyskusja chyba może się odbyć bez ładowania wszystkiego w spoiler tag.

 

Dziś faktycznie średnio, czekam na połączenie się grup bo trochę serial traci tempo. Ale generalnie nie tak źle, bo inaczej niż zazwyczaj. Ujęcia na Atlantę fantastyczne.

Edytowane przez Szwed
Odnośnik do komentarza

a mi sie odcinek podobał, napewno znacznie bardziej niż poprzedni

nie dość że moje 2 ulubione postacie to mimo że nie działo się jakoś bardzo dużo ale to co sie działo było spoko, a w dodatku nawet jak sie nic nie działo to wole słuchać rozmów tej dwójki niż jakiegoś eugena

 

 

w dodatku można zacząć sie domyślać jaki będzie finał połowy sezonu, i pewnie znowu dostaniemy cliff hangera

Odnośnik do komentarza

całkiem ok odcinek, dobrze że nieco przyspieszyli z wątkami, chociaż zarazem wiele sie nie działo ale przynajmniej nie trzeba czekać na ich rozwinięcie bo zostały ruszone

 

podobał mi sie pomysł

 

 

pomysł na wymiane jeńców na beth i carol, bo jak zaczynali omawiać pierwszą wersje włamania sie do szpitala i odbicia zbrojnego to troche zaczynałem sie pukać w głowe że dosyć karkołomny i potencjalnie strasznie niebezpieczny plan w którym połowa może zginąć, opcja z jeńcami logiczniejsza, chociaż widać ze scenarzysta i tak probuje coś kombinować

 

za to nie podobało mi sie rozwinięcie wątku grupy eugena, no kurde kompletnie nic sie nie działo, pokazuwać przez 1/2 odcinka jak grupka łowi ryby a druga grupka przez pół dnia siedzi/leży przy wozie strażackim, no kurde... w pewnym momencie zacząłem się bać że będą w czasie rzeczywistym pokazywać filtrowanie wody w butelce i bedziemy 20 min patrzeć na spadające kropelki.. :P

 

aha i akcja księdza jakaś dziwna, no kurde gdzie on chce uciekać i po co? zresztą mógłby normalnie wyjść, wątpie żeby go trzymali tam na siłę

no i akcja z tym że rozglądał się na około nie widząc niczego i nagle zombiak zmaterializował się pół metra od niego mocno naciągane

mam nadzieje że zdechnie na gangrene z powodu tego zardzewiałego gwoździa który mu się wbił w noge

 

 

 

o ile sie nie myle to za tydzień będzie ostantni odcinek - finał połowy sezonu, troche szkoda że tak szybko, ledwo sie zaczeło i już koniec, ale napewno była to nienajgorsza połowa sezonu, w sumie z wyjątkiem jednego odcinka to nawet był ją stawiał w pierwszej piątce połówek sezonów, działy się rzeczy, była szybka akcja, mało nudy, było fajnie

 

za tydzień finał, a potem kolejny odcinek dopiero 9 lutego 2015 :( ciekawe czy zgotują sowitego cliffhangera czy jednak zdążą w miare wyjaśnić akcje ze szpitalem za tydzień

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

jezu zacząłem oglądać TWD na bieżąco zamiast cierpliwie wyczekiwać ukończenia choć pół sezonu i teraz dopiero widzę jak kijowe no nierówne potrafią być jego poszczególne epizody.  :facepalmz: czekasz cały tydzień na ep. który okazuje się być średniakiem, by mieć nadzieję na coś lepszego... w następnym tygodniu. Serial zdecydowanie zyskuje na zapuszczaniu go sobie 3-4 odcinki z rzędu, kiedy słabszy odcinek staje się po prostu chwilą przestoju pomiędzy znacznie lepszymi.

 

z drugiej strony po akcji z terminusem z finału 4-tego jakoś nie potrafiłem sobie wyobrazić że dotrwam z oglądaniem do 8-go ep. no i mam co chciałem. 

Odnośnik do komentarza

 to nawet był ją stawiał w pierwszej piątce połówek sezonów

10/10

 

 

A sam odcinek były fajny, gdyby nie parę akcji totalnie z pupy, np:

 

 

 

-odbicie tych dwóch gliniarzy przez kolegę XD

-Sasha jest głupsza niż był nawet Bob

-oki, skarzmy na śmierć Carol, bo młoda się przywaliła o DVD

-celowanie do Abrahama przez Maggie

 

 

No sorry, pomimo że odcinek fajny i ładnie nakręcony to za dużo było tych durnot :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...