Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj trochę sentymentalnie na początku, w sumie trochę długo Michonne zajęło "pozbieranie się" po wydarzeniach z poprzedniego odcinka. Nowe postacie w sumie na plus.

Trochę głupia akcja z

dawnymi Saviorsami - rozumiem, że trzeba było zamknąć ich wątek, ale nie wierzę, że nie mieli wystawionych strażników. Dali się podejść jak dzieci.

 

No i fani komiksu mogą być w końcu zadowoleni:

do ekipy wchodzą Szeptacze! Myślałem, że Rosita i gruby będą pożywką dla zwykłych zombie, ale widzę, że kroi się lepsza akcja.

 

Przeskok w czasie chyba wyjdzie na dobre temu serialowi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z tym Rickiem to tak strasznie dali du.py że szok!

 

Spoiler

Jego odcinek był zaje.bisty, wszystko szło dobrze, zapowiadał się smutny i poruszający koniec, a tu nagle wyskoczył helikopter rodem z Resident Evil i Rick sobie odleciał. Oglądałem to tak zdegustowany że głowa mała. Nie skumałem potem tego przeskoku w czasie, spodobała mi się tylko dziewczynka która teraz przejęła kapelusz i będzie (miejmy nadzieję) wymiatać. Potem przeczytałem o planach na jakieś filmy z Rickiem, coś tam i szczerze mówiąc mam to gdzieś. Dla mnie Rick nie żyje i koniec tematu. Wkurza mnie również ten szalony przeskok w czasie. Bez sensu to jest i ciężko się połapać w nowej sytuacji, co tam zaszło, o co Miszon ma dąsy itd.

 

Żeby nie było że tylko narzekam, bardzo mi się ten sezon podoba i oglądam go z przyjemnością, bez przymusu jak to bywało kiedyś :) Szeptacze są świetni i w lutym zapowiada się emocjonujący ciąg dalszy. Komiks czytam na bieżąco, więc liczę również na wątek Negana który jest moim ulubionym w całym komiksie! Oby tego nie spieprzyli. W obecnym sezonie czuć lekkie zmiany - czy to muzyczne, czy w sposobie kręcenia. Potrzebne było lekkie odświeżenie serialu. W 8 odcinku kapitalna była końcówka na tym cmentarzu, więcej takich lokacji poproszę! Ogólnie jest okej, sezon póki co na mocne 7/10.

 

Spoiler

Goodbye Jezus! Jego śmierć to był szok, myślałem że ta postać zostanie z nami dłużej. Lubiłem typa...

 

Odnośnik do komentarza

Nie oglądałem na bieżąco i nie czytałem żadnych spojlerów. Przedwczoraj na wolnym zrobilem sobie maraton 8 odcinkow i świetnie się bawiłem. Dużo lepiej niż w poprzednim sezonie, który oglądałem jeszcze na bieżąco. Jak się nie ma całego tygodnia na analizowanie tych wszystkich głupot tylko ogląda się dalej to to wszystko takie jakieś lekkostrawne się wydaje. Mój ulubiony słaby serial 3/10.

Odnośnik do komentarza

Sorki, zapomniałem odpisać.

Negan w komiksach

w końcu wychodzi z celi, pomaga obronić Aleksandrię przed Szeptaczami i nawet zostaje na krótki moment ziomkiem Ricka. Jeszcze ma różne przygody w lesie i bardzo fajnie to wszystko jest napisane.

 

Filmik poniżej jest też w temacie z Tekkenem, no ale po prostu muszę go dać też tutaj: 

 

 

:dynia: :rotfl::pawel:

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

aż strach się daleko zapuszczać z Aleksandrii, żeby Cię nie porwali do sąsiedniego serialu :D

 

Ostatnie odcinki dobitnie pokazują, jak złe decyzje o śmierci kolejnych postaci zostały podjęte. Zostali ludzie którzy wkurzają, albo nie nadają się na liderów. Tylko Negan może ten serial uratować, bo do dna znów jest niebezpiecznie blisko, a na dnie już nawet trupy nie wyrabiają z nudów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja właśnie nadrobiłem 5 odcinków i muszę przyznać że jest całkiem ok. Dzisiejszy ep bdb(dużo Daryla :banderas:), tylko ten dzieciuch blondasek zaczyna wkurwiać tak samo jak Carl kiedyś. Mam nadzieję, że go w tym sezonie uwalą. Końcówka + cliffhanger też bardzo ok i z ciekawością czekam na nowy epizod.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...