Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Napiszę krótko:

serial - może być, pod warunkiem, że nie czytałeś/czytałaś komiksu, który jest jednym z ciekawszych z jakimi dane mi było się spotkać (a przeczytałem tego mnóstwo, pomijając liczne historie o superhirołach...).

 

Także

 

<pirate mode on> ściągać komiks w oryginale ! </pirate mode off>

 

 

Nie czytałem komiksu i uważam, że serial jest przech.ujowiony na maksa. Jakieś wytłumaczenie ?

 

Żadne.

De gustibus non est disputandum.

 

@scuff:

ani pedofila, ani murzynki (tej, o której wspomniałeś) w serialu nie uświadczysz, cenzura wielu scen by nie przepuściła niestety...

 

A tak na marginesie: zombie w komiksie stanowią tylko tło, to co się tak naprawdę liczy to dramaty ludzkie i (nie)moralne wybory w obliczu - na dobrą sprawę - końca w miarę normalnego świata.

Odnośnik do komentarza

Serial nie jest zły, ale oficialnie przestaje oglądać

 

 

Ja(pipi)e. Widzieliście ten wybuch na koncu? To już łódź podwodna w lost była lepsza

 

 

 

No dobra, nie była lepsza, ale i tak było kiepsko

Odnośnik do komentarza

po co był ten wątek z centrum chorób zakaźnych? keine ahnung

 

i co powiedział rickowi na ucho doktór?

 

 

Że wszyscy żywi są zainfekowani, przecież pobrał próbki krwi i jedyne o czym wspomniał to lakoniczne: "wszystko jest w porządku".

Nawet zgadywać nie było trzeba... Po to też wątek o Centrum, żeby w szybki sposób przekazać właśnie tę informację.

I wcale nie muszę się zakładać, że tak jest, bo i tak wyjdzie na moje w 50 sezonie :D

 

Odnośnik do komentarza

 

Że wszyscy żywi są zainfekowani, przecież pobrał próbki krwi i jedyne o czym wspomniał to lakoniczne: "wszystko jest w porządku".

Nawet zgadywać nie było trzeba... Po to też wątek o Centrum, żeby w szybki sposób przekazać właśnie tę informację.

I wcale nie muszę się zakładać, że tak jest, bo i tak wyjdzie na moje w 50 sezonie :D

 

 

no fakt, też czytałem komiks i tam w końcu sami doszli do tego, tutaj natomiast zrobiono z tego wielką tajemnicę, którą ujawnią w następnym sezonie

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Narzekacie na ten serial jak cholera - a jak dla mnie jest nawet dobry.

 

Chociaz to w sumie pewnie dlatego, ze lubie klimaty post apo, a malo takich rzeczy wychodzi.

 

Najlepiej by bylo, jakby serial utrzymal klimat pierwszego odcinka, jesli tak bedzie wygladac drugi sezon to bedzie wypas.

Takie watki jak z tym CDC, oraz jakies inne przestojowe shity jak dla mnie mogliby sobie darowac, ale i tak jest ok.

 

Najza(pipi)isciej by bylo, jakby caly 2gi sezon to byla podroz i po drodze jakies rozne fajne akcje. Najwazniejsze jednak zeby byl klimat, ktory jak dla mnie jest wazniejszy od gestej akcji.

 

 

 

Swoja droga roz(pipi)ał mnie motyw z gangiem meksykancow opiekujacych sie staruszkami - hahahah, no to bylo przegiecie.

Wczesniej podjezdzaja bangerzy, full gangsta a potem sie okazuje, ze prowadza dom starcow, nosz (pipi)a XD

Ogolnie ten watek byl na maksa nie przemyslany. Przyjechali, zaczeli napieprzac brata naziola, porwali azjate a potem w rozmowach obie strony wypowiadaja sie tak, jakby do tego wszystkiego nie doszlo tylko to oni sie rzucili na bangerow.

 

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Tez zaczelem czytac komiks - aktualnie jestem jakos na poziomie 15 komiksu i poki co faktycznie jest duzo lepiej niz w serialu.

Czekalem na nowy sezon i juz nie czekam - w sumie na co mi on skoro jest komiks, ktory jest duzo lepszy? Jak wyjdzie nowy sezon to pewnie obejze, ale juz go nie wyczekuje.

Gdzie mozna dorwac/przeczytac komiks?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...