Skocz do zawartości

Gry które wywołują niepohamowaną agresję


Rekomendowane odpowiedzi

pes 2011 (wczesniejsze zreszta tez). musialem sprzedac bo kobieta sie bala jak widziala, ze odpalam ta gierke. potrafilem podnoscic konsole do gory i ja wylaczac (niezdarnie uderzajac w przycisk power wielokrotnie), rzucalem padem, bilem lozko, wyzywalem przeciwnika i gre. killkukrotnie byli u mnie sasiedzi z tego powodu.

 

najlepsze bylo to, ze robilem sobie mentalne przygotowanie do tej gry. pilem melisse, wmawialem sobie, ze czasem mozna przegrac itd. nic to nie dawalo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dlatego ja nigdy nie gram z żywym przeciwnikiem. Jasne, jest to rzeczywista miara umiejętności, ale wolę się zrelaksować przy ML (offline) niż doprowadzać synka do płaczu, jak to miało miejsce dwa razy kiedy uczyłem się grać w 2011.

 

Ostatnimi czasy odkopałem starego dobrego Conker'a myśląc, że nie ma to jak uśmiech na twarzy w wielkanocny poranek. Kiedy doszedłem do surfboardu gdzie ściga się te liski myślałem, że mnie szlag trafi. Dopiero dziś pchnąłem ten etap na spokojnie.

Odnośnik do komentarza

Dlatego ja nigdy nie gram z żywym przeciwnikiem. Jasne, jest to rzeczywista miara umiejętności, ale wolę się zrelaksować przy ML (offline) niż doprowadzać synka do płaczu, jak to miało miejsce dwa razy kiedy uczyłem się grać w 2011.

 

Ostatnimi czasy odkopałem starego dobrego Conker'a myśląc, że nie ma to jak uśmiech na twarzy w wielkanocny poranek. Kiedy doszedłem do surfboardu gdzie ściga się te liski myślałem, że mnie szlag trafi. Dopiero dziś pchnąłem ten etap na spokojnie.

 

Haha, pamiętam jak kuzyn przy mnie męczył ten poziom, to jeden z najbardziej HC momentów jakie znam z platformówek :D Razem bardziej się śmialiśmy sami do siebie, jak można ku.rwa zrobić coś tak przeje.banego, a jak już się udało raz, to okazało się że na trzecim okrążeniu zmienia się trasa nieco, ahaha pamiętam to :D

Odnośnik do komentarza

pes 2011 (wczesniejsze zreszta tez). musialem sprzedac bo kobieta sie bala jak widziala, ze odpalam ta gierke. potrafilem podnoscic konsole do gory i ja wylaczac (niezdarnie uderzajac w przycisk power wielokrotnie), rzucalem padem, bilem lozko, wyzywalem przeciwnika i gre. killkukrotnie byli u mnie sasiedzi z tego powodu.

 

najlepsze bylo to, ze robilem sobie mentalne przygotowanie do tej gry. pilem melisse, wmawialem sobie, ze czasem mozna przegrac itd. nic to nie dawalo.

 

ja tak miałem przy fifie 10 i World Cupie :teehee: przy fifie 11 mi NAWET przeszło, nabrałem skila to raz a dwa, ze nabralem dystansu ...choc i tak nie raz sie wqurwiłem

 

przy PES 2011 sie nie denerwowałem, dostawałem baty ale przyjmowałem to na klate jako koszt przerwy - opusciłem bowiem PES 208 , 2009 i 2010...noo ok, czasem sie wqurwiałem ale to jak traciłem bramki z winy cpu, w stylu nie chcieli mi sie przełaczyc zawodnicy, tudziez strzellali sobie entego samobója bo nie zdążyłemm cancela uzyc a sterowany przez cpu zawodnik, niczym leming, wbiegał z piłką do siatki (tzn odskakiwała mu od nogi najczesciej i wpadała do siatki, choc i z piłka wbiegali)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...