Skocz do zawartości

LittleBigPlanet 2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktos jak to bedzie z edycją kolekcjonerską gry? Do tej pory widziałem tą z pluszakiem, ale wróciłem właśnie z Gamestop'a i widziałem na ladzie około 30 cm figurkę sackboya ( z wyciągniętymi łapkami na które można postawić pada) myślałem że to na sprzedaż ale facet powiedział ze to będzie do LBP2 dopiero(100e). Wyglądała super, kupie LBP2 chyba specjalnie dla niej

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza

W Ultimie sprawa nie wyglada najciekawiej. Mail, ktory otrzymalem w opowiedzi na moje pytanie, czy EK bedzie dostepna:

 

Witam,

 

Na obecna chwile nie, ale jezeli bedziemy mieli mozliwosc jej zdobycia to jak najbardziej wystawimy preoerder na stronie z tym tytułem w wersji kolecjonerskiej.

 

Pozdrawiam,

 

Rafał Pakuła

Specjalista ds. sprzedaży

www.ultima.pl

rafal@ultima.pl

Odnośnik do komentarza

Jak kogoś interesuje to ta kolekcjonerka z Gamestop o której w wspominałem zawiera:

LBP2

DLC

Sackboy ( Figurka - podstawka na pada - 11 cali )

Sackboy Holder

Pad PS3

 

100 euro.

 

figurka wygląda fajnie a na dodatek mój stary pad jest na wykończeniu więc biorę preorder jak tylko tam będę.

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza

Co-op gameplay z TGS:

 

http://www.gametrail...planet-2/704630

 

Uprzedziłeś mnie ^_^ .

 

Co gameplay to mój apetyt na tą grę rośnie. Całe szczęście, że już tylko (dokładnie) 2 miesiące. Mam nadzieję, że przed premierą będzie jakieś demko (tylko tym razem dla wszystkich <_< ). I mogliby już podać co z tą europejską ek, bo tak czekamy i czekamy.

Odnośnik do komentarza

Po sesyjce z betą (jakieś 1,5 godziny) wstępnie oczywiście super ;)

 

Ale jako, że to chyba wszyscy wiedzą to skupię się na 2 rzeczach, które mi się nie podobają (dotyczą one wizualiów).

 

1 - Efekt ognia/dymu już nie jest taki wypasiony, że generuje się real-time'owo i zawsze wygląda inaczej.. jest bardziej tradycyjny, wygląda jak "chmurki". Tzn.. nie wygląda źle ale tamten robił zdecydowanie lepsze wrażenie. Jedyny plus obecnego to, to że zapalone materiały same "świecą" oraz, że dym moze być oświetlany.

2 - Źródła światła i prąd generują strasznie mocną mglistą poświatę.. MOOOOOOOCNO przesadzoną. Wygląda to strasznie i w dodatku ma efekt uboczny... Jeśli w pobliżu podpalonego lub elektrycznego obiektu ustawimy jakieś źródło światła te też będzie miało taką masakryczną poświatę (nawet jeśli ją wyłączymy). Mam nadzieję, ze to poprawią.. bo na ogień/dym z LBP1 nie ma co liczyć.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Osobiscie bym tego nie chcial, ale to by wyszlo grze na dobre. Dalej uwazam, ze pemiera okolo 2 tygodnie po GT5 jest zlym posunieciem ze strony Sony. Jezeli to okaze sie prawda, to bedzie trzeba to przebolec i wytrzymac jeszcze troche, ale najlepszym wyjsciem bylby styczen i to w dodatku jakos na poczatku. Potem Killzone 3 z koncem lutego, wiec predzej jak na poczatku kwietnia bym LBP2 nie widzial.

 

Sony nie moze wydawac swoich tak waznych premier tak blisko siebie, by potem bylo pol roku posuchy.

 

Dalej, chcialbym zagrac w LBP2 jak najszybciej, ale grze najlepiej wyszloby przesuniecie premiery.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...