Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Plany lokalizacyjne EA Polska:

 

Mass Effect 2 na PS3 (data premiery: 21 stycznia) - brak polskiej wersji

Dead Space 2 (data premiery: 28 stycznia) - brak polskiej wersji

BulletStorm (data premiery: luty) - polskie napisy

Fight Night Champion (data premiery: marzec) - brak polskiej wersji

Shift 2: Unleashed (data premiery: marzec) - polskie napisy

Dragon Age 2 (data premiery: marzec) - polskie napisy

Crysis 2 (data premiery: marzec) - pełna polska lokalizacja

Gamezilla.pl

 

Dla mnie to jest powalone na maksa. Brak napisów do ME2, DS2 za to tłumaczenie do Shifta 2 wtf albo do Bulletstorm tam mogą być jaja jak będą tłumaczyć kille i teksty.

Ale i tak najgorzej boli brak napisów do ME2 - no przecież mają gotowe ;/.

Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej dziwi pełna lokalizacja Crysis 2.

 

Czyżby EA z całego tego zestawu liczyło na największą sprzedaż tego tytułu? Myślę, że DS2 jak i ME2 ma większe szanse (z polskimi napisami pewnie i jeszcze większe) stać w czołówce wyników sprzedaży.

 

Rezygnując z napisów do ME2 sami strzelili sobie w kolano - zapewne decyzja ta zniechęci wiele osób do zakupu tego tytułu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Mnie nic tu nie dziwi, Crysis wychodzi przede wszystkim na PC, nadal najpopularniejszą platformę w naszym kraju. Widocznie sprzedać DS i ME2(wychodzącego tylko na PS3) nie jest szacowana zbyt wysoko, więc chłopakom nie chciało się moczyć rączek bez potrzeby.

 

Mi to tam zresztą wsio jedno w właściwie nawet się ciesze, że nie ma J. polskiego w ME2 PS3, bo jeszcze komuś by się zachciało umieścić tylko tą jedną, słusznie patriotyczną wersję, bez możliwości wyboru.

Odnośnik do komentarza

z perspektywy czasu strasznie boli "wyrzucenie" kasy na dubbing do me 2 i bc 2....wyszło fajnie ale należy mierzyc zamiary na siły -bo aktorzy jak Pazura, Baka czy grajek-cpun Malenczuk zapewne sobie krzykneli fortune...a teraz nie ma na zrobienie napisów...

 

 

a to juz paranoja. Słucha ktos podcastu niezgrani.pl? udzila sie tam niejaki Rysław (pozdrawiam, szacun dla ciebie ) , kolws który założył firme, która zajmuje sie tłumaczeniami. Mówił kiedyś , że tłumaczenie gry jak mw ( a wiec pokroju ds2 ) to koszt 5-6 koła i mamy DOBRE tłumaczenie (czyt nie jak w black opss)

 

a potem zaczynają sie schody bo trzeba wynając hakera, który podmieni pliki txt.

 

wiec do sie ku.rwa w tej firmie dzieje? Może czas zwolnić "kuzyna cioci " i zatrudnic profesjonalistów...

 

i jeszcze ten dubbing Crysisa 2 w obecnej sytuacji ....

Odnośnik do komentarza

DC Universe Onlien -Launch trailer

 

http://www.youtube.com/watch?v=vZYeA5GZJQ8&feature=player_embedded

 

Ciekawe ile osób rzuciło się na abonament w dniu premiery :D

 

wlasnie ciekawi mnie ta pozycja... jak wyglada sprawa z abonamentem? jakies oplaty czy cos? kompletnie zielony w kwestii gry on-line.

 

Wszystko masz na storze, abonament miesięczny 47 zł, za pól roku chyba 235 zl i jest jeszcze opcja na 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, ktore wielu moze wydac sie dziwne, aczkolwiek patrzac na opis na PSS wydaje sie to w miare prawdopodobne.

Czy abonament z DC Universe da sie dzielic?

W opisie na PSS pisze, ze moze byc aktywowany na 5 systemach.

 

Jesli ktos ma mozliwosc, to prosze o sprawdzenie - jesli mozna to dzielic, calkowicie zrewolucjonizuje to polska spolecznosc w tej grze (na pewno masa osob bylaby gotow grac w ta gre przy 5 krotnie mniejszym abonemencie - w przypadku takiej opcji sam bym sie chetnie skusil).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

 

Czekam, czekam i czekam na tą zapowiedź ;].

Tylko trylogia!? I co niby MGS-a pierwszego mieliby wrzucić w HD? No to mi się nie widzi kompletnie przecież wyglądałoby to paskudnie.

Jak coś to chciałbym tylko 2-3 w HD z trophy lub bez ewentualnie jedynka w niezmienionej formie na płycie. Ot tak żeby ładniej się prezentowało pudełko i napis trylogia ;].

 

Z drugiej strony z całym szacunkiem ale OPM nie wierzę. Oni walą takie ploty, nie zapomnę ich newsa z przed 2-3 lat o Bullym 2 na Ps3 jako ex-ie ;/.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Z drugiej strony z całym szacunkiem ale OPM nie wierzę. Oni walą takie ploty, nie zapomnę ich newsa z przed 2-3 lat o Bullym 2 na Ps3 jako ex-ie ;/.

Co jak co, ale byla to po czesci prawda. Przeciez nie od dzis wiadomo, ze Rockstar tworzy exa dla ps3, tyle ze nie chodzi tu o Bully 2, a o Agenta :whistling: Tak wiec z tym exem mieli racje, jednak podali falszywy tytul gry - w mysl zasady, w kazdej plotce ziarnko prawdy - i sprawdzilo sie!

Odnośnik do komentarza

To może zrobiliby częściowo nowy remake z wykorzystaniem elementów grafiki z Twin Snakes i dorzucając jakieś nowe (np MGS'y na PS2 ogólnie miały lepszą grafikę i lepsze modele postaci). Przy tym wszystkim zabrakłoby dodatkowych scen z TS (pewnie do nich głównie prawa ma N).

Tak tylko sobie teoretyzuję bo takiej składanki jednak i tak na pewno nie kupię...

Jedyne na co może się skuszę (jak stanieje) to zestaw ICO i SotC ;)

Odnośnik do komentarza

Czy jest sens wymieniać mojego 60GB na slimkę? Zaczyna trochę brakować miejsca, kiedy pojawia się coraz więcej pełnych więcej wersji na PSS. Poza tym roczna gwarancja dawno minęła, a mimo tego, że konsola nigdy nie sprawiała problemów to wiem, że serwis jest kosztowny.

Ja posiadam stare PS3 40 gb i w tym roku najpewniej wymienie konsole na slimke. Co chwile musze cos kasowac z dysku, zeby zainstalowac cos nowego, co juz mnie drazni. Mozna wsumie rozwiazac to kupujac sam dysk twardy, jednak kupujac nowe PS3 masz na nia gwarancje. Osobiscie mam nadzieje, ze niebawem Sony spusci z ceny swojej konsoli, chociaz o 50 euro, co sprawi, ze PS3 stanie sie jeszcze bardziej kuszaca propozycja :thumbsup:

 

PS. poza tym kiedys czytalem, ze modele 60 gb po jakims czasie uzytkowania padaly jak muchy. Moze twoj egzemplarz to wyjatek, jednak warto miec to na uwadze. Jeszcze gorzej bylo z PS3 40 gb, w ktorych nawalal naped. Sam tego doswiadczylem w swoim egzemplarzu, na szczescie byl jeszcze na gwarancji :rolleyes:

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza

Ta cała ipla to miły ukłon ze strony Sony, w końcu mam telewizję w konsoli :thumbsup: Szkoda tylko, że ta ipla zawiera tylko programy polsatowskie i tv4-owe. Mogliby np. wrzucić kreskówki, które kiedyś nadawali na ich stacjach no i przynajmniej hity z innych kanałów np. z TVN-u. Bo z obecnej zawartości to ja obejrzę tylko część kabaretów, Kiepskich, Włatcy Móch i ewentualnie Daleko od Noszy (szkoda, że nie ma 13 Posterunku), bo sorry, ale reszta seriali Polsatowych to dno, tak samo programy.

Ale jak to inni mówią - zawsze to coś.

 

 

Don Pedro - sześćdziesiątki padały, ale bardzo rzadko i to najczęściej z niedbania, taka prawda. Ja dbam o swoją konsolę i efekty - dopiero po 4 latach użytkowania wymieniłem pastę termoprzewodzącą i nie miałem jeszcze żadnej awarii w mojej 60GB.

 

Wendiego - nie warto, jeśli umiesz być oszczędny w dysku. Ja owszem, kupiłem parę gier na PSS, ale jak już w nie nie gram to po prostu kasuje, by nie zagracać miejsca. A jeśli zechcę znów zagrać w tę grę? To pomęczę się te kilka dni i ściągnę grę jeszcze raz (to nie jest tak, że zapłacisz raz i tylko raz ściągasz, zawsze możesz dać na "View downloads" i ściągnąć to, co kiedyś kupiłeś).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...