Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś niedziela wcześnie rano u nas wychodzi, chyba.

 

Nie ma to jak zapowiadać grę, która premierę będzie miała w 2013 <_< . A taką zapowiedź zobaczymy na VGA. GTAV? HL3/HL: Ep3? Nowe MMO od Blizzard'a?

 

 

U3 heh.

 

Tak myślę, że musi to być jakaś większa, znana gra. Bo przecież nie zapowiadaliby byle średniaka czy tam nieznanej marki jednym krótkim trailerem z datą 2013.

To musi (tak myślę) być coś znanego, konkretnego. Puszczą krótki teaser i tyle, pasuje do GTA choć opcji jest mnóstwo. Może RE6, przydałaby się jakaś wskazówka.

 

Btw fajnie, że wyjdzie Prototype 2 kto by się spodziewał.

 

Dla mnie VGA już przebiło E3 i GC bo przed E3 mieliśmy tylko nadzieje na zapowiedzi. A tu mamy konkretne newsy mówiące o zapowiedziach, takiego ogromu zapowiedzi nowych gier długo nie było.

 

Nie mogę się doczekać.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No właśnie i o to mi chodzi ;].

 

Że taki Infinite, GT5 (skrajny przypadek ;p) czy TLG to mocne, konkretne, znane gry. Dlatego ich zapowiedz z dużym wyprzedzeniem ma sens.

A wiadomo, że nie zapowiedzą jakiegoś tam crapa typu My and my horse czy nawet całkowicie nowego tytułu ale nieznanego (w sensie, że nie sequel znanej marki). Bo kogo by obchodziła zapowiedz przykładowo gry "stratata" z krótkim teaserem i datą 2013. Każdy by o niej zapomniał na drugi dzień ;].

 

No nie wiem, tak mi się wydaje, tak sobie gdybam, że to musi być jakaś większa, znana gra ;p.

 

Tyle tych zapowiedzi ma być na VGA, że już mi się mieszają. Dzisiaj sobie przypomniałem, że Saints Row 3 zapowiedzą - niceee.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem zapowiadanie z tak znacznym wyprzedzeniem nie ma sensu i właśnie wymienione GT5, TLG czy Agent (nie zdziwiłbym się gdyby to o tą grą chodziło, w końcu Geoff nie mówi że to będzie nowa zapowiedź, a trailera od Agenta jeszcze nie widzieliśmy) są tu dobrym przykładem. Gracze narzekają czemu tyle muszą czekać, oczekiwania rosną, a potem jak dochodzi co do czego to gra najczęściej nie wynagradza w pełni tego całego czekania (do tego dochodzą często kolejne przekładanie premier), choć mam nadzieję, że z TLG będzie wyjątkiem. Idealnym przykładem są tu gry od UBI. Dajmy takiego I am alive, gra zapowiedziana parę lat temu, teraz o niej w ogóle nie słychać i pewnie jak już wyjdzie, o ile, to z klimatycznego (pierwszego) trailera zamieni się pewnie w średniaka, albo jakiegoś totalnego crapa. Jak dla mnie idealnie jest jak gra jest zapowiadana rok (góra półtora) przed premierą.

 

Na pewno to nie chodzi o U3, Sony na stówę nie będzie tyle czekać z kolejną częścią, przecież to dla nich czysty zysk.

 

 

Yeti, te prezentacje iF2 i M:A to potwierdzone info czy tak po prostu strzelacie?

Odnośnik do komentarza

Ale ja nie napisałem, że zapowiadanie gry z takim wyprzedzeniem ma sens w sensie, że to jest dobry pomysł. Bo nie jest wręcz dla mnie to jest "chore" (już Infinite na 2012 jest dla mnie anormalny), chodzi mi o to, że zapowiadanie gry z takim wyprzedzeniem jest "bardziej sensowne gdy dotyczy to znanej marki niż miałoby to być całkiem nowe ip."

 

Btw tak sobie myślę to mimo wszystko trzeba być ładnie "porytym" żeby zapowiadać grę z takim wyprzedzeniem. Przecież to aż 2 lata a biorąc pod uwagę obsuwy i nie wiadomo czy gra ma wyjść pod koniec 2013 czy jak. To nawet 3 lata... chyba, że jest to GT6 to rozumiem :turned: .

 

A tak na poważnie to nie zdziwiłbym się (to znaczy zdziwiłbym się ale "mniej") gdyby to właśnie było GTA. Biorąc jeszcze pod uwagę wypowiedź Take 2 kilka dni temu odnośnie sequeli.

 

No nic gdybać można a to zapowiedź Fify 2013 haha w końcu ona jest oczywista.

 

 

oczywiście "joke"

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Niektórzy zapowiadają ze znacznym wyprzedzeniem, a potem gra nie wychodzi kilka lat co tylko irytuje. Sony tutaj rządzi, chociaż taki Rockstar też w tej generacji mało gier wypuszcza, a z dużym wyprzedzeniem zapowiada (Max Payne, LA Noire, czy Agent). Są też i tacy, którzy grę zapowiadają wcześniej, a finalnie nie ma prawie nic z tych zapowiedzi (RE5).

Odnośnik do komentarza
Nie ma to jak zapowiadać grę, która premierę będzie miała w 2013 <_< . A taką zapowiedź zobaczymy na VGA. GTAV? HL3/HL: Ep3? Nowe MMO od Blizzard'a?

 

Zapomnij, Valve dawno temu spuściło markę HL'a w kiblu.

 

Wiem, wiem. Pewnie jak się skończy moda na wyżynanie zombii i robienie nowych czapek do TF2 też przestanie im przynosić zysk, to może sobie przypomną, że była kiedyś taka seria jak HL.

 

Niektórzy fani HL widzą w tym teaserze http://www.spike.com/video/vga-planet-teaser/3499776 "zapowiedź" Ep3. Rozumiesz, śmigłowiec odlatujący w stronę lodowca/bieguna. Marzenie ściętej głowy :P .

Odnośnik do komentarza
A tak na poważnie to nie zdziwiłbym się (to znaczy zdziwiłbym się ale "mniej") gdyby to właśnie było GTA. Biorąc jeszcze pod uwagę wypowiedź Take 2 kilka dni temu odnośnie sequeli.

 

Nie przypominam sobie by R* zapowiedziało kiedys GTA na jakiejs wiekszej imprezie .Pewnie zrobia jak zwykle - stronka ,licznik z 40 dniowym oczekiwaniem ,a potem wyskakuje trailer z data i tytułem nowej częsci. Pamietam jak to było przy IV jak przed lekcjami załączyłem kompa ,odpaliłem trailer i potem kazdemu ze znajomych musiałem w szkole opowiedziec bo taki byłem napalony. :potter:

Edytowane przez XM16E1
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oj to masz słabą pamięć bo czwórką zapowiedzieli właśnie na E3 2006 ;p. Tyle, że nie R* a Moore a pierwszy trailer pokazali po około roku (nawet w kinach go puszczali chyba nawet gdzieniegdzie miał premierę w cinema) zresztą Agenta też zapowiedzieli na E3 (wiem, wiem to nie GTA).

Myślę, że nie ma na to reguły, zasady tym bardziej teraz.

 

Choć szczerze mówiąc wolałbym jakąś właśnie zapowiedź w stylu tajemnicza stronka, screen lub coś takiego.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

13 ZAPOWIEDZI NOWYCH GIER NA VGA :o plus gameplaye i pokazy. Heh a jeszcze rok i 2 lata temu zapowiadali po 2, 3 gry na VGA, jestem ciekaw skąd ten "szał" na VGA.

Czyżby nowa "impreza" do ogłaszania do zapowiedzi. Serio ale przez te zapowiedzi kompletnie gdzieś mam samo VGA w sensie kto wygra itd. to raczej będzie ciekawostka ;].

 

Tylko o której dokładnie będzie to u nas w niedziele ;/.

Odnośnik do komentarza

13 ZAPOWIEDZI NOWYCH GIER NA VGA :o plus gameplaye i pokazy. Heh a jeszcze rok i 2 lata temu zapowiadali po 2, 3 gry na VGA, jestem ciekaw skąd ten "szał" na VGA.

Czyżby nowa "impreza" do ogłaszania do zapowiedzi. Serio ale przez te zapowiedzi kompletnie gdzieś mam samo VGA w sensie kto wygra itd. to raczej będzie ciekawostka ;].

 

Tylko o której dokładnie będzie to u nas w niedziele ;/.

 

link do tego info?

Odnośnik do komentarza

Pasek z newsami na ppe a co do gameplayów przejrzyj temat z newsami. Było info odnośnie pokazu Batmana, ME2 na Ps3 i bodajże K3 (pewnie coś mi jeszcze umknęło) a obstawiam, że to nie koniec.

 

Nie bój się z palca tego nie wyssałem heh ;].


 

http://www.gametrailers.com/video/best-playstation-spike-tv/707751 nominacje best PS3 game


 

Ale w zeszłym roku był Jack Black i było śmiechowo ,a teraz kto go zastąpi i zrobi taką akcje? :(

http://www.youtube.com/watch?v=s1wOui5b31w

 

W tym roku Jacka zastąpi ... Neil Patrick Harris (Jak poznałem Waszą matkę). Nie jest źle choć J. Black lepszy - mistrz, ponadto pojawią się Danny Devito, Tony Hawk.

 

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2010/12/06/nph-to-host-spike-video-game-awards-.aspx

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

http://www.gametrail...spike-tv/707751 nominacje best PS3 game

 

Jak dla mnie tylko Heavy Rain. Jedynie może mu przeszkodzić RDR, choć nie wiem czy powinni nagradzać R* za gorszą wersję na PS3 niż 360. Zwycięzców z tych nominacji wybiera jakaś tam komisja z VGA czy jest gdzieś normalne głosowanie i każdy moze wybrać.

 

13 zapowiedzi :o . To ile ta cała gala będzie trwać. Przecież do tego jeszcze pokazy i rzecz jasna zwycięzcy nominacji. I o której dokładnie i gdzie można będzie obejrzeć tą transmisję???

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...