Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No możliwe, możliwe właśnie tak sobie pomyślałem ;]. Tyle, że przeważnie jak były już jakieś liczniki na GT/Spike TV (odliczanie do ekskluzywnych materiałów) to zawsze wychodziło tak jak powinno hehe.

 

Nie wiem, nie wiem. Btw odnośnie VGA:

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption//news/article/12231/catch_jose_gonzalez_performing_%22far_away%22_from_red_dead_redemption_live_at_the_2010_spike_video_game_awards_this_saturday Catch Jose Gonzalez Performing "Far Away" from Red Dead Redemption Live at the 2010 Spike Video Game Awards this Saturday

Odnośnik do komentarza

Przez 3 tygodnie zastanawiam się nad kupnem nowej konsolki ( rok temu kupiłem PS2). No i przez te 3 tyg. miałem zamiar kupić x360 slim arcade( ze względu na cene i serie Fable). Stało się, dźiś pojechałem do MM i facet ( ku memu zdziewieniu znał się na konsolach i to nawet bardz, latał po dziale i pytał się ludzi czy pomóc. Osobiście się mnie zapytał 3 razy, a moge powiedzieć że spokojnie był w okolicach 40 lat), no to tak za trzecim razem coś mnie podkusiło i zacząłem dyskusje na temat nowej konsoli (To chyba ten facet któremu pomagał wcześniej w wyborze mnie taqk zachęcił) Więc tak pochodziłem troche z nimi posłuchałem i ten doradca coś zrobił że moje uznanie do x360 zmieniło się na PS3 więc takie pytanie moje.

 

-Czy opłaca się kupić PS3 z dużym dyskiem czy można wziąść z małym??

 

-Czy gry trzeba instalować na dysku??

 

-W jakiej cenie i z jakim dyskiem się opłaca kupić PS3??

 

-Czy trzeba mieć Full wypas telewizor LCD czy wystarczy na początek kineskopowiec??

 

-Od ilu lat można mieć konto PSN??

 

- Jaką gre w niskiej cenie polecacie na początek( taka z multi najlepiej)(Interesują mnie strzelanki, RPG, no i wyścigi)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Przez 3 tygodnie zastanawiam się nad kupnem nowej konsolki ( rok temu kupiłem PS2). No i przez te 3 tyg. miałem zamiar kupić x360 slim arcade( ze względu na cene i serie Fable). Stało się, dźiś pojechałem do MM i facet ( ku memu zdziewieniu znał się na konsolach i to nawet bardz, latał po dziale i pytał się ludzi czy pomóc. Osobiście się mnie zapytał 3 razy, a moge powiedzieć że spokojnie był w okolicach 40 lat), no to tak za trzecim razem coś mnie podkusiło i zacząłem dyskusje na temat nowej konsoli (To chyba ten facet któremu pomagał wcześniej w wyborze mnie taqk zachęcił) Więc tak pochodziłem troche z nimi posłuchałem i ten doradca coś zrobił że moje uznanie do x360 zmieniło się na PS3 więc takie pytanie moje.

 

-Czy opłaca się kupić PS3 z dużym dyskiem czy można wziąść z małym??

 

-Czy gry trzeba instalować na dysku??

 

-W jakiej cenie i z jakim dyskiem się opłaca kupić PS3??

 

-Czy trzeba mieć Full wypas telewizor LCD czy wystarczy na początek kineskopowiec??

 

-Od ilu lat można mieć konto PSN??

 

- Jaką gre w niskiej cenie polecacie na początek( taka z multi najlepiej)(Interesują mnie strzelanki, RPG, no i wyścigi)

 

AD1 : 160 GB jest wystarczajace, niemniej roznica cenowa jest niewielka wiec jak masz dolozyc te 100 zl do bierz 320GB

 

AD2: Niektore wymagaja instalacji - AC2, w niektorych jest to opcjonalne (Tekken 6 , Pes2011, UT3) a w niektorych wogole nie ma (U2, KZ2)

 

AD3: na promocjach w media ostatnio 1099zl za 320 GB + 2 gry - super sie oplaca

 

AD4: jesli chcesz miec konsole nowej generacji i czerpac z niej to co ona naprawde oferuje (czy to X360 czy PS3) to tak trzeba miec conajmniej HD ready. lub przynajmniej odpowiedni monitor. Na kineskopowcu da sie grac, ale to nie to samo. Maluchem tez sie jezdzi ale to nie BMW (czy costam nowego)

 

AD5: - bez ograniczen

 

AD6: - multi COD4, Killzone 2, single Uncharted 1, Uncharted 2, wyscigi: NFS:Shift, Motorstorm 1&2 , i wiele wiele innych, naprawde teraz w cenie do 50 zl jest masa genialnych gier

Edytowane przez Welna
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O to po świętach chyba się skusze na te konsolke. Teraz funduszy nie mam bo na odszkodowanie czekam i jeszcze gwiazdka dojdzie to się na raty weźmie..

 

Co do tych 160GB to koleś w MM mi powiedział że to ostatnie szt. i ich już nie produkują czy jest to prawda??

obecnie produkowane sa 2 wersje 160GB i 320 GB i nic mi nie wiadomo aby mialo sie cos zmieniac. Raczej jest to mocno watpliwe co powiedział

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

http://www.spike.com/event/vga

 

Według licznika wychodzi na to, że w niedziele o 18 lub 19 wypadnie gala (u nas).

 

O 20 W NIEDZIELĘ!

 

Przecież między nami a Ameryką nie może być (i nie jest) dzień różnicy w czasie. Więc skoro oni mają to w sobotę o 20, to u nas będzie wtedy maksymalnie jakaś godzina przedpołudniowa albo i wcześniej, w niedzielę.

 

Nie rozumiem czemu np. ten filmik ( http://www.spike.com...keptics/3502435 ) nie jest dostępny w naszym kraju. Mam nadzieję, że tak nie będzie z transmisją na żywo :confused: .

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Masakra - kolejne już trzecie demo jakie dostaniemy przed Świętami (22 grudnia) to Mass Effect 2.

Ekstra.

 

 

Hahaha "God of Whore" ;] tylko z Girsami fail ;p.

 

Devil may cum ... no nie mogę hehe no i ANALO cała prawda o MC ;p.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dominetta, albo Devil May Cum najlepsze. :potter:

 

A nie ma tam klasyka Grand Theft Anal.

 

Ale Gearsom najlepiej pocisnęli (Queers Of War 2), jeszcze ten napis na okładce:

 

BIGGER BETTER MORE BAD FOR THE ASS. :teehee:

 

Mnie rozwalił napis na Dante Inferno "Fucking HELL" hehe.

Ass Creed i Condemned Cumshots też dają radę ale faktycznie najbardziej pojechali Girsom okładką; beka.

 

@Sprite

 

Otwiera się tylko po 2-3 minutach.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak z ciekawości zapytam: jakie gry na PS3 bierzecie obowiązkowo na premierę w 2011?? ^_^

 

Moja lista (choć i tak już pominąłem tytuły, które nie są pewne w 2011, jak TLG, TR czy ACIII, a na które bardzo czekam):

 

1. Portal 2

2. Deus Ex: Human Revolution

3. Uncharted 3: Drake's Deception

4. LittleBigPlanet 2

5. Infamous 2

6. Team Ico Collection

7. L.A. Noire

8. Batman: Arkham City

9. MotorStorm: Apocalypse

10. Resistance 3

11. Ratchet & Clank: All 4 One

 

Szczerze mówiąc mam nadzieję, że już nic ciekawego nie zapowiedzą na przyszły rok, bo nie wiem kiedy znajdę czas i kasę na te powyższe tytuły, a jeszcze jest parę innych tytułów, które chciałbym sprawdzić. W ogóle patrząc ile gier (i jakie) wychodzi w 2011 to sądzę, że następna generacja konsol nie jest nam szybko potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, w którym miejscu mogę pożalić się w nurtującej mnie kwestii więc wyleje żółć tutaj. Kur...brakuje mi FPS w realiach II wojny. Spiąłby ktoś dupe i wydał coś sytego w tej materii (najlepiej BF) bo World at War to synonim kupy , a Brothers in Arms i Airborne to już antyki. Chyba wezme w najbliższym czasie MOHa, ale tylko dla dodanego doń Frontline'a.

Odnośnik do komentarza

Kurde, sa jakies szanse na port Splinter Cell Conviction na PS3? Widzialem ta gre dzisiaj na kompie i stwierdzam, ze jest wspaniala! Zamiast tej smiesznej trylogii mogli by wydac Conviction na czarnulke.

 

MS zaklepal na ta czesc przygod Sama dozywotniego exa, czy to tylko time exclusive? Chociaz xbox zawsze byl platforma docelowa dla Splintera, to jednak wszystkie czesci serii, bez wyjatku predzej czy pozniej ladowaly takze w czytnikach posiadaczy PS2/3.

 

Liczylem na zapowiedz portu Conviction na VGA, ale sie przeliczylem :unsure:

 

Jak myslicie, sa jeszcze jakies szanse na ta gre???

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Wbrew koledzy wyżej, myślę że szanse są wielkie. Logicznie rzecz biorąc, gra powinna wyjść na ps3 na przełomie pierwszego i drugiego kwartału, 2011r. (Czyli ok. rok po premierze na Xboxa). Wydanie trylogii na czarnulkę też nie jest raczej przypadkowe - trzeba przygotować graczy na spotkanie z Fisherem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...