Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Ma mniejsze oczy bo mruży je na słońcu. Bez czapki z daszkiem jest jeszcze ciężej :smile:

 

Patrząc na poślizgi innych tytułów miałem obawy, że U3 wyjdzie również później niż zapowiadano, ale czy aby poprzednie części nie wychodziły planowo?

 

EDIT: Zwyrol, takie jest założenie każdej gry z poszukiwaczami skarbów. Nie pamiętam czy Lara ma jakieś artefakty u siebie w domu.

 

Wiem, taka konwencja kina przygodowego, ale mogliby to i tak czasem urozmaicić, bo schemat jest podobny.

Odnośnik do komentarza

Ma mniejsze oczy bo mruży je na słońcu. Bez czapki z daszkiem jest jeszcze ciężej :smile:

 

Patrząc na poślizgi innych tytułów miałem obawy, że U3 wyjdzie również później niż zapowiadano, ale czy aby poprzednie części nie wychodziły planowo?

 

EDIT: Zwyrol, takie jest założenie każdej gry z poszukiwaczami skarbów. Nie pamiętam czy Lara ma jakieś artefakty u siebie w domu.

 

U2 wyszedł planowo.

Odnośnik do komentarza

No i do tego można dodać, że to co zaplanuje sobie znaleźć, oczywiście odnajdzie, ale skarbu ze sobą nie zabierze. Bo okaże się, że ma jakąś tam moc, gdzie ludzie zamieniają się w zombiaki, srają uszami i ktoś zły chce to zabrać dla siebie, by rządzić światem, co mu się nie uda. ;]

 

Na pewno pojawi się jakiś notatnik, bo coś musi nam pomagać w łamigłówkach i jakiś artefakt, który nam pomoże w dotarciu do skarbu (w dwójce była to ta phurba, a w jedynce to nie pamiętam już).

 

Była dyskusja, co do kobiet w grze - Elena mogłaby się pojawić. Chloe polubiłem trochę, ale w trójce jednak jej bym nie chciał. Liczę na jakąś nową kobitkę, dla odmiany może jakaś w stylu Kim Kardashian (w sensie ciało, nie twarz :P) ^^

Odnośnik do komentarza

Przypominam sobie teraz Drake's Fortune i ta gra pomimo 3 lat na karku, nadal wygląda lepiej niż 95% gier na rynku. Jestem pewien, że gdyby wyszła dzisiaj w tej samej postaci, to recenzenci by się jarali jaka to ładna gra wyszła. :turned: Są tylko dwa drobne zgrzyty, pierwszy to wybuchy, są słabe i tyle, niektóre gry z poprzedniej generacji miały lepsze. Drugi to czasem dziwna detekcja trafień, zwłaszcza przy używaniu kałacha. No ale da się to przełknąć. Dżungla nadal wygląda masakrycznie, czasem chyba nawet lepiej niż Borneo z dwójki.

 

Dla mnie bezapelacyjnie lepiej wygląda ta z jedynki, może też dlatego, że mimo wszystką są tam bardziej żywe i oczo(pipi)ne kolory, a Borneo jednak takie ciut stonowane było, a wybuchy "grzybko-dymko-chmurki" to klasyk i powiem ci, że jak w 2007 je widziałem to cieszyłem się, że są tka prymitywne bo dzięki nim widziałem, że to gra, a nie film :):)

 

Gram teraz w dwójkę i jednak miałem rację. Różnica jest duża, na korzyść dwójki, aż sam się zdziwiłem, że aż tak bardzo druga część wyprzedza pierwszą. Kolory może i są bardziej stonowane, ale jakościowo jest znacznie lepiej. Co nie zmienia faktu, że jedynka też jest ładna.

W trójce taki przeskok raczej się nie zapowiada, ale po screenach było już widać, że jest jeszcze ładniej.

Odnośnik do komentarza

Mnie się również wydaje, że dżungla w dwójce była lepsza. Nawet widok tej Shambali w tych kolorach zapierał dech w piersiach.

 

Ciekawe, czy w trójce pojawi się też motyw zdrajcy. W jedynce Elena myślała, że Sully ich zdradził, w dwójce zdradził Harry i Chloe często zmieniała strony (domyślam się dlaczego), to może i w trójce ktoś ich zdradzi. Jest ten level z pożarem - może ktoś ich zdradzi i zabierze im coś, po czym ucieknie podpalając przy tym budynek?

 

Wątpię żeby nawet magikom z ND udało się wpakować i uzyskać tyle polyglonów na tyłek Kim Kardashian ;p.

 

Który nawiasem mówiąc jest seksowny, przynajmniej dla mnie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Postęp jeżeli chodzi o grafikę jest, tutaj nie ma co dywagować i o ile Drake wygląda lepiej tak w otoczeniu wielkego przeskoku nie ma. Analizowałem gameplay i bardziej moje oczy przykuwały postacie i ich ruchy niżeli otoczenie. Czas na poprawki i ulepszenia jest spory więc wierzę w jeszcze większy progres, zresztą wystarczy sobie przypomniec pierwszą częśc i zmiany jakie w niej zachodziły jeszcze przed wydaniem. Co do trofeów, to zapewno będą podobne, chociaż formułę bym już mienił, choćby samych skarbów do szukania tak jak np było to w Tomb Raider 3. A odnośnie tasiemca :whistling: to będzie dopiero trzecia część (jak Assassin's Creed) więc nie wychylałbym się z tak pochopnymi zdaniami

Odnośnik do komentarza

Szczerze mowiac, jedyne czego oczekuje graficznie po nowym uncharted to bardziej realistyczne kolory. U2 mimo, ze mial super wykonanie od strony technicznej to przesyt kolorow walsnie sprawial, ze gra nie wygladala realistycznie. I nie mowie tu o trendzie na 'wyprane kolory' lub 'tylko kolor brazowy/niebieski/zielony'. Mam raczej na mysli kolory, takie jak widzimy na co dzien w zyciu.

Marzy mi sie wprawdzie jeszcze 1080p czy coś, ale raczej jest to niewykonalne.

Gameplay jezeli bedzie trzymal poziom u2 to bede w niebowziety, mimo, ze nie lubie 'egipskich' klimatow.

Odnośnik do komentarza

Przecież GOW2 wyglądał rewelacyjnie, ale też bez przesady, to nie był jakiś duży skok względem jedynki. Zresztą w pierwszej części początek na statku gdzie walczy się z Hydrą, był dla mnie jakościowo lepszy od wszystkiego co widziałem w GOW3.

 

Na 1080p bym nie liczył (a przynajmniej nie na natywne, raczej sztucznie podbite), zresztą Uncharted chyba nawet nie chodzi w 60fpsach, tylko 30.

Odnośnik do komentarza

Mnie telewizor wyświetlał w info, że jest 60fps O_o'

Raczej wyświetlił, że chodzi w 60Hz ale dzisiaj wszystkie gry w HD chodzą w 60Hz (co nie równa sie z 60fps).

Na PS3 nie ma szans na grę o grafie Uncharted 2 (3?) która będzie chodziła w 1080p

ps. Co do GoW1 vs GoW2 to GoW 2 miał ogólnie lepszą grafikę ale chodził w trochę niższej rozdziałce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...