Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że Sawed-Off Shotgun jest niedostępny w wyborze broni, i na mapie jest tylko jeden do podniesienia (chyba tylko na Desert Village).

 

W ogóle z tej broni nie trzeba celować. Wrzuciłem filmik:

 

http://www.youtube.com/watch?v=zyY9HtPeHeE

 

Sorry za jakość, nagrywane PS3 :teehee:

 

 

Jak to się rusza :bad:

 

To wina filmiku, gra jest mega płynna ^_^

Odnośnik do komentarza

Naprawdę trzeba być zaślepionym xbojkiem żeby mieć coś do animacji Uncharted 3. :ph34r:

 

Sorry trzeba być jakimś zaślepionym sonoklapem, żeby twierdzić, że z tą animacją jest jak najbardziej wszystko w porządku.

 

Graficznie gra wygląda rewelacyjnie, no ale sorry 3 letnia animacja już lekko nie domaga.....

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Panowie, naprawde radze dorosnac. Napisze podobnie jak napisalem w temacie o gearsach - czemu grze, ktora Wam sie podoba nie mozna wytknac zadnych wad? Czemu tak bardzo Was boli jak ktos napisze cos zlego o grze komputerowej? Przeciez to jest kompromitujace. Ja nie mialem problemow z wytknieciem gearsom wad, mimo, ze to moim zdaniem najlepsza gra na X360. Wierzcie lub nie, ale jej ulomnosci nie zmieniaja tego, ze dla mnie jest najlepsza, ale potrafie je zaakceptowac, zauwazyc i przyjac do wiadomosci.

Jesli ktos uwaza, ze taka niemrawa, dziewczeca animacja bez zycia jest spoko w grze akcji, to gratuluje poczucia humoru. Przeciez to sie rusza jak army of two albo hitman. Zwlaszcza to bieganie w bok <facepalm>. Nie mylic z plynnoscia animacji, bo i takie kwiatki juz byly.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

O kuerwa. Wszystko spoko, ale wytykajmy wady w sposob racjonalny i uzasadniony, a nie absolutnie z dupy. Animacja w U3 to jeden z mocniejszych punktow produkcji, nosz kur.wa. Juz z samego ogladania dema z E3 a tymbardziej z Gamescomu można do takiego wniosku dojść. To jak porusza sie Drake to małe mistrzostwo świata i gdzie jest ta trzyletnia animacja, hahaha! Sory, ale na tak debilne zarzuty trudno odpowiedzieć z pełną powagą.

 

Można grze wytykać wszystko, ale to tak jaky Gearsom zarzucić, że gameplay odnosząc się do strzelania, ssie pałe, że Mass Effect ma fabułe dla dzieci, że God of War nie jest brutalny, a RDR nie jest westernem.

 

Nie każda krytyka jest dobra. Dobra jest taka, która jest uzasadniona. Odnosząc się do animacji w U3 i mówiąc, że jest trzyletnia, aż mnie zmroziło jak mało można widzieć. Ale z tego co pamiętam, to Soul rozpływał się nad grafiką Halo: Reach to można przymknąć na to oko.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie Halo Reach ma kiepska grafike w porownaniu z uncharted. Nie wiem chlopaki co mam wiecej powiedziec, jesli lubicie takie bieganie przedszkolaka, jesli tak biegaja waszym zdaniem twardziele, a nie dziewczynki to faktycznie nie ma tu o czym rozmawiac.

 

Yeti: czesc animacji jest naprawde fenomenalna, ale te z filmikow z multiplayera, a zwlaszcza bieganie, bieganie w bok i roll to jest KPINA i z trudem sie na to w ogole patrzy. A do tych sie odnosze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...