Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak gracie panowie, ale mi U1 zajelo okolo 10 godzin na crushingu i U2 ponad 12 godzin na crushingu. Co prawda podziwialem czasem widoki :P, jak rowniez staram sie bawic gra tzn kogo sie da to zdejmuje po cichu, a reszcie sadze head shooty :P. Czasami gry, ktore trwaja 10 godzin da sie skonczyc w 2 godziny, pelno jest filmikow z "biegaczami", ale nie o to w tym chodzi. Jak dla mnie U1 i U2 byly naprawde syte, nie czulem sie jakos oszukany, swietnie sie bawilem czego nie moge powiedziec o kilku innych 5-6 godzinnych grach. Takiego Bioshocka1 tez pewnie dalo by sie skonczyc w 8 godzin lub mniej, a ja tam spedzilem 16 godzin :P. Styl grania ma duze znaczenie i wcale to, ze ktos gral dluzej nie oznacza, ze sztucznie wydluzal gre. Sztuczne wydluzanie gry to wiekszosc trofikow, szczegolnie tych w multi. Byle by tylko U3 bylo tak samo dlugie jak U2 i bede happy :P. Pozdro

Odnośnik do komentarza

Widzę, ze chyba nikt nie zauważył, ale pojawiła się aktualizacja do bety w postaci nowych mapek - Highrise i jeszcze jedna, ale nie wiem jaka bo nie sprawdzałem.

Szczegóły, poprawili kilka rzeczy, Plunder nareszcie będzie grywalny.

http://www.naughtydog.com/site/post/subway_taste_for_adventure_uncharted_3_multiplayer_experience_week_2/

 

:good:

Odnośnik do komentarza

Highrise noca jest ok, ale jeszcze lepiej zapowiada sie Ruins z lava :P. Fajnie jakby bylo tak conajmniej 10 nowych mapek plus 5 z U2 w nowym stylu. Najmniej ciekawe sa Yemen i Chateau jak dla mnie. Yemen to biedna wersja pustynnej wioski, a Chateau jakos mi nie podchodzi ;(. Jak narazie te z U2 nie zawodza, ma byc jeszcze zaklad zima i fort? Do tego niech dorzuca jeszcze wioske podczas deszczu i Shambale jesienia :P. Ciekawe jak Fort odmienia?

Odnośnik do komentarza

Dla mnie najlepsze mapki to Metro i Pustynna Wioska a najgorsza to Lotnisko.

 

Btw patch zajmuje 44 mb. i dopiero teraz ostatni mecz trafiłem na nową mapkę - Wieżowiec. Raj dla jumperów ;] ja pierdziele idzie się zakręcić na niej. Na razie na plus zobaczymy jak po szerszym poznaniu. Idę dalej polować na drugą, nową mapkę ;]

 

PS. To są mapki z U2?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dla mnie najlepsze mapki to Metro i Pustynna Wioska a najgorsza to Lotnisko.

 

Btw patch zajmuje 44 mb. i dopiero teraz ostatni mecz trafiłem na nową mapkę - Wieżowiec. Raj dla jumperów ;] ja pierdziele idzie się zakręcić na niej. Na razie na plus zobaczymy jak po szerszym poznaniu. Idę dalej polować na drugą, nową mapkę ;]

 

PS. To są mapki z U2?

Zdecydowanie londynske metro i pustynna wioska sa najlepsze, ale lotnisko tez lubie i zaliczam je na plus :P. Tak, to sa remaki map z DLC do U2.

Odnośnik do komentarza

Widac kwestia gustu, ja wole Syrie od Chateau, za to wszyscy sa zgodni co do pustynnej wioski :P. Przez to, ze pustynna wioska jest taka fajna to Yemen nie robi juz na mnie takiego wrazenia, te mapki sa bardzo podobne do siebie jesli chodzi o kolorystyke. W sumie Syria tez utrzymana jest w jednym kolorze, a tego nie lubie. Troche sie pogubilem. Pustynna wioska na plus design, grafa, burza piaskowa. Londynskie Metro na plus design, kolorystyka (rozne pomieszczenia), akcja w wagonach. Airstrip na plus kolorystyka, hmm nie wiem lubie ta mapke ;D, na minus mapka wydaje sie pusta. Syria na plus pora nocna, na minus mapka w "jednym" kolorze. Yemen na plus design, na minus gorsza wersja pustynnej wioski. Chateau na plus i na minus sam nie wiem, jak narazie to nie lubie tej mapki, moze z czasem polubie ;D. Za to Highrise i Ruins zdecydowanie na plus, to byly fajne mapki w U2, czekam na kolejne :P.

Odnośnik do komentarza

Recenzje Uncharted 3 zaczną się pojawiać w poniedziałek, 24 października.

 

Ciekawe jak wypadnie średnia ocen w porównaniu do U2. Mimo, że U3 pewnie będzie lepsze to może mieć trochę niższą średnią niż poprzedniczka. Tak samo było w przypadku LBP2, Killzone 3, inFamous 2 i Resistance 3 - wszystkie (dla niektórych oprócz K3) były lepsze od poprzednich części, a mimo to dostały niższe noty.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Wyższej średniej mieć na pewno nie będzie niż dwójka,ale wyższą niż główny konkurent czyli GeoW 3 to już bardzo możliwe.

 

Tak samo myślę. Dwójka w swoim czasie szokowała oprawą, nieustanną akcją i dorzuciła multi. Tutaj niestety nie widać żadnych innowacji. Jakbym miał się bawić w typera, to obstawiam średnią w okolicach 92-93%.

Odnośnik do komentarza

Pamiętajcie, że tzw "media branżowe" zrobiły się bardzo wybredne, i nawet jeśli coś jest najlepsze w swoim rodzaju, to zostanie zjechane za "brak innowacji" :)

Obawiam się średniej pokroju 80%, własnie za "po raz trzeci dostajemy to samo". Do tej pory nie rozumiem np, czemu Infamous 2 jest oceniane znacznie gorzej od jedynki.

 

Oczywiście trzymam kciuki za U3 i liczę na jak najwyżej noty. Taki "brak innowacji" to ja mógłbym dostawać co roku ;)

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Pamiętajcie, że tzw "media branżowe" zrobiły się bardzo wybredne, i nawet jeśli coś jest najlepsze w swoim rodzaju, to zostanie zjechane za "brak innowacji" :)

 

Przykre jest tylko to, że kolejny MW zaś pewnie będzie miał noty na poziomie 95%, a "innowacyjności" ta seria nie widziała od ładnych paru lat (i wszystko przez tego Kotticka i te jego hotele i dziwki dla dziennikarzy).

 

I sądzę, że średnia będzie gdzieś tak jednak na poziomie 90% i wyżej, a nie tylko pokroju 80%, bo trzeba pamiętać, że pomimo że trójka nie wnosi nic nowego (chociaż oczywiście jest "bigger, better and more baddas", a sam multiplayer został wyraźnie rozwinięty) to jednak nie ma innej takiej gry(serii) przygodowej w stylu holywood'zkiego kina akcji/"nowoczesnego" Indiana Jones. Uncharted jest serią jedyną w swoim rodzaju.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Przykre to jest sugerowanie się ocenami czy jakąś średnią. Żeby nie było nie pije do Ciebie (ani do nikogo) tylko nie rozumiem w jaki sposób te cyferki mają być wyznacznikiem gry. 3/4 recenzji od jakichś nołnejmów, recenzje z dupy (nie wszystkie) i wspomniane łapówkarstwo. No nie wiem ale dziwi mnie fenomen metacritic, średnich etc. jeszcze recenzja-ocena od jakiegoś znanego magazynu, serwisu czy osoby to ok. Ale sęk w tym, że tam pełno nołnejmów jest, pewnie według metacritic musiałbym się jarać Halo ;]

 

Szczerze jak dla mnie U3 to może mieć średnią 50% (nawet nie mam pojęcia jaką ma U2 czy inne moje ulubione gry heh). A i tak nie ma ŻADNEJ siły we wszechświecie która by mnie zmusiła do anulowanie pre ordera :D Włącznie ze wszystkimi recenzjami, ocenami i średnimi.

 

A innowacje phiii; U2 to gra kompletna i nadal pod wieloma względami wybitna. Jej kontynuacja (U3) nie potrzebuje żadnych innowacji tylko oczywiste zmiany, dodatki, szlify typu grafika, nowa historia, jakieś tam ficzery-bajery, poprawki etc. A to właśnie dostanie.

 

 

Oczywiście IMO

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

http://twitter.com/#...929191812050944

 

No to teraz Uncharted 3 już oficjalnie złote:)

 

 

 

A innowacje phiii; U2 to gra kompletna i nadal pod wieloma względami wybitna. Jej kontynuacja (U3) nie potrzebuje żadnych innowacji tylko oczywiste zmiany, dodatki, szlify typu grafika, nowa historia, jakieś tam ficzery-bajery, poprawki etc

I jestem pewien, że własnie taką pełną grę dostaniemy. Ja średnie ocen mam w głębokim poważaniu, ale mimo wszystko TAKIE gry powinny zostać odpowiednio docenione.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

http://twitter.com/#...929191812050944

 

No to teraz Uncharted 3 już oficjalnie złote:)

 

 

 

A innowacje phiii; U2 to gra kompletna i nadal pod wieloma względami wybitna. Jej kontynuacja (U3) nie potrzebuje żadnych innowacji tylko oczywiste zmiany, dodatki, szlify typu grafika, nowa historia, jakieś tam ficzery-bajery, poprawki etc

I jestem pewien, że własnie taką pełną grę dostaniemy. Ja średnie ocen mam w głębokim poważaniu, ale mimo wszystko TAKIE gry powinny zostać odpowiednio docenione.

 

 

I jeżeli U3 zasłuży (a nie ma innej opcji) to zostanie doceniona przez graczy ;]

 

Btw wczoraj trafiłem w końcu na tą nową (starą) mapkę "Zalane ruiny" czy coś takiego. Nie pamiętam dokładnie nazwy w każdym bądź razie przyjemna, bardziej mi się podoba niż Wieżowiec.

Odnośnik do komentarza

Własnie, już wczoraj miałem napisać co sądzę o nowych mapkach - remake Zalanych Ruin jest faktycznie przyjemny, chociaż graficznie jakoś nie powala. Tzn, bardziej wolałem po prostu oryginał - deszcz, burza, fajne efekty mokrych powierzchni - aż można było dostać kataru :D

Highrise wygląda świetnie, chociaż poza dodaniem paru lin i zmianie pory doby, to nadal ta sama mapka... za którą nigdy nie przepadałem. Zdecydowanie za dużo tam kamperów.

Najchętniej zagrałbym w rimejki Fortu albo Wioski z Uncharted 2.

Odnośnik do komentarza

Obawiam się średniej pokroju 80%, własnie za "po raz trzeci dostajemy to samo". Do tej pory nie rozumiem np, czemu Infamous 2 jest oceniane znacznie gorzej od jedynki.

 

 

 

No bez przesady, Uncharted 3 ma 90% już z urzędu przyznane ;) Zagadką jest tylko jaka cyfra będzie po 9 :P

 

A odnośnie inFamous 2: oceny ma tylko o 2% niższe od inFamous - to nie jest znacznie gorzej ;) (chociaż dwójka jest w każdym calu lepsza).

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Przykre to jest sugerowanie się ocenami czy jakąś średnią. Żeby nie było nie pije do Ciebie (ani do nikogo) tylko nie rozumiem w jaki sposób te cyferki mają być wyznacznikiem gry. 3/4 recenzji od jakichś nołnejmów, recenzje z dupy (nie wszystkie) i wspomniane łapówkarstwo. No nie wiem ale dziwi mnie fenomen metacritic, średnich etc. jeszcze recenzja-ocena od jakiegoś znanego magazynu, serwisu czy osoby to ok. Ale sęk w tym, że tam pełno nołnejmów jest, pewnie według metacritic musiałbym się jarać Halo ;]

 

Szczerze jak dla mnie U3 to może mieć średnią 50% (nawet nie mam pojęcia jaką ma U2 czy inne moje ulubione gry heh). A i tak nie ma ŻADNEJ siły we wszechświecie która by mnie zmusiła do anulowanie pre ordera :D Włącznie ze wszystkimi recenzjami, ocenami i średnimi.

 

To nie chodzi oto, że JA (w ogóle nie wiem czemu się przyczepiłeś do mnie akurat skoro ja tylko wypowiedziałem się w dyskusji która trwała już wcześniej) sugeruje się recenzjami (bo przy żadnym tytule tak nie jest) i jak wyjdzie nawet na to, że U3 to największy crap to nie kupię, bo i tak czy siak U3 biorę na premierę (bo dla mnie to i tak będzie jedna z najlepszych gier obecnej generacji), tylko denerwuje mnie to, że największy crap tej generacji (CODy) jest oceniany prawie na 100%, a gry, które o wiele bardziej na to zasługują są już chłodniej oceniane i są im wypominane najmniejsze bugi. I w ogóle to, że nam wystarczy, że na pudełku pisze Uncharted albo Naughty Dog i już wiemy, że jest to przynajmniej wyśmienita produkcja, to nie znaczy, że tak jest u wszystkich, bo taki przeciętny gracz, który nie jest tak bardzo w temacie albo osoba, która nie grała w żadne Uncharted może się zasugerować właśnie recenzjami (np. jak jego ulubione czasopismo oceniło dany tytuł) i na ich podstawie stwierdzić czy warto brać czy nie.

Odnośnik do komentarza

Dobry jesteś, drugie zdanie które napisałem to "nie piję do Ciebie... ani do nikogo" a Ty "czemu się przyczepiłeś do mnie" :ph34r:

 

Nic mi do tego czy ktoś się sugeruje ocenami, średnimi - każdy ma inny wyznacznik/i. Ja tylko napisałem, że mnie to nie obchodzi i nie rozumiem tego fenomenu. I tyle................ ale wiem, że jest mnóstwo osób które sugerują się średnimi i ocenami. I ok.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dobry jesteś, drugie zdanie które napisałem to "nie piję do Ciebie... ani do nikogo" a Ty "czemu się przyczepiłeś do mnie" :ph34r:

 

Jakoś musiałem to przeoczyć ;) , po prostu chciałem podkreślić, że pomimo że na tym forum raczej nikt przy U3 nie sugeruje się ocenami, ale to jednak byłoby miło jak również media doceniły odpowiednimi ocenami (którymi może się sugerować taki przeciętny Kowalski) tą produkcję, a nie tylko sami gracze.

 

P.S. Do każdej kopii U3 będzie dodawany kod na wcześniejszy dostęp do publicznej bety Starhawka(która odbędzie się na początku przyszłego roku). PS BLOG

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...