Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, screeny i gameplay (nie mogłem się powstrzymać) z poprzedniej strony to po prostu CUDO. ND powinni dostać jakąś specjalną nagrodę za całokształt i talent, bo to co oni wyprawiają przechodzi już ludzkie pojęcie :D Sołri, ale EA i ich "konsole nas ograniczają" powinni się zapaść pod ziemię ze wstydu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moj Uncharted 3: ;)

 

DSC08960800x600.jpg?t=1317978599

 

 

 

Tak na powaznie to juz pod koniec sierpnia zlozylem preorder i dostalem takie oto fajne pudelko. :)

 

DSC08956800x600.jpg?t=1317978644 , DSC08957800x600.jpg?t=1317978687

 

W srodku nie ma niestety plyty ani zadnych ciekawych materialow, jest tylko kartka z informacja o dacie premiery i odbioru gry.

Fajny preorder, normalne pudelko z grafika z gry - przyda sie, aktualnie trzymam w nim gre Yakuza 4 bo z metalboxa z zestawu bardzo zle sie wyciaga plyty. :D

 

 

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

 

Watpie aby U3 byl w Niemczech z pl. U2 nie mialo Polskich glosow.(Sprawdzone).

Hmmm... w sumie z tego co pamietam to Uncharted 2 w wersji UK. tez nie miala jezyka polskiego do wyboru, wiec cos w tym jest. :) Szkoda, bo Jaroslaw Boberek jako Nate sprawdza sie wysmienicie, caly dubbing drugiej czesci jest swietnie zrealizowany.

Mam jednak nadzieje, ze w trojce z Niemiec bedzie rowniez polski jezyk do wyboru, w Gran Turismo 5 jest, wiec jest jakas nadzieja. Jesli nie to trudno, oryginalny dubbing w tej grze i tak jest najlepszy - wiadomo, tym bardziej, ze jezyk angielski nie jest mi obcy, wiec nie ma zadnego problemu.. :)

 

Gify pokazane wyzej urywaja leb razem z kaskiem - mistrzostwo swiata ! :woot:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mówisz o tym potwierdzeniu na koncie gry na facebooku? To nie jest oficjalne konto. 2-3 dni temu C. Balestra pisał na twitterze, że jeszcze nie są w "goldzie". Właściwie teraz też tego nie napisał, tylko wrzucił fotkę tortu :P

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

4 gify z filmiku, który wrzuciłem na poprzedniej stronie:

 

 

iMBVBHOQGW2ER.gif

:D

 

 

ib08UGU8qEeh5Q.gif

ibhRsu847Vmj2N.gif

ibddRwDCMUfPbX.gif

 

 

 

ND nie mówiło, że na płycie z grą będzie się znajdował drugi Cell.

 

Naughty Gods

 

 

Ci ludzie pod względem oprawy, artyzmu (designu) roz(pipi)iają system. Obejrzałem ten ostatni gameplay co jest na gifach i nie mam pytań. No nie mam pytań nie dość, że gra wygląda lepiej od Dwójki to jeszcze destrukcja kolumny :ph34r: Nie mam pojęcia jak oni za każdym razem przekraczają granicę.

 

Nie wiem czy zauważyliście ale na tym gameplayu w pewnym momencie widać jak Drake ma cały łeb siwy od piasku. Dla mnie masakra pamiętam ile się tarzałem w U2 w śniegu żeby Drake "ubrudzić" hehe. Do tego rewelacyjnie wyglądają te mega płynniutkie przejścia ze scenek do gameplayu. Zresztą na tych gifach to momentami ciężko się połapać czy to real gameplay czy scenka.

 

PS. No i ten nowy ficzer skok z powaleniem - miodzio.

 

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No wlasnie zobaczylem ten gameplay z pustyni- w ogole nie sledze tematu U3- i jestem w lekkim szoku (in plus). Nie dosc, ze pustynia wyglada bardzo sugestywnie, to animacje przeszly gruntowna zmiane. Drake pozbyl sie platfusa, i biega, skacze i wali po ryju jak prawdzwy ludzik. Moc! Sadzilem, ze U2 to szczyt mozliwosci P3, a tu poszli jeszcze o krok dalej, jesli chodzi o oprawe/animacje. Rispekt dla Naughty Dog. :)

Odnośnik do komentarza

pierwszy raz trafiłem dzisiaj na tą mapke z pociągami w multi bo nie miałem okazji na niej grać, zaskoczyła mnie w ogóle akcja na nich bo nie spodziewałem sie czegoś takiego, po drugie OŚWIETLENIE! jest za(pipi),iste po prostu i nawet sobie nie wyobrażam jak to w singlu będzie wyglądać :o

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...