Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, ale co złego jest w tej animacji? Postać ma dodatkowo odstawiać piruety w trakcie biegu?

 

Wspinaczka, walka wręcz i inne okazjonalne animacje wyglądają świetnie, a to że bieg wypada trochę bardziej sztywno niż reszta, to przecież żaden problem. Zwłaszcza, że w trakcie gry ani raz nie zwróciłem na to uwagi i gdyby nie awantury na forum, to nawet bym nie wiedział, że ktoś może się tu doszukać jakichś wad.

 

Swoją drogą - argument, że w GoW 3 jest lepiej, bo kiepską animację maskuje trzęsąca się kamera, to chyba jakiś żart.

 

Dobra, skończmy tą rozmowę, strata czasu.

Odnośnik do komentarza
"drużyna zaczynająca w samolocie miała jednak lepszy start." -no na pewno miala lepszy start, bo juz byla na pokladzie, hehe

Pun very intended :D

Ciekawy jestem czy na innych mapach będzie więcej akcji w stylu tych pociągów i ciężarówek.

 

Przypomniała mi się kolejna zmiana w stosunku do bety - powerplays są zdecydowanie rzadsze. O ile w becie w TDM powerplays wyskakiwały co 5 minut, tak teraz zdarza się jedna, góra dwie na mecz.

 

 

Dobra, skończmy tą rozmowę, strata czasu.

Nie, to nie jest strata czasu. Ja pytam co jest złego w tej animacji, bo nie potrafię pojąć czepiania się na siłę po prostu. Śmieszy mnie trochę zarzucanie U3 złej animacji, podczas gdy w innym temacie ludzi twierdzą znowu, ze grafika w BF3 to "poziom Crysisa". Jutro pewnie dowiem się, że Uncharted 1 wygląda lepiej od U3, ale i tak gorzej od pierwszego Modern Warfare :P

 

Ja wiem, że odbiór wyglądu gry to często sprawa subiektywna, ale na litość boską, miejmy trochę szacunku dla własnego gustu.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Oj, wielu rzeczy się dowiesz jeszcze na tym forum ;)

 

Ja np. się dowiedziałem, że w BF3 nie ma zniszczeń i że animacja w multi U3 jest śmieszna.

 

Mnie osobiście właśnie urzekło to, że postać przez nas sterowana w multi zachowuje sie tak naturalnie. Biegnie lekko zgarbiony i do tego nerwowo się rozgląda. Do samej animacji w U3 moglbym miec jeden zarzut - czasem zbyt wyraznie jest widoczne to, kiedy animacja sie odpala i nie zawsze jest takie "naturalne" przejscie.

Odnośnik do komentarza
Mnie osobiście właśnie urzekło to, że postać przez nas sterowana w multi zachowuje sie tak naturalnie. Biegnie lekko zgarbiony i do tego nerwowo się rozgląda

O! Miałem o tym napisać nawet - w ogóle podoba mi się fajnie oddana pewna bezwładność postaci podczas biegu; nie mam wrażenia, że kieruję kołkiem jadącym na wrotkach. Niestety, jak się ocenia grę tylko po filmiku to w sumie ma się prawo do psioczenia, chociaż to krzywdzące dla gry.

Odnośnik do komentarza

Szczerze co do animacji to wole bardziej gry z taka animacja jak w U3 niz animacje w typowych sanboxach w ktorych masz wieksza kontrole nad tym co robisz, ale wyglada to bardziej sztucznie. Dla przykladu efekt walki co prawda odbywa sie tutaj na zasadzie timingu, a w sanboxach jest bardziej "free", jednak wole takie rozwiazanie jak w U3. Ogolnie gra sie przyjemnie i nie widze zadnych wad w U3 poza sporadycznymi "wpadkami".

 

Dla przykladu w U2 jedna akcja rzucala sie w oczy tzn wtedy kiedy chwytalismy wroga za nogi i akurat znajdowalismy sie na schodach, wygladalo to niefajnie. Poza tym animacja w Uncharted to majstersztyk, jesli gra sie "plynnie" to nie widze zadnych uchybien. Czasem jak czlowiek sie zamota i nie wie co ma zrobic tzn. nagle chce skoczyc, biec, zlapac sie czegos, strzelic to wtedy moze wyglada to dziwnie :P. No ale sprobujcie zrobic podobna zamotke na boisku to zobaczycie, ze tez nie wyglada to dobrze nawet przejscia miedzy animacjami beda sztuczne, hehe.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

No właśnie - długość to chyba standard - 10 minut - ale plik trzeba zapisać najpierw w XMB. Co do wrzucania bezpośrednio z menu gry to o to pytałem na poprzedniej stronie.

A do rozdziałki to się przyłączam do pytania - być może ludzie używają czegoś do przechwytywania obrazu.

 

Co do tych tekstur to nic takiego nie zauważyłem :) Możesz wrzucić "o co chodzi"? :)

 

Down: mój najkrótszy to 16s... ; najdłuższy 9:55

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak jest z ograniczeniem długości filmów wrzucanych prosto z menu - chciałem wrzucić 10s klip, to się przychrzaniło że za krótki. Wrzuciłem trwający ponad 40sekund - wszystko okej. Jeśli faktycznie można wrzucać trwające 10 min to byłaby to super sprawa.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Animacja biegu postaci w multi U3 po prostu ssie. (Nie mówię o sprincie) A kto tego nie dostrzega ten lama. :whistling:

 

4 obrazy które mówią więcej niż 1000 słów:

u2chloe.png

www.youtube.com/watch?v=kvvdYcWGsXQ

u3chloe.png

www.youtube.com/watch?v=w5dgJNTMLf0

u33z.jpg

Ona tu kałacha trzyma, czy z dzieckiem pędzi? :P

u34wo.jpg

Edytowane przez nobodylikeyou
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Lol, i czego mają niby dowodzić te screeny? Że pojedyncza klatka animacji wygląda głupio? Zrób sobie serię zdjęć w czasie biegu, czy wykonywania jakiejś innej podobnej czynności, to efekt będzie podobny, jeśli nie jeszcze bardziej komiczny.

Po co zdjęcia, kiedy nawet w ruchu wygląda to do dupy?

http://www.youtube.com/watch?v=w5dgJNTMLf0

Szczególnie moment: 8.00 - 11.

Wszystkie postacie w multi U3 wyglądają jakby biegali z kijem w d...

O ile w przypadku męskich skinów może to jakoś przejść o tyle ta sama animacja w przypadków panienek po prostu razi sztucznością. Patrz choćby ułożenie ramion.

Drugie miejsce przyznaję animacji biegu po schodach. Porównaj ją sobie sam w machinimie - stage w U2, a zrozumiesz w czym rzecz.

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Aż trudno mi sobie wyobrazić jakie cuda będzie robiło ND w następnej generacji, jak już teraz to wygląda tak przepięknie. :sorcerer:

 

P.S. Ciekawe jakby Jak & Daxter wyglądali na tej generacji, jakby ND wzięło się za kolejną część (choć wiadomo, że tak się nie stanie, bo albo zaczną robić kolejne Uncharted jeszcze na PS3, albo wezmą się za nowe ip na PS4).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...