Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Ale niby jak Sony ma wyslac kody do bety na maila? Skad beda wiedzieli ze kupilem gre w prywatnym sklepie jeszcze w pazdzierniku?

Może wyślą tym, którzy wykorzystali oryginalne PSN Passy z premierowych wydań.

 

Btw. Wiecej czytania czy ogladania jest w tym poradniku? Bo jakbym mial czytac ksiazke po angielsku to z moim lvl tego jezyka bylby problem. Podstawy lapie ale reszta..... Za to jakby wiecej obrazkow tam bylo to bym kupil

Ja czekam na swój egzemplarz, ale znajomy dostał już z Amazona i mówi, że to 300 stron... wszystkiego :P I screenów i artworków i komentarzy i nawet objaśnień wątków, które w grze nie zostały do końca zamknięte. Jednak głównym elementem tych przewodników zawsze są screeny i grafiki.

 

Też czekam na swój :) 116zł.

Odnośnik do komentarza

Bo to Allegro i sprzedawca chce zarobić, poza tym nie każdy ma kartę kredytową czy paypal ;-)

Nawet nie wiedziałem że jest na Allegro ten poradnik - myślałem że @zagul w sklepie za granicą zamawiał xD

 

Jak sprawdzić czy kod online dodany do kupionej gry (używka) jest sprawny, bez aktywowania go?

Wpisać go i nie dawać Continue.

 

E: W sumie to zadzwoń na infolinie Sony i potwierdź czy ten sposób jeszcze działa - nie wiem czy coś w tej kwestii nie zmienili.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Nosz cholera jasna. Mam problem z trofeum Mistrz przeładowania.

 

Zabijam przeciwników po kolei, każdego licze na głos i po każdym przeładowywuję broń. Na pewno po każdym ją przeładowywuje i dochodze do 60 i trofeum dalej nie ma.

 

Nienawidze takich bugów, które utrudniają wbicie platyny! :/

 

Edit: Dobra, wpadło za 4 razem. Mam dość tego trofeum, ale ważne, że platyna jest! ;)

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Nosz cholera jasna. Mam problem z trofeum Mistrz przeładowania.

 

Zabijam przeciwników po kolei, każdego licze na głos i po każdym przeładowywuję broń. Na pewno po każdym ją przeładowywuje i dochodze do 60 i trofeum dalej nie ma.

 

Nienawidze takich bugów, które utrudniają wbicie platyny! :confused:

 

Edit: Dobra, wpadło za 4 razem. Mam dość tego trofeum, ale ważne, że platyna jest! ;)

No bez kitu. Dziś zmarnowałem kupe czasu na to.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, ale przeładowanie po każdym killu pomagało mi w tym, żeby nie zapomnieć się i nie dojść do pustego magazynka, bo nie zabić nikogo i zmarnować cały magazynek jest w zasadzie niemożliwe na bardzo łatwym ;)

 

Tyle, że nie wiem jak gra liczy te 50 killi. W ogole trofeum wpadło mi w momencie gdy naliczyłem 38 :P

Odnośnik do komentarza

Skończyłem....

 

Obok U2 to dwie najlepsze gry tej generacji. Kwintesencja tego o czym zawsze marzyłem by zobaczyć w grach komputerowych. Nie mam pojęcia która część jest lepsza. Co chwilę zmieniam zdanie więc ostatecznie obie stawiam po równo.

 

Dwójka na pewno spójniejsza fabularnie, z mniejszą ilością luk scenariuszowych i bardziej realną historią z fajnie wplecionym wątkiem trójkąta miłosnego.

 

Trójka to znowu genialne kino akcji z niesamowitymi skryptami i epickimi akcjami, czasem wręcz przegiętymi. Ma za to lepiej wyważone elementy strzelania/zagadek i świetnie zarysowaną relację Dreke'a z Sully'm na zasadzie syn/ojciec przez co naprawdę dzięki tej części wreszcie tego starego dziada polubiłem. Szkoda,że tak ominięto i po łebkach potraktowano wątki miłosne. A i dziwo podobał mi się zarówno początek gry, który choć robi mniejsze wrażenie niż otwarcie dwójki to jednak wg mnie również jest niesamowicie klimatyczny jak również finałowe starcie, które choć dalej nie jest jakieś idealne jest 100 razy lepsze niż bieganina wokół drzewa na wzór dwójki.

 

Trylogia Uncharted dała mi więcej niż próbował dać czwarty Indiana Jones w kinie i inne pseudo przygodowe pozycje ostatnich lat. Chyba nigdy tak bardzo (a zwłaszcza w trójce) kino nie zacierało się z grami.

 

Najlepsza trylogia tej generacji i jedna z najlepszych w historii gier. NIe mam wątpliwości,że będzie ona za kilkanaście lat wymieniana jednym tchem obok serii Metal Gear Solid itp

Edytowane przez Ficuś
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Skończyłem....

 

Obok U2 to dwie najlepsze gry tej generacji. Kwintesencja tego o czym zawsze marzyłem by zobaczyć w grach komputerowych. Nie mam pojęcia która część jest lepsza. Co chwilę zmieniam zdanie więc ostatecznie obie stawiam po równo.

 

Dwójka na pewno spójniejsza fabularnie, z mniejszą ilością luk scenariuszowych i bardziej realną historią z fajnie wplecionym wątkiem trójkąta miłosnego.

 

Trójka to znowu genialne kino akcji z niesamowitymi skryptami i epickimi akcjami, czasem wręcz przegiętymi. Ma za to lepiej wyważone elementy strzelania/zagadek i świetnie zarysowaną relację Dreke'a z Sully'm na zasadzie syn/ojciec przez co naprawdę dzięki tej części wreszcie tego starego dziada polubiłem. Szkoda,że tak ominięto i po łebkach potraktowano wątki miłosne. A i dziwo podobał mi się zarówno początek gry, który choć robi mniejsze wrażenie niż otwarcie dwójki to jednak wg mnie również jest niesamowicie klimatyczny jak również finałowe starcie, które choć dalej nie jest jakieś idealne jest 100 razy lepsze niż bieganina wokół drzewa na wzór dwójki.

 

Trylogia Uncharted dała mi więcej niż próbował dać czwarty Indiana Jones w kinie i inne pseudo przygodowe pozycje ostatnich lat. Chyba nigdy tak bardzo (a zwłaszcza w trójce) kino nie zacierało się z grami.

 

Najlepsza trylogia tej generacji i jedna z najlepszych w historii gier. NIe mam wątpliwości,że będzie ona za kilkanaście lat wymieniana jednym tchem obok serii Metal Gear Solid itp

Martwi mnie trochę co piszesz,bo właśnie Drake-a świrowanie do Chloe tak mi się w U2 podobało,obok tego co musi się podobać :P(grafa,fabuła,akcja)

Odnośnik do komentarza

Ukonczylem singla. Napisze, ze poziomem gra na bank nie odstaje od 2 czesci. Gralo mi sie rownie kapitalnie, wiec nie mam zamieru jednoznacznie stwierdzic, ze lepsza jest czy gorsza od 2 czesci. W obie gralo mi sie kapitalnie. Do 2 na bank jeszcze wroce, zreszta 3 tez nie raz jeszcze przejde. Uwazam, ze nie ma gier doskonalych, ale Uncharted jest bliskie idealu, czyli 9,5/10 ode mnie za singla. W multi zagralem na razie dwa razy i jest bardziej obiecujace niz w 2 bo w porpzedniej czesci mi multi jakos srednio podeszlo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dziś wyrwalem swoj egzemplarz gry i pierwsze co to odpalilem Multi ktory bylo nie bylo "ocieka za(pipi)istoscia" tryb wspolpracy to sam miod i cukier. Jedno co denerwuje to czasem dlugie czekanie na poszukiwanie graczy ale tylko czasem - gdy juz wszystkich znajdzie to mozna odplynac. Polecam. Singla zostawie sobie na dlugi zimowy wieczor

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...