Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

I tytuł też jakoś dziwnie podobny do poprzedniego - pośród złodziej, świat podstępu. Ile można wałkować temat zdrady? Myślę, że panowie (i pewnie jakieś panie) z ND są bardziej kreatywni. Oby.

 

A co niby ma być w fabule? Zgoda, radość i swoboda? <_< Chyba na tym polega przepis na dobrą fabułę przygodową, by wymieszać ciekawy pomysł, intrygujące postaci i zaskakujące zwroty akcji.

Co się wszyscy tak uparli na piaski pustyni? Czym taki krajobraz miałby nas zaskoczyć? Pustynia to strasznie niewdzięczny temat, który nie oferuje za dużo do pokazania. Nawet jeśli niegrzeczne pieski stworzyłyby super zaawansowaną fizykę ziarenek piasku to i tak to nie zmieni banalnego i nudnego wydźwięku piaszczystych pustkowi.

 

Chcecie Atlantydy? Macie:

13214_uncharted_atlantis-v2-orig.jpg

 

hehe

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

I tytuł też jakoś dziwnie podobny do poprzedniego - pośród złodziej, świat podstępu. Ile można wałkować temat zdrady? Myślę, że panowie (i pewnie jakieś panie) z ND są bardziej kreatywni. Oby.

 

A co niby ma być w fabule? Zgoda, radość i swoboda? <_< Chyba na tym polega przepis na dobrą fabułę przygodową, by wymieszać ciekawy pomysł, intrygujące postaci i zaskakujące zwroty akcji.

Co się wszyscy tak uparli na piaski pustyni? Czym taki krajobraz miałby nas zaskoczyć? Pustynia to strasznie niewdzięczny temat, który nie oferuje za dużo do pokazania. Nawet jeśli niegrzeczne pieski stworzyłyby super zaawansowaną fizykę ziarenek piasku to i tak to nie zmieni banalnego i nudnego wydźwięku piaszczystych pustkowi.

 

Chcecie Atlantydy? Macie:

13214_uncharted_atlantis-v2-orig.jpg

 

hehe

 

Oja! To już wychodzą dwa osobne części Uncharted3? :potter:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PS. Żarcik, wiem, że to fake.

Odnośnik do komentarza

Lawa? Tylko nie to, nie dość, że tego typu lokacje wcale nie wyglądają fajnie, to są wrzucane do co drugiej gry.

 

Natomiast Egipt, pustynie, piramidy jak najbardziej tak! Rzadko jest to eksploatowane, pamiętam, że było np w Tomb Raider The Last Revelation.

 

Jakby za lawę (w co drugiej grze??) wzięło się ND to uwierz mi, szczękę zbieralibyśmy z ziemi. Ale w sumie też jestem bardziej za piaskiem i piramidami.

 

 

Co wy macie z tą zapowiedzią na VGA?? To, że dwójka była w ten sposób zapowiedziana nie znaczy że trójka też na 100% będzie. W ogóle myślę, że VGA jest za 'małą imprezą' na zapowiedź takiej gry jak Uncharted 3. A poza tym ciągle mi się wydaje, że Sony poczeka sobie z U3, bo na przyszły rok ma wystarczająco hitów.

Odnośnik do komentarza

Lawa? Tylko nie to, nie dość, że tego typu lokacje wcale nie wyglądają fajnie, to są wrzucane do co drugiej gry.

 

Natomiast Egipt, pustynie, piramidy jak najbardziej tak! Rzadko jest to eksploatowane, pamiętam, że było np w Tomb Raider The Last Revelation.

 

Jakby za lawę (w co drugiej grze??) wzięło się ND to uwierz mi, szczękę zbieralibyśmy z ziemi. Ale w sumie też jestem bardziej za piaskiem i piramidami.

 

Że takie lokacje z magmą wyglądałyby świetnie to wiem, ale w wielu grach akcji jest to wrzucane. Ostatnio choćby Castlevania. :] Przejadło mi się.

Odnośnik do komentarza

Ano była dżungla ale zakochałem się w niej i mógłbym tam zostać. Poza tym, sorry ale trochę nie wyobrażam sobie gry na pustyni. Piasek i trzy piramidy w około? Już lepiej jakby było w mieście. Podwodny świat to też lipa. Fajnie by było jakby twórcy poszli w stronę survival horrorów. Pamiętam że akcja w pierwszej części

 

w tym opuszczonym podwodnym statku z ziombiakami

 

była fajna i nawet się zesrałem w paru momentach. Tylko niestety survival horror = fantastyka a tego w U3 chciałbym uniknąć. Wg. dżungla będzie napewno. Co dadzą jeszcze? Dwójka pokazała że akcja rozgrywa się w kilu miejscach. Dżungla, śnieg, stare miasta.

 

Wg. mnie U3 powstaje i jest w bardzo zaawansowanej fazie. Każdy kto miał styczność z tym produktem wie że jest to relikwia Sony, legendarna seria na PS3, największa perła ND. Każda informacje muszą zatajać żeby uderzyć w graczy na jakiś targach. Podejrzewam że poczekamy jeszcze z 1,5 roku (do następnych świąt bożego narodzenia) i dostaniemy być może nawet 30h singla :> Ooo tak, to by było coś. <marzyciel>

Odnośnik do komentarza

Jeszcze ,żeby muzyka trzymała poziom dwójki....

 

http://www.youtube.com/watch?v=uhwB43-UCaQ

...booooooże ten utwór to czysty geniusz :)

 

+ 1000

 

"Reunion" NISZCZY ;]. Zresztą cały soundtrack z jedynki i dwójki jest świetny ale ten kawałek to mistrz.


 

Powinien być warn albo nawet ban za te arty ;p. Człowiek wchodzi na forum, widzi temat U3 otwarty raptem zaczyna kręcić mu się w głowie, tętno przyspiesza stu krotnie, czuje ucisk w sercu w klatce a ................... dostaje jakieś fejkowe arty ;/. Te arty wyglądają tak jak ktoś tutaj napisał jak z dwójki, dokładnie to samo pomyślałem.

Wypadałoby odpalić U2 i przejrzeć tamte szkice, arty.

 

Poza tym kurczę no nie chce mi się wierzyć żeby taka bomba atomowa, mesjasz jak Uncharted 3 "wyciekł" przez francuskiego amazona. To było by ch.ujowe...

 

A po trzecie to ND i co niby do trójki wciskają lokacje żywcem wyjęte z dwójki. No nie chce mi się wierzyć w to... i nie wierzę.


 

Co do miejsca gdzie niby mogłaby się dziać trójka też jestem za/chciałbym Egipt - pustynie, piasek, burze piaskowe może piramidy. To znaczy po części bo chciałbym być rzucany po różnych miejscówkach tak jak w dwójce. Na pewno z otwartą buzią przyjmę znowu dżunglę (Borneo z dwójki to była zupełnie inna bajka niż dżungla z jedynki), nie obraziłbym się ponownie na śnieg. Może jakaś akcja z lawiną !?

 

I pamiętam, że świetny pomysł/lokację napisał kiedyś Balon. Mianowicie ocean, nurkowanie, rafa koralowa - bajka :wub: .

 

A (pipi)a za przeproszeniem dla mnie Uncharted 3 może dziać się nawet w Tatrach albo w Łodzi pod monopolowym.

I tak kupię i tak gra ustali nową generację ;p.

 

Sorry za post pod postem ale oficjalne info, że to fake:

 

zamiast to pisać edytuj posty. tak tak wiem: nie wyświetla jako nowego, ale daruj sobie w ten sam dzień lub następny

 

http://www.ppe.pl/news-3484-Uncharted_3_World_of_Deceit_narobilo_szumu.html

 

"A tym okazał się Albert Ng, amerykański grafik mieszkający w Los Angeles, który stał za całym projektem. Nie był on jednak powiązany z trzecią odsłoną przygód Nathana, a jedynie tematem jego pracy."

 

Edit:

 

Ponownie sorry, teraz widzę, że Hela już wczoraj wrzucał tego newsa...

tym bardziej

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...