Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz po tych plotach o terenach pustynnych jest to BARDZO prawdopodobne. Aż żal reszty gier, bo pewnie zostaną przyćmione U3.

 

No właśnie o to mi chodzi.

 

Tym bardziej, że ostatnimi czasami "prawie-większość" plotek odnośnie gier okazuje się prawdziwych. Ale ok nawet jeżeli nie zapowiedzą U3 to i tak VGA zapowiada się przednie. Jestem ciekaw co Cliffy za rewelacje smaży.

Odnośnik do komentarza

hmmm... Egipt odwzorowany przez Panów z Naughty Dog z pewnoscia bedzie wygladal doskonale, jednak ja z mila checia powitalbym ponownie lokacje w sniegu i dzungle(taka jak w Drage's Fortune) :confused:

 

Albo wodę, bo aż żal, że nie można było pływać. :] Tak ładnie wykonana, a tu Drake nawet w pełni nie zamoczył. :teehee:

Odnośnik do komentarza

Ale nawet jeżeli "piasek, pustynie" okazałyby się motywem przewodnim to przecież nie wyklucza innych środowisk. W dwójce "rządził śnieg" a dostaliśmy i dżunglę Borneo, i Nepal i deszcz i świątynie i miasteczko i co tam jeszcze ;].

 

Pustynia nie wyklucza przecież terenów roślinnych, wodnych, świątyń, piramid (no to oczywiste ;p). Istnieje coś takiego jak oaza ;] poza tym na przykład takie piramidy już wyobrażam sobie jak designersko mogą niszczyć według ND. Przecież taka Shambhala czy Świątynia Światła (nie pamiętam dokładnej nazwy) to pomijając fakt graficzno-techniczny to dzieło jeżeli chodzi o design.

 

Ciemne piramidy poruszamy się z pochodnią, na ścianie pełno malowideł i szukamy sarkofagu faraona Fallusa ;p. Dzizas... bardziej się boję, że może śniegu już nie uświadczymy.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

W tej części na pewno będzie nurkowanie, no i też myśle że będzie jakaś podróż na statku z Drake'm na której też będzie działa sie akcja w czasie rejsu do tego Egiptu, jakoś tak wyobrażam sobie tą część. No i nie wiem czy samą pustynie będziemy mieć w 3 przez całą gre, myśle że będzie tak że przez połowe gry będziemy w różnych lokacjach jak w 2, potem zaś reszta będzie sie działa na pustyni. :)

Odnośnik do komentarza

hmmm... Egipt odwzorowany przez Panów z Naughty Dog z pewnoscia bedzie wygladal doskonale, jednak ja z mila checia powitalbym ponownie lokacje w sniegu i dzungle(taka jak w Drage's Fortune) :confused:

 

Albo wodę, bo aż żal, że nie można było pływać. :] Tak ładnie wykonana, a tu Drake nawet w pełni nie zamoczył. :teehee:

 

W pierwszej części przecież wypływał z U-BOOTa xD

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Piasek, piasek, piasek... To nie jest zbyt ekscytujące. :confused: Pustkowia z samej definicji nie są zbyt... fajne. Oby nie skupiali się na jednym środowisku, bo wyjdzie designerska klapa. Ja nie chcę benchmarka, który popisuje się ilością ziarenek piasku, których fizyka jest przeliczana na bieżąco. Ma być fajnie, ciekawie, różnorodnie i pięknie.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

no wlasnie zroznicowanie lokacji... z jednej strony to niezaprzeczalny plus, jednak skupienie sie na jednym srodowisku poteguje klimat, ktory jak dla mnie jest decydujacym czynnikiem jesli chodzi o przyjemnosc plynaca z gry. Dlatego wlasnie tak bardzo pokochalem pierwszego MGS'a i Silent Hill'a, rowniez pierwsza czesc Uncharted podobala mi sie bardziej od "dwójki". Tak czy siak nie gralem jeszcze w doskonala gre, ktorej akcja rozgrywala by sie na pustyni - czekam na pierwsze info o Uncharted 3!!!

Odnośnik do komentarza

W tej części na pewno będzie nurkowanie, no i też myśle że będzie jakaś podróż na statku z Drake'm na której też będzie działa sie akcja w czasie rejsu do tego Egiptu, jakoś tak wyobrażam sobie tą część. No i nie wiem czy samą pustynie będziemy mieć w 3 przez całą gre, myśle że będzie tak że przez połowe gry będziemy w różnych lokacjach jak w 2, potem zaś reszta będzie sie działa na pustyni. :)

 

Wg. mnie nie. Drake po tym co zrobił w drugiej części uda się na wakacje do Egiptu i tam znów wpadnie razem z Chloe? Eleną? na jakiś pomysł, spotka się z nieprzyjaciółmi i będzie napierdzielanie ;D

 

Osobiście nie chciał bym żadnego nurkowania. Kojarzy mi się z Larą Underworld.

 

Spodziewam się więcej misji w pomieszczeniach. Piramidy, stare kościoły. Sphinx :D

Odnośnik do komentarza

no wlasnie zroznicowanie lokacji... z jednej strony to niezaprzeczalny plus, jednak skupienie sie na jednym srodowisku poteguje klimat, ktory jak dla mnie jest decydujacym czynnikiem jesli chodzi o przyjemnosc plynaca z gry. Dlatego wlasnie tak bardzo pokochalem pierwszego MGS'a i Silent Hill'a, rowniez pierwsza czesc Uncharted podobala mi sie bardziej od "dwójki". Tak czy siak nie gralem jeszcze w doskonala gre, ktorej akcja rozgrywala by sie na pustyni - czekam na pierwsze info o Uncharted 3!!!

 

Ja jednak wolę zróżnicowane lokacje, o ile w Silent Hill nie wyobrażam sobie tego, tak w takim Uncharted gdzie Drake podróżuje za różnymi skarbami jest ok.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U3: Drake's Deception ?!:woot:

 

http://www.gameinfor...n-revealed.aspx

 

Łeee. Zniszczyłeś mi niespodziankę (i to jeszcze jaką) ;P . A tak na serio to czy Sony nie potrafi nic utrzymać w tajemnicy. Już miałem nadzieję, że może przynajmniej z tym 11 grudnia im się uda i SCE miło nas zaskoczy, ale nie, musieli wszystko wypaplać. Co nie zmienia faktu, że......... U3!!!!!!! :wub:

 

 

Ciekawe czy przebiją trailer ze "zwisającym" pociągiem? Wysoko sobie ustawili poprzeczkę. Chociaż pewnie dla ND to nie trudnego :lol:.

 

I zapowiada się mała wojenka na jesień: Gears of War 3 przeciw Uncharted 3.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Normalnie padnę ze szczęścia jak podadzą datę 2011 JESIEŃ niewierni Tomasze ;p.

 

Nie no wydaje mi się, że to nie jest fejk z tą pustynią, że grali itd. Myślę, że to prawda, btw ale wy(pipi)iście brzmi podtytuł "DRAKE DECEPTION" ;].

 

EDIT: PRAWDA!!!

 

It will feature incredible animation of organic elements, such as water, sand, and fire. It came out of an inspiration for Naughty Dog to push themselves as hard as possible. Why? Naughty Dog’s co-president Evan Wells said “[because] We’re a bunch of nerds.”

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...