Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już o Jak-ach :) piszemy to dla mnie jedynka genialna, każda następna część ciut gorsza. W trójce dla mnie za dużo tego jeżdżenia jakoś było widać, że już robili sobie model jazdy pod wyścigi :)

 

Jeżeli w tej części Uncharted będziemy dużo jeźdizć to wiadomo jaką kolejną grę spłodzi ND hehe

Odnośnik do komentarza

W 3 chciałbym sobie pozwiedzac jakieś podwodne jaskinie lub coś w ten deseń. W 1 było za mało pływania w 2 wcale, nie licząc "marco polo" .

Fajnie by tez było jakby dali więcej motywów jak uciekanie przed ciężaówką, np. spieprzanie na nartach przed lawiną lub coś w podobnych klimatach i mile bym widział wiecej zagadek.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie w Uncharted 3 nie musi żadnej poprawy w stosunku do Among Thieves, gdyż ta prezentowało/prezentuje się dalej kapitalnie. Wystarczy nowa otoczka, tak samo filmowo poprowadzona fabuła i intensywność akcji. W kwestii wizualnej Naughty Gog i tak przebili samych siebie.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

W 3 chciałbym sobie pozwiedzac jakieś podwodne jaskinie lub coś w ten deseń. W 1 było za mało pływania w 2 wcale, nie licząc "marco polo" .

Fajnie by tez było jakby dali więcej motywów jak uciekanie przed ciężaówką, np. spieprzanie na nartach przed lawiną lub coś w podobnych klimatach i mile bym widział wiecej zagadek.

 

O tak motywy "ucieczki przed czymś" rządzą. A lawina to by było to tylko może nie na nartach hehe może jakiś skuter śnieżny. Zresztą chyba nawet przewijał się tutaj motyw z lawiną.

Ja na przykład oprócz tych najbardziej znanych akcji z dwójki uwielbiam rzadziej wymieniany ten jeden z ostatnich chapterów. Co spie.przamy na jeepach z Eleną tam jest dopiero akcja, adrenalina.

 

W trójce oprócz przykładowo lawiny, burzy pustynnej, sekcji podwodnych - nurkowania widziałbym coś w powietrzu ze spadającym samolotem czy może z spadochronem. No nie wiem pomysłów jest tyle ile osób chcących U3. Trzeba po prostu zdać się na ND albo przynajmniej poczekać na pierwszy trailer - teaser który chociaż częściowo zdradzi gdzie i o czym będzie się dziać trójka.

 

Więcej zagadek :wub: ale szczerze nie wierzę w nie. Już w dwójce chcieliśmy - liczyliśmy na zagadki a dostaliśmy mniej i łatwiejsze niż w jedynce.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O tak zdecydowanie TAK, osobiście jak najbardziej jestem za pustynią jako motywem przewodnim jeżeli to prawda. Od początku liczę na piasek, pustynie, piramidy w trójce.

 

Ale oczywiście liczę i myślę, że tak jak w dwójce będziemy rzucani po zróżnicowanych miejscówkach. Albo tak, że trójka będzie się dziać w jednym miejscu ale w zróżnicowanym terenie ;].

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chętnie zobaczyłbym U3 na pustyni , wszędzie piasek , palące słońce , piramidy . Jeśli to rzeczywiście okaże się prawdą to będę bardzo zadowolony .

 

I burze pustynne ;].

 

Ponadto jeżeli trójka miałaby się dziać w słońcu, pustyni itd. to oznaczałoby, że Chloe musiałaby zrzucić troszkę ciuszków :turned: .

Odnośnik do komentarza

Czyli tak jak myślałem (że piramidy i piasek) i tak jak chciałem. Jeszcze niech popracują nad fabułą, wrzucą więcej eksploracji oraz trudnych/skomplikowanych zagadek, a mniej walki/strzelania (a jak już to więcej walk z ukrycia, z podkradaniem się itp) i będzie arcydzieło. Bo o resztę, czyli grafikę, animację, scenki, akcje, nie trzeba się martwić. Znowu będziemy zbierać szczękę z podłogi. Ale na klimat niczym z TR bym nie liczył, bo tam uczucie to potęgowała "samotność" bohaterki, a jak wiemy koło Nathana zawsze się kręci jakaś piekność (czy to Chloe czy Elena czy pewnie jeszcze jakaś inna, którą poznamy w trójce) albo przynajmniej Sullivan.

Odnośnik do komentarza

Tylko tym razem mogliby zrobić "symulator" oczywiście z samymi premiumami :turned: . Tak żeby ośmieszyć GT5 ;p.

 

Jeżeli zapowiedzą U3 na VGA chcę zobaczyć miny niedowiarków he he. A nie daj Boże jeszcze z datą FALL 2011 ;p.

"Flawless Victory" ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...