Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli pożegnanie ze sniegiem? :unsure:

 

Tak czy siak, jestem pozamiatany! Ale to bylo do przewidzenia :teehee:

 

Dlaczego pożegnanie? W dwójce to też był tylko fragment. Lokacje były mocno zróżnicowane, tutaj pewnie też tak będzie.

 

 

Ten drugi art zaje.biście pokazuje jak ogromny potencjał jest w pustyni.

A przede wszystkim pokazuje, że pustynia to nie tylko PIASEK ;].

 

U mnie pierwsze skojarzenie jak to zobaczyłem, to Poszukiwacze Zaginionej Arki. :]

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

W końcu jakieś potwierdzone info na temat U3. Wypada się tylko cieszyć i oczekiwać dalszej porcji informacji. Co się tyczy potwierdzenia klimatów pustynnych to mi to pasuje. Tak obstawiałem Atlantydę bądź coś związanego z piramidami. Wygrało to drugie i dobrze, w końcu Afryka to klasyczna miejscówka dla starych filmów przygodowych więc to była kwestia czasu, gdy ND umieści tam akcję.

Odnośnik do komentarza

heh, ND cos lubią pustynie. Pamietacie Jak 3 Renegade? :thumbsup:

 

Ogolnie wiem, ze wszystko w tej grze bedzie wypierdzieliste, wiec nie zamierzam sie nawet wypowiadac na ten temat. Ciekawi mnie tylko jak bardzo tym razem podkreca grafike. Cos czuje, ze niejednemu podczas gry PS3 wybuchnie, bo nie da rady obliczyc tych wszystkich efektow i innych bajerów :teehee:

 

No, ale moje małe marzenie sie nie spelnilo :confused: W U3 nie zobaczymy Lary Croft...moze w czwartej czesci? :whistling:

Odnośnik do komentarza

I gdzie są teraz Ci, którzy mówili, że nie zapowiedzą U3 na VGA i gra nie wyjdzie w 2011 bo to za wcześnie? No gdzie? :diablo:

 

No słucham. I w sumie nie zapowiedzieli, bo VGA jest dopiero w niedzielę (naszego czasu), a zapowiedź dostaliśmy dzisiaj :P (Sony, niestety, nie rozumie słowa niespodzianka). I to mnie wkurza, bo gdyby na VGA podczas już samego trailera byśmy dowiedzieli się że chodzi o U3 to pewnie z tych wrażeń zawału bym dostał, a tak oficjalnie zapowiedzieli że U3 wyjdzie (i że będzie na pustyni), co było oczywiste, zepsuli niespodziankę i musimy czekać do niedzieli aż sam trailer nami pozamiata i zryje nam beret. I nie mówiłem, że na U3 jest za wcześnie, tylko że w natłoku exów od Sony na jesień (plus masa naprawdę dużych gier multiplatformowych) samo U3 do tego nie jest nam "potrzebne"(wolałbym jakby wyszedł np. na początku 2012). A tak U3 wskakuje na pierwsze miejsce "must have" a inne tytuły będą musiały poczekać.

 

 

EDIT: :blink::blink::blink::o:o:o:o Screeny mną pozamiatały!!!!!! To są zdjęcia filmu czy gry :woot:, bo trudno znaleźć różnicę :blink:

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...