Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście wydaje mi się, że MP3 jeszcze się rozkręci, anyłej jedno jest pewne jak w końcu nadejdzie ten dzień. Dzień zapowiedzi V to wtedy już na pewno internet wybuchnie ;) Do tego wystarczy podobny "cudak-trailer" jak przy Czwórce o którym wspomniałeś i BUM !

 

"Things Will be Different"

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Spójrzmy prawdzie w oczy na obecną chwilę MP3 cieszy się małym zainteresowaniem. Mniejszym niż swego czasu L.A. Noire wiadomo, że do premiery jeszcze trochę czasu zostało więc jeszcze odpowiedni hype ukręcą. Ale gdyby teraz zapowiedzieli GTAV to nie oszukujmy się MP3 by przestał istnieć ;]

Tak? Zapowiedzą GTA V, a potem w którymś z trailerów będzie info, że w każdym pudełku MP3 będzie kod do bety multi GTA V i max sprzedażowo zarządzi :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Rockstar dzisiaj wypluło A&A (Asked&Answered) na temat RDR, MP3, GTA etc.

 

“When are we going to see a new GTA????? #bestgameever” - received via Twitter

“When's the new grand theft auto coming out?” - received via Twitter

 

Big, big shout to all Grand Theft Auto fans worldwide who we know are anxious to hear about what’s next for the franchise but we don’t have any news at this time.

All we can say is, right now, we’re focused on our next upcoming releases which are Max Payne 3 as well as L.A. Noire for PC, Red Dead Redemption Game of the Year Edition and Max Payne for mobile devices. When and if we have anything to report regarding the Grand Theft Auto franchise, you know that we’ll do so here at the Newswire or on our Twitter or Facebook.

 

Wiadomo bo co mieli innego napisać... Z ciekawostek warto jeszcze wspomnieć (nie będę się rozbijał specjalnie w innym temacie):

 

"The team at Rockstar San Diego are otherwise busy working on other projects …"

 

RDR2, MCL5?

 

Cholera noo z okazji Dziesięciolecia GTAIII i niedługo VC mogliby wydać tą cholerną "Składankę HD" :confused:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

RDRedemption nie jest bezpośrednią kontynuacją RDRevolvera. Co najwyżej duchowym spadkobiercą więc RDR2 jak najbardziej trafne. jak dla mnie zamiast sequela powinni zrobić prequel, czasy Marstona w gangu Ducth'a itd.

 

 

Słupek - nowy Midnight Club jak najbardziej realny. jakiś czas temu wyciekł filmik z prezentacją Lambo. ponoć bezpośrednio od dev'a. nie śledziłem dalej tematu ale jeśli filmik był real to niebawem nadjedzie nowy MC, fuck yeah!

Edytowane przez Colin84
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Były grafik R odpowiada na pytania, nic nie mówi (i na bank nie powie) na temat GTAV czy Agenta. Jednak wklejam, bo mamy tu kilku fanów Rockstar, może ktoś chce zadać jakieś pytanie, a może doczeka się odpowiedzi. Albo po prostu można poczytać kilka informacji z pierwszej ręki, całkiem ciekawa lektura, chociaż mało konkretów.

Odnośnik do komentarza

Nom na pewno na to czekałem, GTAIII z okazji rocznicy na komórkach :confused:

Może za rok się skuszą o Kolekcję HD przy X-leciu VC w końcu swego czasu pojawiało się trochę tych plotek o rimejku VC. Rockstar to chyba ostatni albo jeden z ostatnich bastionów który nie wypuszcza Kolekcji HD ;/ Damn kurevski pech... że akurat oni NIE.

 

A figurka zaje,bistaaa i znowu analogicznie jestem ciekaw czy za rok wypuszczą Tommiego xD Btw jakby co to można wziąć udział w konkursie w SC do wygrania właśnie 3 figurki z Trójki.

 

https://socialclub.rockstargames.com/news/article/19201/announcing-grand-theft-auto-iii-10th-anniversary-edition-for-sel.html

 

PS. Ale to zleciałooo.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

taa, Ukraina jest na liście ale Polski ofkors nie ma więc nici z konkursu. kupie sobie smartfona i najwyżej zamówię gierkę jak będzie za w miarę ludzie pieniądze :D

 

Ale gdzie nie ma Polski? W zgłoszeniu które wysyłasz w konkursie?

 

U mnie była, bez problemu wysłałem "udział w konkursie" z wyborem Polska ;]

 

PS. Wczoraj albo dzisiaj do niedzieli zaczął się ComicCon w NY, Rockstar też tam jest. Ma być pokaz-demo, gameplay MP3, arty etc. może tam zapowiedzą Trójkę na stacjonarki.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gdyby nie te "zwłoki" - GTAIII dzisiaj byś nie czekał na Piątkę. Odkopali temat bo Xlecie jednej z największych gier w historii to "chyba" odpowiedni temat do świętowania. Ja się tam cieszę, lubię wspominać poza tym mimo wszystko ciągle liczę na zapowiedź rimejku/Kolekcji na stacjonarki. No i już jestem ciekaw co zrobią za rok. Z okazji Xlecia najlepszego GTA ;] (imo).

 

Btw jakby kogoś interesowało, zajebisty, świeży wywiad z Houserem odnosnie Trójki, powstawania etc. http://uk.ps3.ign.com/articles/121/1210018p1.html

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...