Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę podnieta.

 

Logo kojarzy mi się z amerykańskim dolarem. Stawiam na Las Vegas/Waszyngton. Z drugiej jednak strony, ta czcionka podchodzi mi pod San Andreas. No nic, zobaczymy 2 listopada.

 

R* głupim logiem potrafi nieźle rozgrzać atmosferę.

 

IV mi się bardzo podobała, chociaż wiem, że nie każdemu mogła przypaść do gustu. Jednak już w dodatkach R* na serio pokazało na co ich stać i mam nadzieję, że w V pójdą właśnie w kierunku mniejszego realizmu (takiego jak w balladzie).

Odnośnik do komentarza

Szoker to będzie jak okaże się, że to już na PS4/Xbox720.

 

Nie ma szans by odpuścili generację, której liczebność to ponad 110mln konsol.

 

Oby nie było powtórki z 2007, kiedy to GTA IV przesunęli głównie ze względu na premierę Halo 3. W przyszłym roku na jesieni wychodzi Halo 4, więc nie jestem do końca pewien tego 2012...

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Oby nie było powtórki z 2007, kiedy to GTA IV przesunęli głównie ze względu na premierę Halo 3. W przyszłym roku na jesieni wychodzi Halo 4, więc nie jestem do końca pewien tego 2012...

No nie wiem, branża się trochę zmieniła i np. w tym roku żadnemu wydawcy nie przeszkadzało, że takie Hity jak: GeoW3, Fifa, Batman, BF3, U3, Skyrim, MW3, AC:R, SR3 wychodzą koło siebie. W ogóle jak już to myślę, że "większym" konkurentem dla GTAV będzie/byłoby ACIII (oba tytuły to sandboxy oraz wydaje mi się, że oba celują w podobny target) niż Halo 4 (tym bardziej, że za Halo wzięło się nowe studio, a nie Bungie).

 

Ja obstawiam premierę GTAV na grudzień '12.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

O JA CIEŻ PIER,DOLE

 

Tyle mam w tym temacie na razie do powiedzenia. Nie mogę się już doczekać, GTA to jest jedna z moich najbardziej ukochanych gier, w jakie w życiu grałem (a IV to jedyna gra, jaką na 100% wszerz i wzdłuż ukończyłem). No szok po prostu :D!

Odnośnik do komentarza

Lubię takie newsy z zaskoczenia. Newsów i dyskusji o GTA V nie będzie teraz końca. Oby ten trailer pokazał dużo i przyniósł datę. Ciekawe czyje wróżby się spełnią. Może się spełni moje marzenie o powrocie do San Andreas i tych wszystkich simowych drobiazgów które tam były. Powrót do Vice City też mi pasuje. A premierę obstawiam na wiosnę 2012.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...