Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2011/06/20/report-grand-theft-auto-v-is-quot-well-underway-quot.aspx Report: Grand Theft Auto V Is "Well Underway"

 

Ja pier..... ehhh wiem nie ma się co napalać. Tysięczna plotka ale... mini-gier hah.

Może naprawdę tak dłubią długo żeby zapowiedzieć i dosyć szybko wydać nie tak jak było z GTAIV/RDR.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jakoś wątpie, żeby Take-Two miało się pokazać na Gamescomie. I mam nadzieje tak w ogóle, że Activision lub EA Games nie wykupią tej firmy.

 

W ogóle to na GTA V możemy poczekać biorąc pod uwage tekst kogoś z Take-Two, że oni nie wydają tasiemców, tylko dopieszczają każdą grę. No i w sumie dobrze, bo byłoby teraz GTA IX i seria zaczęłaby nudzić tak samo jak COD.

Odnośnik do komentarza

No ja też wątpię żeby zapowiedzieli na GamesComie (akurat by wybrali Europę) chociaż prawdę mówiąc ja już we wszystko wierzę i nie wierzę heh.

Nie ma kompletnie żadnej reguły, przesłanki kiedy co i jak nic czy w ogóle.

 

Skoro nie na E3 to przecież może paść w każdej chwili zapowiedź (bardziej wierzę w jakiś tajemniczy, sexi link, odliczanie coś takiego).

 

Btw odnośnie tego wczorajszego newsa, beka praktycznie każdy serwis o tym pisze (ciekawe jakie to mini gierki wprowadzają ;p). Ale nie w tym sęk, gdzie nie czytam to każdy serwis podaje inną lokalizacje hah. Albo podają przesłanki o VC2 albo o SA2 albo nowe miasto, mogliby się w końcu zdecydować...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nie wierze pnowie w te przecieki.

 

Wg nich gra jest niemal na ukonczeniu..a sobie pomyślcie w takim molochu, którym jest R*, który zatrudnia tyle osób, skoro mają nimal skonczony kod to czy nie wyciekłoby nic konkretnego do sieci? nie mówię , ze od razu jakis 10 min gameplay ale jakies screeny czy cus...?

 

 

jakos mi sie nie widzi

Odnośnik do komentarza

Pamiętacie jaka cisza była przed RDR? W studiach Rockstar nie ma demokracji. Piśniesz słowo to Ci kar.va wyrżniemy rodzinę i powiesimy jaja psa na drzwiach frontowych. Serio.

 

W RDR to jeszcze potem wyszła afera, że się nawet nad pracownikami znęcali i nie pozwalali integrować. Zaje.bisty rygor, ale jak widać skuteczne jest takie działanie bo gry zawsze są pierwszoligowe.

Odnośnik do komentarza

Hehe teraz podobna afera wyszła z L.A. Noire. W zasadzie to nawet gorsza bo oprócz mega zapierdzielu jacyś tam ludzie zostali podobno pominięci przy płacach.

Chociaż jak dla mnie mocno to naciągane.

 

Btw to ciekawe co przy GTA się dzieje ;] wszyscy na koksie pracują bez spania, jedzenie i wychodzenia z pracy :turned:

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue
W RDR to jeszcze potem wyszła afera, że się nawet nad pracownikami znęcali i nie pozwalali integrować. Zaje.bisty rygor, ale jak widać skuteczne jest takie działanie bo gry zawsze są pierwszoligowe.

 

Ale nie powtarzaj głupich plotek. Cała ta historia była wymysłem byłego "pracownika", który wszystko później odszczekał.

Odnośnik do komentarza

Rozi +

Ja tam wątpię że V wyjdzie na tej generacji konsol,łudziłem się jeszcze gdy były te wszystkie plotki ale teraz już nie wierzę w nic chyba że zobacze napis gta V na stronie R*

No nic ja prawdopodobnie od wtorku będę się zagrywał w epizody do 4,tak więc wy płaczcie że nie będzie V i że dodatki macie już za sobą banana.gifbanana.gif

Odnośnik do komentarza

Lol, jakby zapowiedzieli GTA V na Wii U to bylby to swietny news, bo przynajmniej mielibysmy pewnosc co do gry, wiedzielibysmy kiedy wyjdzie itd.

 

Przeciez ta gra na 100% nie zostalaby na Wii U tylko po okolo roku czasu wyszedlby port na PS3 i X360.

 

Dlatego nie rozumiem jakim niby cudem to mialby byc zly news. Wiadomo, lepiej by bylo jakby od razu zapowiedzieli na X360 i PS3.

Nowe GTA za dwa lata to bylby dla mnie za(pipi)isty news (za rok na Wii U, a po 2 latach port na reszte platform).

Odnośnik do komentarza

Jeszcze 3 tygodnie temu jak pisałem, że Take2 ma być na GamesCom. Nikt nie wierzył, że i tak nie zapowiedzą GTA, baa sam nie wierzyłem.

Hah a teraz robi się to całkiem możliwe (tak jak na E3 :rolleyes: ).

 

 

Ale cholera zapowiedź nowego GTA na europejskich targach...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No i masz rację hehe też nie mówię, że wierzę. Bardziej wierzyłem w E3 niż GS, jedynie co tam do mnie przemawia to 3 newsy (plotki) po E3 które się pojawiły.

Dające jakąś tam małą nadzieję:

 

-Take 2 na GS

-ten news, że GTA ma się dobrze i jest na etapie wdrażania mini gier

-no i ten dzisiejszy z OXM

 

;]

 

Może te rejestrowanie domen filmowych przez Rockstar też ma coś wspólnego z Piątką.

Film wraz z premierą gry ;p, marzenia ściętej głowy.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...