Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

co za roznica czy wyjdzie za rok czy 2? wyjdzie i tak, zagrasz i tak, bedziesz sie jaral na maxa i tak, wiec w czym roznica? gdyby rockstar oficjalnie oglosilo ze zakonczyli z seria GTA to wtedy nastalaby zaloba na calym swiecie i byloby nad czym sie uzalac, ale fakt, ze jedna z najbardziej efektywnych firm na rynku porzuca swoje najwazniejsze dziecko to jakis nonsens. GTA to jedna z tych gier ktore tworza ten rynek, blizej jej do Mario niz CODow.

Odnośnik do komentarza

Nemesis, na poprzednich stronach były też informacje na temat pracowników tworzących V. kto i co robi, były wycieki. gra się robi, to jest bardziej niż pewne. czemu nie było jeszcze zapowiedzi? wszystko w swoim czasie. ostatnio mieli sporo na głowie. RDR, LAN, pojawiło się kolejne info na temat MP3 I Agenta chyba też. nie zdziwię się jeżeli obecnie priorytet mają właśnie te gry. je też trzeba w końcu kiedyś wydać. tak na moje to jeszcze w tym roku pojawią się konkrety. może nie trailer ale chociaż zapowiedź czy też oficjalne stanowisko R* co do V. przed nami jeszcze gamescom i TGS. co prawda im targi do promo nie są potrzebne ale zawsze można brać je pod uwagę.

Odnośnik do komentarza

A co wyżej wrzuciłem? Większe = bardziej dochodowe. GTA4 to nawet do dzisiaj na dwóch konsolach nie osiągnęła wyniku San Andreas z samego PS2. Taki Mario Kart ponad 25mln na Wii, a COD już 2 razy z rzędu bije rekordy sprzedaży pierwszego dnia, a na rynku brytyjskim z tego co widzę, cały czas w TOP 10 od premiery.

Odnośnik do komentarza

Zwyrol podał przykłady gier które lepiej się sprzedają, generują większe zyski i były na E3. A nie które są lepsze...na zasadzie fajniejsze.

Więc przecież CoD na pewno jest taką marką. Ale pod względem hypu to bym się kłócił, na gry od R* jest niesamowity hype.

A na GTA to już w ogóle...

 

 

Bo gier lepszych na zasadzie fajniejszych, mocniejszych, większych nie ma od GTA :potter:

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Po Call Of Duty masa ludzi ciśnie, ale jednak musi się ludziom ta gra podobać. W Neo Plus niedawno była publicystyka na temat ogólnego kończenia gier i COD-y były w czołówce, a MW2 zajmował pierwsze miejsce na liście z wynikiem prawie 70%, dla porównania taki RDR tylko 5%.

Czyli nie jest to tak, że Kotick znalazł stado baranów, które kupuje grę, bo zobaczyli reklamę, skoro grają w nią, a nie odkładają po 10 minutach na półkę.

Odnośnik do komentarza

:rolleyes: ale przykład, niech mnie.

 

4 godziny strzelania w singlu kontra długi sandbox. Wcale mnie nie dziwi, że więcej osób przechodzi CoD-a...

Zresztą o czym to niby świadczy, że takie GTA-RDR jest gorsze od CoD-ów?

 

No (pipi)a... błagam.

 

Anyłej rozwalają mnie te liczby odnośnie kończenia gier. AC też dobrze schodzi, też jest wychwalany, ogólna podnieta a podobno kilka % go przechodzi.

Wtf biorąc po uwagę, że multi jest dopiero od ostatniej części. To co ludzie robią, kupują, odpalają i tyle?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No gdyby te sandboxy były tak genialne, to proporcje powinny wyglądać inaczej i czas gry nie ma tutaj znaczenia. Skoro to takie najlepsze gry, czemu ludzie je rzucają w kąt po jakimś czasie?

 

Słupek, no właśnie nie, Asassins Creed 2 ma wskaźnik na poziomie 58%, a AC1 prawie 45%, GTA4 tylko 32%.

 

Można oczywiście pisać, że kończenie gier nie jest żadnym wyznacznikiem ale co nim w takim razie jest?

Odnośnik do komentarza

Opinie, sprzedaż, renoma, oceny, nie wiem w sumie dla mnie to żadne wyznaczniki.

 

Nie wiem o co za bardzo teraz chodzi. O to, że GTA czy RDR jest ch,ujowe bo mało % osób je przeszło?

Multum pozytywnych opini, zajaranych ludzi, RDR które zgarnęło chyba wszystkie możliwe nagrody. Albo zdecydowaną większość, HYPE w sieci na byle zajawkę o nowym GTA.

 

Zresztą co obchodzi takie Rockstar, że AC przeszło więcej osób skoro takie RDR/GTA sprzedało się lepiej - zarobiło więcej?

Co kto lubi ale dla mnie omawiany AC nie istnieje przy GTA/RDR. Wali mnie ile osób go przeszło a ile GTA/RDR. Tak samo jak pewnie kogoś wali GTA a kocha AC.

 

Sorry prawda jest taka, że GTA nie ma konkurencji a już na pewno wśród sandboxów.

No oczywiście IMO ale wystarczy zagrać w te gry.

 

on na poczatku nazwal to "wieksza marka", to tak jakbys H&M nazwal wieksza marka niz gucci, bo przez ich sieci sklepow przewala sie dziennie setki tysiecy srednio zarobionych klientow, czyli pewnie wiecej niz w snobistycznej firmie

 

To w takim razie faktycznie masz racje. Nie ma większej marki od GTA.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
No gdyby te sandboxy były tak genialne, to proporcje powinny wyglądać inaczej i czas gry nie ma tutaj znaczenia. Skoro to takie najlepsze gry, czemu ludzie je rzucają w kąt po jakimś czasie?

 

Słupek, no właśnie nie, Asassins Creed 2 ma wskaźnik na poziomie 58%, a AC1 prawie 45%, GTA4 tylko 32%.

 

Można oczywiście pisać, że kończenie gier nie jest żadnym wyznacznikiem ale co nim w takim razie jest?

 

Twoim tokiem myślenia to Lady Gaga byłaby lepsza od Portishead, bo więcej ludzi jej słucha. Na tym świecie zazwyczaj to co proste i denne sprzedaje się najlepiej, wystarczy powiedziec właśnie o wspomnianej Lady Zgadze, a w grach o takich np. CoD'ach czy innych Need for Speedach. Co do przechodzenia gier to jasne jest, że więcej ludzi przejdzie takiego CoDa niż GTA, bo przejście CoDa na normalu to jakieś 4 h rozgrywki, przejście GTAIV ''na luzie'' zajmuje ok. 20 h, a to, że więcej osób przeszło AC1 niż GTAIV to już w ogóle obrazuje jak bardzo z d.upy są takie badania, bo AC1 to chyba największe 'kopiuj/wklej' w dziejach gier, czego o Dżitieju powiedziec raczej nie można skromnie mówiąc.

Dlaczego większośc ludzi rzuca takie gry w kąt po pewnym czasie ? Bo ogół nie zwraca uwagi na szczegóły, tak w grach, w muzie, czy w filmie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, pamiętacie tego gościa, który ponoć miał dostęp do jakiś przecieków, ale nie chciał ich ujawnić jedncześnie mówiąc, że zrobi to jak Rockstar nie zapowie gry na E3? Co z nim?

 

http://nasze-konsole.blogspot.com/2011/04/przecieki-w-sprawie-gta-v.html

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...