Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

[media='']http://media.gtanet.com/gallery/gta-5-trailer-screens/fullsize/gta-v-screenshot-12.jpg[/media]

 

Na tym zdjęciu widać na niższym piętrze, że prawdopodobnie taras przeżywał jakąś imprezę poprzedniej nocy(poprzewracane krzesła, stand dla DJ'a). Może będzie możliwość organizowania imprez na chacie? :D

 

GTA SA wyszło 4.11 a trailer "Piątki" 2.11. Może skoro w GTA V będzie San Andreas(chodzi mi o stan) to i data się powtórzy z czasów premiery GTA SA? ;P

Może być też tak, że skoro scenariusz ma mieć powiązania z kalendarzem Majów to gra wyjdzie w grudniu jak już to ktoś wcześniej zauważył. Może to też być faktycznie ten 24.05 na co szczerze mówiąc liczę poważnie bo jak widać po zwiastunie, kod gry nie jest w fazie początkowej. Jest ładnie i szczegółowo. Ewidentnie mają już dużą część gry gotową lub przynajmniej bliską gotowej :)

 

I podobnie jak poprzednik, pierwsze co zrobię po odpaleniu GTA to poszukam Grove Str, może CJ się gdzieś będzie bujał po kwadracie ;D

Odnośnik do komentarza
We are very proud to officially announce that Grand Theft Auto V is in full development.

 

Developed by series creator Rockstar North, Grand Theft Auto V heads to the city of Los Santos and surrounding hills, countryside and beaches in the largest and most ambitious game Rockstar has yet created.

 

A bold new direction in open-world freedom, storytelling, mission-based gameplay and online multiplayer, Grand Theft Auto V focuses on the pursuit of the almighty dollar in a re-imagined, present day Southern California.

 

http://www.rockstarg...nouncement.html

 

Haha, dokładnie tak jak obstawiałem ^_^. Teraźniejszość? Tak. Tylko Los Santos? Tak. Kilku (5) bohaterów? To się zobaczy, ale nadal twierdzę, że tak. Jestem wielki, olo ^_^.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nie będzie San Fierro i Las Venturas ale z drugiej strony może to i lepiej. Kto wie ile musieliby obciąć aby zmieścić 3 miasta. Ważne za to, że będą wiochy i góry(pewnie ta z trailera będzie dostępna dla odkrywców ;D).

Może w górach będzie się można natknąć na jakieś nietypowe formy życia :D

Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje, że w kolejnych trailerach będą ukazywać kolejne stare/nowe miasta. Po jajo daliby znowu samoloty którymi wystartowały byś i wylądował tylko na jednym lotnisku? Chociaż z tego co pamiętam to w San Andreas było chyba od razu wiadomo o trzech miastach, więc najwyraźniej waląc slogany typu: largest and most ambitious game Rockstar has yet created i tak nakręcą fanów. Ewentualnie będą potem co pół roku wypuszczać DLC, najpierw z San Fierro, a potem Las Venturas nabijając sobie kobzę.

Edytowane przez Zarathustra
Odnośnik do komentarza

czemu z góry zakładacie że tylko Los Santos? jest komunikat że akcja się tam przenosi a nie że tylko tam będzie. w San Andreas były 3 miasta ale główny wątek i wydarzenia kręciły się wokół LS. dlaczego tym razem miało być inaczej? owszem, odpicować na taką skalę pod obecne standardy 3 olbrzymie miasta nie jest łatwym zadaniem ale jednak wykonalne. niech nawet wydadzą tę grę na 3 dvd, co tam.

ledwo pierwszy trailer więc nie ma co panikować, marudzić i wkręcać sobie nie wiadomo co. poczekajmy na dalsze, obszerniejsze wieści. nawet jeśli się potwierdzi że tylko LS to źle? wielkie miasto z różnorodnym klimatem i jeszcze większym potencjałem, tereny wiejskie i górskie wokół, metropolia i obrzeża. będzie co i gdzie robić, o to możemy być spokojni.

Odnośnik do komentarza

Oto moje małe podsumowanie spostrzeżeń, które zebrał wczoraj Mastah (po angielsku). Pewnie niewiele ten klip wniesie, ale może ktoś zechce rzucić okiem.

W sieci zapewne można już zobaczyć ciekawsze analizy, ale zacząłem montować wczoraj krótko po ukazaniu się trailera i musiałem część roboty odłożyć na dzisiaj, bowiem padałem na pysk. :)

 

Link: http://www.youtube.com/watch?v=-MVefUbdBhc

 

EDIT: Już jest opcja 720p

Edytowane przez matcz
Odnośnik do komentarza

Jeśli Los Santos będzie tak duże jak Liberty City, a do tego dojdą tereny zielone, czyli drugie tyle obszaru do zwiedzania, to samoloty się przydadzą zapewne. Ale szkoda, że będzie tylko Los Santos. Z drugiej strony - cały stan to chyba zbyt wielki projekt jak na taką oprawę graficzną. A wolę też jedno wielkie miasto, niż 3 mniejsze.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...