Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Ja przeszedłem U3 na szybko i gram w RDR i mnie aż tak nie kłuje po oczach, ale po zobaczeniu z ciekawości na chwilę nico, z powrotem przełączyłem na Marston'a :) Oby tylko chłopaki z R* dali radę ,i żeby gra wyglądała na konsolach tak nietuzinkowo jak na trailerze :) Nie będzie to skok względem SA ,ale IMO nie chodzi tylko o jakość grafiki, lecz także o ubarwienie świata w którym bohater lub bohaterowie będzie/będą się poruszać.

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie jak to się ma do polskiego rynku gier, jeśli wielkie R* ma zamiar zrobić polonizację Max'a czy nowego GTA, to znaczy, że stajemy się rynkiem, z którym trzeba się liczyć(Sony jakieś półtora roku temu, mówiło, że Polska to ich 5 rynek w Europie, teraz może być tylko lepiej, prawda?).

 

Samo ogłoszenie ma już 4 miesiące, cóż, tylko trzeba trzymać kciuki aby to wypalił i w GTA V można było wybrać polskie napisy. :)

 

Fakt, faktem, duży news i aż dziw, że dopiero teraz do nas to dotarło.

Odnośnik do komentarza

Dobre info, spolonizowanego Maxa i GTA V wezmę bez zastanowienia na premierę, nie ma co:) Mam tylko nadzieję, że tu chodzi tylko i wyłącznie o napisy, tzn. w przypadku GTA V jest to więcej niż pewnie, ale akurat pierwszy Pejn był w pełni zlokalizowany, i o zgrozo, znalazło się sporo delikwentów którzy polskie głosy uważają za lepsze od oryginału - oby tylko Cenega przez to do tego nie powróciła.

Odnośnik do komentarza

Skoro R* robi polonizacje to ja nawet i polski dubbing przyjalbym w otwartymi ramionami.

Zawsze zajmuja sie nimi firmy polskie, wiec wychodzi efekt taki sam jak w naszych lokalizacjach "bajek" animowanych. Tutaj jednak bylby przeprowadzany przez firme zachodnia, ktora nagrywala sam oryginal wiec efekt moglby byc niezwykle ciekawy.

 

Pomijajac ugrzecznione tlumaczenie i zbytnia teatralizacje gry aktorskiej, zle dobrane glosy, w PL lokalizacjach dochodzi tez "studyjnosc" dzwieku - zwykle nie brzmi on naturalnie (slychac to, ze osoba mowiaca nie znajduje sie faktycznie tam gdzie sie dzieje akcja gry, tylko znajduje sie w studiu nagraniowym). Natomiast R* pewnie by do takiej sytuacji teraz nie dopuscilo.

 

Tak btw to jeszcze mi brakuje zeby R* powiedzialo dla Cenegi: (pipi). GTA (wraz z innymi grami R*) to ich spory atut - strata ich gier to zawsze bylby jakis drobny kroczek w kierunku upadku tej (pipi)owej firmy.

Odnośnik do komentarza

Jak byłaby kinówka to prosiłbym o większe napisy.. Bo mam rdr'a w jakimś języku z dupy, napisy Angielskie i mnie oczy bolą bo jest napisane takim makiem że na makiełki by we Wigilie nie stykło..

 

PS: wpadł mi do głowy pomysł że Rockstar może po premierze gry ogłosić że będą DLC do V i np. bohaterami tych dodatków będą np. nigga z trailer'a (może jego syn czy coś) a w podstawie (Gta V) będziemy grali tym kolesiem co jest narratorem i prawdopodobnie to jego facjata jest widoczna w trailerze (chodzi mi o tego około 40-50) :)

Edytowane przez wisza
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...