Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

No i co, jutro ten nowy Gej Informer, dawali jakieś info gdzieś co może być? Bo zawsze coś tam wrzucali, a teraz cisza.

 

edit. znalazłem coś http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=514663&st=1680 rozkmina na 90 stron XD

 

Ale dosyć to podejrzane, bo Andy McNamara zawsze rzucał jakieś hasełko zapowiadające następny cover, i przy okazji zaprzeczał HL3 i GTA V, teraz tego nie zrobił.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

Hm... Rockstar właśnie zaktualizował swojego Newswire o wiadomość... na temat multi Max Payne 3.

 

http://www.rockstargames.com/newswire/article/36491/last-chance-to-have-your-likeness-as-a-max-payne-3-multiplayer-a.html

 

Wydaje mi się, że gdyby mieli wrzucać dzisiaj newsa o zapowiedzi V w GI - który bez wątpienia przykryłby powyższy news - to jest to z deka bez sensu. Ale nic tam, wszystko powinno wyjaśnić się w ciągu godziny...

Odnośnik do komentarza

Ja nie ogarniam tego:

 

Inni developerzy GARNĄ się do reklamowania swoich gierek. Na(pipi)iają news za newsem, pamiętam zapowiedź U3 w ciągu tygodnia od zapowiedzi.

Powiedzieli datę premiery, pokazali okładkę, trailer + info.

 

(pipi)A gry które zapowiedzieli po GTAV (np. AC3, TLoU, RE6) obecnie mają więcej newsów niż GTAV :(

A GTAPjęć jeden trailer, skąpa notka, info od Housera, że mapa będzie duża i CHUJA przez 8 miechów nic więcej :(

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja nie ogarniam tego:

 

Inni developerzy GARNĄ się do reklamowania swoich gierek. Na(pipi)iają news za newsem, pamiętam zapowiedź U3 w ciągu tygodnia od zapowiedzi.

Powiedzieli datę premiery, pokazali okładkę, trailer + info.

 

(pipi)A gry które zapowiedzieli po GTAV (np. AC3, TLoU, RE6) obecnie mają więcej newsów niż GTAV :(

A GTAPjęć jeden trailer, skąpa notka, info od Housera, że mapa będzie duża i CHUJA przez 8 miechów nic więcej :(

 

Gdyby jakimś cudem w przypadku GTA przejechali się na planowanej sprzedaży, jak to było z MP3, to następnym razem już by takiego cyrku nie odpierdalali, a tak wszystko im obecnie wolno, bo gra i tak się sprzeda. Przypomina się syndrom Sony i niezwyciężonego Playstation.

Odnośnik do komentarza

Miałem cień nadziei - jak zresztą zawsze - i znów okazało się to złudne. Co prawda, nie podniecałem się teorią 2405, ale w przypadku tego numeru GI naprawdę była szansa, że pojawi się w końcu coś o GTA V. Bo kiedy to w końcu nastąpi? Max Payne już od dawna leży na półkach, a szczerze wątpliwe, że będą czekać aż wydadzą wszystkie dodatki (które pojawiać się będą praktycznie do końca roku) - kto grę kupił to już kupił, a osoby grające w multi i zainteresowane dodatkami z pewnością ich nie przegapią, dlatego myślę, że tutaj dodatkowa promocja nie jest potrzebna.

 

Myślę, że Rockstar chce uniknąć sytuacji, jaka miała miejsce przy okazji premiery czwórki - czyli ponad półrocznego opóźnienia. Zapowiedź pojawi się pewnie wtedy, kiedy większość roboty będzie już za nimi i skupią się tylko na promocji i na ostatnich szlifach. Myślę też, że pierwszym źródłem informacji wcale nie musi być GI, a Rockstar - w niespodziewanym momencie wrzucą zapowiedź kolejnego trailera, a pierwsze zapowiedzi - tj i w pismach i na portalach - pojawią się w przeciągu miesiąca i wtedy poznamy te wyczekiwane szczegóły.

 

Nie mogę powiedzieć, że zawiodłem się iż najnowszy GI nie przyniesie niczego nowego (bo brałem to pod uwagę, jak w ośmiu poprzednich miesiącach), ale jestem zawiedziony tą ciągłą ciszą - przecież w końcu muszą coś powiedzieć, choćby podając te głupie platformy i nawet roczną datę premiery (2012, 2013... 2014). Mam też żal do Rockstar, że pokazali w listopadzie ten trailer - przypuszczam, że zrobili to, żeby podbić zainteresowanie ich stroną i tym samym nadchodzącym Maxem, ale jeśli już to powinni puścić jakiś czas potem pierwsze zapowiedzi, żeby przynajmniej zaspokoić pierwszy głód fanów.

 

No nic, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Szkoda.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po opublikowaniu sierpniowych okładek, Andy w końcu przemówił:

 

https://twitter.com/...915713949442048 - Andy mówi żebyśmy nie tracili nadziei oraz że nie może zawsze mówić "nie" (na pytania o V na okładce), bo będziemy wiedzieć, kiedy będzie "tak";

https://twitter.com/...916057366470656 - chcą okładki z V tak samo jak my i robią wszystko, aby zamieścić zapowiedź gry Rockstar jak najszybciej to tylko możliwe...

Edytowane przez lothronik
Odnośnik do komentarza

Ja juz nie czekam z niecierpliwoscia jak przed premiera GTA IV bo sie na nim po prostu zawiodlem. Jak gra wyjdzie to wyjdzie i tyle, ale postawa Rockstar i tak mi sie nie podoba. Mogli po prostu nie dawac pierwszego teasera i podac do wiadomosci, ze gra jest jeszcze we wczesnym stadium developingu i do premiery jeszcze daleko.

Wyglada to jakby mieli gdzies graczy, zadnych informacji ani nic - sa pewni siebie i wiedza, ze jak dadza trailer to serwery nie wytrzymaja, a na premiere gra sprzeda sie w milionowym nakladzie.

Po informacji o powstaniu GTA V na pewno sie ucieszylem. ale sie nie nakrecalem - jak bedzie to bedzie.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Tylko co jest w tym wszystkim najbardziej po(pipi)ane.

 

To to też, że Rockstar to (pipi)a duży gracz z kilkoma studiami. Przecież te (pipi)ane dlc do Maxa nie robią ludzie od GTAV. Przecież z tych dużych Rockstarów to jest North, San Diego, Vancouver, London, Toronto, Vienna NO (pipi)A.

 

To tak jakby EA miało reklamować tylko jedną grę, pojebane co nie... Przecież na obecną chwilę Rockstar nie reklamuje żadnej nowej gry. TYLKO MAPKI DO MAXA, dzizas chrajst czy tak się zachowuje jeden z czołowych developerów ;/

 

Gdzie te czasy jak w 2008 roku potrafili wydać GTAIV i po pół roku Midnighta. Albo mieć kilka zapowiedzianych gier, gier nie widmo jak Agent czy GTAV.

Obecnie mają strasznie posraną politykę, na której cierpimy - my gracze :( Chcę politykę Rockstara z czasów Ps2 :(

 

No ale kto by się spodziewał, że taki cyrk wyniknie z GTAV.

Odnośnik do komentarza

Pewnie chca wyciagnac jak najwiecej kasy z Max Payne 3 zanim ruszy kampania reklamowa GTA V, dopiero byla premiera i chca zeby wlasnie ta gra byla ich glownym tytulem sprzedazowym/promocyjnym na ta chwile. ;)

 

Premiera Max Payne 3, kasa, kasa, kasa, pozniej DLC i dalej kasa...... a po jakims czasie ruszy kampania reklamowa GTA V. :D

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...