Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Zeby tylko wydali GTA V na obecna generacje konsol i nie decydowali sie na przeniesienie jej na nastepna. ;)

Na poprzednia generacje konsol stacjonarnych zrobili trzy czesci GTA, na ta jak na razie powstala tylko jedna, a jedna jest w produkcji.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Żeby było śmieszniej to RDR przerzucali z PS2 na next geny [*]

 

Btw jakby było mało to zabił mnie ostatnio news o słabej (poniżej oczekiwań) sprzedaży Maxa. Ja pier.dole... ;/ ktoś napisał, że dzięki temu R* musi ruszyć z kopyta z GTAV.

Też tak na początku myślałem, a później, że może być wręcz odwrotnie.

 

Przecież nie zaczną teraz hajpować Piątki bo to by zabiło całkowicie Maxa :( Jeszcze żadne dlc nie wyszło, jeszcze jakby nie było gra jest dosyć świeża etc.

Hajpowanie teraz Piątki i dupa, Max oficjalnie RiP.

 

PS. Szkoda mi jak ch,ujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Rockstara z MP3 ;/

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
jak trailer gta V był do napędzenia Maxa co co ? gdzie tu logika ;], ja pisałem że trailer gta V był pokazany za wcześniej

 

A tak, że oglądając trailer GTA V, wzrasta zainteresowanie Rockstarem, ludzie wchodza na ich strone, czekając na nowe newsy na temat GTA,a tu Bum , dużo Max Payne'a 3. No to znajdują się klienci. Poczytaj fora, dużo osób pisało że dzięki takiemu marketingowi kupiło/dowiedziało się o Maxie.

Odnośnik do komentarza
Wiem, i właśnie wszędzie piszą, że to poniżej oczekiwań.

 

Nikomu nieznane i nawet nie Rockstar - L.A. Noire sprzedało się x2 (?) lepiej. O RDR nawet nie ma co wspominać...

WTF?

 

PS. Pewnie przez jebane Diablo 3 i oceny pokroju 8 heh.

 

Raczej przez to że w świadomości większości graczy Rockstar=open world. Niech się zajmą tym co robią najlepiej zamiast pchać się w zatłoczony rynek korytarzowych strzelanek z multiplayerem dla gimbusów wrzeszczących w headsety. Nie mam zamiaru kupować kolejnej typowej strzelanki albo ping ponga tylko dlatego że jest tam logo Rockstar. Strzelanka z fabułką na kilka godzin to nie jest gatunek za który mogę dać 200 zł, może sprawdzę jak stanieje do 50. Dwie stówy to ja mogę dać za sandboxa który da mi kilkadziesiąt/kilkaset godzin zabawy. Taki Max Payne 3 przy GTA wygląda jak demo i kompletnie się nie dziwię że ludzie zamiast się rzucać do sklepów wolą czekać na GTA.

 

Może ostro powiedziane ale taka prawda - GTA to kompletnie inna liga niż MP3, Uncharted, Cod, Gearsy albo coś innego gdzie fabuła jest krótka a resztę masz sobie dopełnić multiplayerem. Mnie multiplayer kompletnie nie bawi, a singiel w którym chodzi tylko o strzelanie na jeden wieczór to za mało żeby inwestować pełną cenę. A za GTA albo RDR2 dać mógłbym dużo więcej.

  • Plusik 6
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

dokladnie, poza tym gry od rockstar zawsze byly skierowane to bardziej ogarnietych w popkulturze ludzi, dzieki czemu klimat sie wylewal z ekranu i bylo widac ze to gry dla doroslych nie tylko przez zabijanie ale i inteligentne linie dialogowe, malo ktora gra moze poszczycic sie taka jakoscia w tej kwestii.

 

moim zdaniem to dobrze, niech rockstar dostanie po (pipi)e, niech sie nauczy ze nie sa panami wszechswiata i po prostu w dobrym tonie jest prowadzic jakikolwiek przeplyw informacji chocby minimalny. nauczyli sie ze gta ma byc wydarzeniem roku, wiec moze nalezaloby im skrocic lancuch nieco zeby poczuli bude i wiedzieli ze to gracz odpowiada za finansowy sukces, a gdy z niego robi sie idiote czekajacego w niepewnosci to moim zdaniem powinno byc karane. nie tak wyglada szacunek do graczy i Max Payne mimo ze jest dobra gra, to wlasnie dzieki niskiej sprzedazy ta informacja moze do nich dotrze.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie no panowie Max jest świetną produkcją i daje masę zabawy.Jedna z najlepszych strzelanek tej generacji.

Nie mścijmy sie na nim za brak info o V

Ale muszę przyznać że grając w maxa cały czas miałem wrażenie że gram w wyciętą misje fabularną z GTA i zaraz po skończonej strzelaninie wskoczę do fury i pobujam się po mieście.

A podejście R* też zaczyna mnie wkoorwiać,prawie rok od pierwszego trailera i brak jakichkolwiek informacji.

Odnośnik do komentarza

Nie oszukujmy się, nawet największych fanów polityki R*, zaczyna w(pipi)iać zaistniała sytuacja... nawet i mnie, chociaż (ta złość) zaczyna się powoli przeradzać w taką rutynę - codziennie zaglądam na serwisy - codziennie nic. Wchodzę na forum i wiem, że w tym temacie nie przeczytam nic oprócz Waszych (często ciekawych) rozkmin albo totalnie zbędnych komentarzy....

Staram totalnie nie myśleć się o tym kiedy coś będzie, snuć jakieś domysły co? gdzie? jak? Z każdym dniem wyłączam się na te informacje i coraz bardziej mam, przysłowiowo, wyje.bane.

 

Wiem jednak jedno, że jak coś wypłynie to wszyscy obsr.amy i obrzygamy się tęczami tak mocno, że forum padnie (nie tylko to forum ale także wiele innych for i serwisów zagranicznych), i tego właśnie nie mogę się doczekać :D

 

Tymczasem wracam do swojego świata, świata bez ciągłego myślenia na ten temat, i czytania spin osób totalnie nakręconych.

Spróbujcie tego samego a zobaczycie, że wcale to nie jest takie tragiczne a z boku wygląda to całkiem komicznie ;)

 

Enjoy!

Odnośnik do komentarza

no dobra, wiadomo ze wyjdzie, ale tak sie nie powinno traktowac swoich fanow. rockstar ma ogromne zaplecze fanow, bardzo lojalne, dlatego nie rozumiem dlaczego robi sie ich w chu.ja.

 

'mscic sie na maksie'? jak chcesz sie mscic na maksie? zemscisz sie tylko na ludziach ktorzy wpompowali mase pracy. jasne, dali spoko gre, rozumiem ze to nie oni odpowiadaja za przeplyw informacji, ale kiedy gra dostaje wysoka ocene, to wazniejsze jest to dla tworcy-robaczka ktoremu zalezy na ocenie merytorycznej swojej pracy a nie w przeliczeniu na zlotowki. cod sprzedaje sie od 5 lat jak najlepsza gra na swiecie a jest chodzacym odgrzewanym kotletem w ktorym tworcy ida na latwizne. Ico, Okami czy reszta fajnych gier sie sprzedaje slabiej, ale dostaje wysokie noty, dzieki ktorym tak naprawde licza sie kulturze gier, rzeklbym nawet bardziej niz strzelanki od acti czy ea. po prostu chodzi tutaj o poczucie powolania do robienia swietnych rzeczy a nie maszynowego tloczenia sequeli.

pomijam juz zupelnie fakt, ze wynagrodzenie finansowe dla tworcow gier to tylko smieszne srubki i prawie wszyscy dostaja tyle samo mimo ze jedni robia kasowe kotlety a inni niszowe perelki. nie chodzi o hajs a o prestiz i renome. rockstar sobie wyrobilo, ale niestety teraz tego naduzywa.

Odnośnik do komentarza

Gra nie jest skończona. Nikt normalny nie czeka pół roku/rok z gotowym projektem na wydanie. Zbyt duże straty, szczególnie przy takim projekcie jak GTA V który kosztował/kosztuje zapewne około 100mln$. Nie ma mowy. Skończony może być jedynie plan odnośnie tego, co chcą upchnąć w tę grę (w sensie jakie minigierki itp. Ciężko mi to ubrać w słowa) :)

Edytowane przez łosion
Odnośnik do komentarza

Gra nie jest skończona. Nikt normalny nie czeka pół roku/rok z gotowym projektem na wydanie. Zbyt duże straty, szczególnie przy takim projekcie jak GTA V który kosztował/kosztuje zapewne około 100mln$. Nie ma mowy. Skończony może być jedynie plan odnośnie tego, co chcą upchnąć w tę grę (w sensie jakie minigierki itp. Ciężko mi to ubrać w słowa) :)

>normalny

>Rockstar

 

kurcza o czym my tu w ogóle mówimy!?!?

Odnośnik do komentarza

Gra nie jest skończona. Nikt normalny nie czeka pół roku/rok z gotowym projektem na wydanie. Zbyt duże straty, szczególnie przy takim projekcie jak GTA V który kosztował/kosztuje zapewne około 100mln$. Nie ma mowy. Skończony może być jedynie plan odnośnie tego, co chcą upchnąć w tę grę (w sensie jakie minigierki itp. Ciężko mi to ubrać w słowa) :)

 

Nie pamiętam jak to dokładnie było, ale gra musi być skończona conajmniej z pół roku przed premierą, bo przechodzi przez testy, musi spełniać wymogi [np. ekran ładowania musi trwać max. ileś tam sekund] także rzeczy typu development hell, wczesna produkcja lub coś podobnego nie są teraz możliwe. Wtedy nie ujrzelibyśmy trailera imo.

Edytowane przez Empro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...