Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Może i rozbudowane ale nie wierzę żeby mieli całkowicie wytracić elementy z San Andreas. Osiedle CJ'a, chata Big Smoke'a, lotnisko, park i parę innych miejscówek to elementy otoczenia rozpoznawalne przez fanów i ich nie zmienią (podrasują graficznie to tak ale nie przebudują) bo to nie byłoby już to Los Santos. Wiadomo 20 lat (jeśli linia czasowa będzie taka jak w IV) robi swoje ale smaczki zostaną. Nie zrobiliby tego fanom.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy grupy gangów będą te same co w SA, czy może coś bardziej realnego jak Cripz i Bloodz i czy będziemy członkiem jednego z nich. Szczerze to troche w to wątpię, byłaby to niejako powtórka fabularna z SA, ale nie ukrywam, że marzy mi się taka opcja :D

 

Chaty CJ już nie ma teraz stoi tam pueblo :D

 

Klimat nawiązujący do gangów C i B i ich wzajemna wyrzynka była właśnie w SA a gra odwoływała się do lat 90-tych. Było nawiązanie do ówczesnych realiów, stosunków z policją ( w jakiejś tam scence gliniarze przepałowywali sobie beztrosko jakiegoś asfalta nawiązanie do R Kinga i późniejszych zamieszek w L.A. (ostatnie misje w grze).

 

Natomiast dziś wiele się zmieniło, a jak wiadomo gra będzie się działa współcześnie. obecnie L.A. trzęsą meksyki, portoryki i inne brązowe wynalazki. Top ten według psiarni; http://www.lapdonline.org/la_gangs/ 3 pierwsze miejsca to brązowi.

 

Dlatego cholernie jestem ciekaw głównego bohatera i tego komu będziemy się wysługiwać

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Nie mówię, że samo miasto i klimat musi być taki jak w SA bo równie dobrze mogliby wydać GTA:SA w HD. Chodzi mi głownie o smaczki i drobne nawiązania do Los Santos z lat 90-tych. I jak napisałem jakiś czas temu liczę na epizodyczny powrót CJ'a czy Wu Zi Mu.

Każde wydanie kolejne GTA wnosiło jakieś nowe standardy do rozgrywki sandboxowej i na to liczę w V-ce.

Odnośnik do komentarza

Ja mam wrażenie, że R* tworząc current-genowe części GTA odcina się od trylogii z PS2/Xboxa. W GTA IV nie było zbyt dużych nawiązań do poprzedniej części (reklama Vice City się nie liczy, bo to po prostu nazwa miejscowości. Jeżeli coś przegapiłem to mnie poprawcie), tak samo wątpię żeby w V były smaczki względem SA. Od nawiązań/ follow upów/ smaczków mieliśmy części z podtytułem Stories. GTA na PS3/XO to nowa seria, odcięta od tej z przed 8 lat.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem takie olśnienie jeszcze na dachu wieżowca w 2 akcie gdzie zaprezentowano przecież niemały fragment miasta na silniku gry. Co prawda nie ma co się równać z tym co było w GTA, ale jeżeli ktoś trochę by popracował nad wrzuceniem LODu, jakimś w miarę rozsądnym popupem w mieście o podobnej architekturze, myślę że zrobienie z tego sandboxa nie byłoby dla obecnej generacji czymś czego obecne konsole by nie pociągnęły. Jestem natomiast pewny, że postacie pod względem skomplikowania detali nie będą wcale odstawać od tych z Maxa. W końcu do piątki będzie można wrzucić własną ekipę z MP3. W widoczny w ten sposób regres graficzny po prostu nie wierzę bo byłoby to jak strzał w kolano.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja też dokonałem analizy screen'ów, oto moje spostrzeżenia:

 

- w grze będą helikoptery i najprawdopodobniej będzie można nimi latać ( ma śmigła ).

 

- NPC będą siedzieć na pomostach. Możliwe, że ponownie pojawią się ładunku wybuchowe, które będzie można położyć tuż za ich plecami w celu pomocy im zejścia z pomostu do wody.

 

- będą wysokie budynki

 

- będzie słoneczna pogoda (bo są palmy)

 

 

To na razie tyle, może uda mi się coś jeszcze wypatrzeć.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

oto moje spostrzeżenia:

 

-Na zdjęciu widać ludzi, możliwe, że główny bohater też będzie człowiekiem :shok:

 

-Będą samochody - możliwe, że do jeżdżenia (wskazówka - mają koła)

 

-Gra będzie miała miejsce w mieście, bardzo prawdopodobne

 

Jak coś jeszcze wylukam to dam znać, czekajcie z niecierpliwością.

Edytowane przez Empro
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...