Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem coś (tak tak jestem mega szpecem i to na pewno jakiś znak! :D) Screeny na stronie R* są ponumerowane w dziwny sposób - od 1 i potem skacze numerek równo co 10, czyli screen drugi ma numer 11, screen 3 numer 21 i tak aż do screena 12 czyli numeru 111. Ktoś ma jakaś teorie spiskową na ten temat? :P

 

Edit. 12 screenów i każdy skacze co 10, może premiera 10 grudnia 2012? Haha no jak chooj :D

Edytowane przez popiol
Odnośnik do komentarza

Czyli to są oficjale, czy jeszcze nie? Jeśli tak, woda na screenie z samolotem wygląda zaje.biście

 

Kre3k (pod spodem)@ Na poprzedniej stronie ktoś pisał, że z neogafa, a na stronie Rockstara ich jeszcze nie było, więc po co się nakręcasz?

Edytowane przez Vesper
Odnośnik do komentarza

Ogólnie to widzę trzech różnych kolesi, tak jak na trailerze zresztą:

 

murzyn na 1 i 4 - być może to ten sam co uciekał przed policją w slumsach na trailerze

latynos na drugim - wydaje mi się podobny do tego co rozkładał furę przed paniusią na zwiastunie

 

No i oczywiście "staruch", na tych nowych obrazkach go chyba nie ma. Choć oczywiście nadal wątpiłbym w ten pomysł, bo wydaje się dość absurdalny z punktu widzenia sandboxa.

 

Czyli to są oficjale, czy nie?

 

Nie, nieoficjalne, ktoś się włamał na stronę Rockstara i wstawił.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

co do postaci to ja na każdym widze murzyna

nawet zaczalem sie zastanawiać czy to nie bedzie tak jak w geju tonym - stary jest bardzo wazną postacią ktora prowadzi fabule (dlatego gra glowne skrzypce w trailerze) ale my nim nie gramy tylko jesteśmy jeg opracownikiem wlasnie jak u geja tonego, i gramy tylko murzynem)

 

 

a co do screenow sa super, i niech nikt nie gada ze woda wyglada jak w skyrim, woda wyglada jak w RDR, czyli za(pipi)iscie, w ogole screen z samolotem wyglada jak z RDR tylko wiecej zieleni dodali

 

jest super, juz nie moge sie doczekac az polatam tym czerownym klekotem nad dzikimi terenami :D

 

no i ten screen z cieżarówką prawie w 100% pokazuje że bedzie można wbijać sie na pake i kraść samochody w trakcie jazdy! moze bedzie to jakas misja a moze zadania do wykonania (znajdźki przeworzonych samochodów)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Koleś w samochodzie na pewno nie jest murzynem, ja początkowo myślałem że to dziadek. Po drugie, zastanów się, czy pracodawca idzie na włam z kolegami (trailer) albo steruje samodzielnie samolotem (screeny z poniedziałku)? Już nie wspominając o tym, że to on jest narratorem zwiastuna i z tego co mówi to raczej nie wygląda na to, żeby był supermafiozem mającym w garści pół świata.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym wszystkim uświadomić, że gra starszym gościem z trailer dyskwalifikuje obecność siłowni i luzackich ciuchów,a co za tym idzie części opcji z GTA: SA. Wyobrażacie sobie gościa kolo 50-tki,wydziarganego, z młodzieżową fryzurą, w młodzieżowych ciuchach, z dziarą na ramieniu, przypakowanego jak Arnie, pomykającego na rowerku? Ja też nie... Inna sprawa dotyczy kilku bohaterów. Nie wiem jak dla Was, ale ja nie potrafię się utożsamić z głównym bohaterem, jeśli co chwilę będzie się on w grze zmieniał.

  • Plusik 2
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

za kilka tyg więcej zdjęć,czli to jakis miesiąc wychodzi że w połowie wrzesnia nowe screeny może jakies info na pazdziernik,w rocznicę trailera 2 trailer xDD,premiera luty marzec 2013 ;],ciekawe jak to bedzie z bohaterem ja bym wolał jednego przez całą grę a nie 3-4 historie przeplatające się w jednym miescie już to dostaliśmy do gta IV a tu R gadało o całkowicie nowym podejsciu, co to może być ?

Edytowane przez BoroBoro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...