Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

 hehe to juz tradycja ze forum zdycha jak pokazują cos ważnego ;p

 

trailer spoko ale michael z ryja to brzydki tatusiek jest, jakoś nie złapałem wczówy na jego widok ;p

nie jestem tez fanem murzyńskich gangsta klimatów wiec filmik z franklinem też srednio;p

 

ale trevor jak widac bedzie robił niezłe zamieszanie

 

mimo ze 2 z 3 trailerów mnie nie zachwyciły to jednak gra zapowiada sie świetnie, i powinna byc ogromna :D

 

jesli trailery sa z ps3 to bedzie neiźle :D

Odnośnik do komentarza

Masakra! Ile ciekawych rzeczy widać w tych zwiastunach, gra generacji bez dwóch zdań! :) Michael trailer imo najlepszy - Rock Radio, scena z Gorączki, Sopranos style i ogólnie masakra. Jaram się jak Londyn w 1666. Błagam Rockstar żeby to wyszło również na PS4.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Michael >= Trevor >>> Franklin

 

Póki co. Majkel ma przewagę, bo mi za(pipi)iście Tonym Soprano zajeżdża.

 

Ewentualnie De Niro z Depresji Gangstera.

 

 

Postać Franklina kompletnie mnie nie grze, to coś w stylu San Andreas, gangsta rap dla pokolenia MTV. Mnie to w ogóle nie bawi.

 

Trevor z całej trójki najlepszy, robi rozpierduchę nie szanując nawet starców, jego misje wydają się być najbardziej napakowane akcją.

 

W ogóle fajnie Rockstarowi udało się pokazać jakby 3 grupy społeczne. Michael i ten blichtr dookoła, u czarnucha niebezpieczne dzielnice, a u Trevora czysta natura i totalne za(pipi)a. ;]

 

 

Zobaczymy jak gra będzie naprawdę wyglądać, bo trudno uwierzyć w tak szczegółowo wykonane miasto, postaci i jeszcze ten anti-aliasng całej sceny.

Odnośnik do komentarza

Nie ma opcji by tak dobrze wyglądało to na obecnej generacji.Co prawda Red Dead do tej pory powoduje u mnie opad szczęki ale to co jest pokazane na trailerze to istna orgia dla mych gałek ocznych.Wpierw nie podobał mi się patent z różnymi bohaterami bo jednak wolę wczuć się w tego jednego ale R* nigdy nie zrobił żadnej lipy więc jak najbardziej wyczekuje . Jedynie ciekaw jestem jak będzie wyglądać ta szybka zmiana postaci między misjami.No i zdecydowanie klimaty SA jak najbardziej mi pasują.

Odnośnik do komentarza

A ta płynność? Ta znakomita animacja? Ta widoczność? 

To wygląda zbyt pięknie, aczkolwiek jak 2 maja przeczytam zapowiedź z pisma, że to faktycznie tak wygląda na PS3 to trzeba będzie robić składkę na pomnik dla Rockstar Games.  :yes:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...