Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

 

Strefa naziemna to 3,5 Red Dead Redemption. 5 z wodą.

Dokładnie, obszar podwodny jest o te 30% mniejszy od lądu, ale i tak spore to będzie. RDR chyba jest identycznych rozmiarów co LC, to licząc 3x gta4 na same tereny lądowe+ jedna taka mapka pod wodą...oj będzie co zwiedzać.

Zastanawia mnie wciąż jak chcą zrobić początek, od którego bohatera.

 

 

Mimo, że jest trzech głównych bohaterów to wydaje mi się że Michael będzie takim "głównym głównym" :) Pewnie od niego się zacznie.

Odnośnik do komentarza

Zacznie się od Franklina, tak było w demie, które ograły serwisy.

 

 

No i co z tego ze na demie od Frankina sie zaczynalo? To byla jakas misja wyjeta z pewnego etapu gry. Demo nic nie znaczy.

 

 

 

Strefa naziemna to 3,5 Red Dead Redemption. 5 z wodą.

Dokładnie, obszar podwodny jest o te 30% mniejszy od lądu, ale i tak spore to będzie. RDR chyba jest identycznych rozmiarów co LC, to licząc 3x gta4 na same tereny lądowe+ jedna taka mapka pod wodą...oj będzie co zwiedzać.

Zastanawia mnie wciąż jak chcą zrobić początek, od którego bohatera.

 

 

Mimo, że jest trzech głównych bohaterów to wydaje mi się że Michael będzie takim "głównym głównym" :) Pewnie od niego się zacznie.

 

 

 

Moze zaimplementuja cos w rodzaju 3 "trailerow" na poczatku gry a po ich obejrzeniu bedziemy mogli wybrac kim chcemy zaczynac

Odnośnik do komentarza

Tylko ja uwielbiam ten czas przedpremierowego oczekiwania na takie produkcje? 

Jest w nim coś magicznego, coś co strasznie pobudza wyobraźnie i zmusza do oglądania dostępnych screenów i trailerów raz po razie, by chłonąc klimat i domyślac się możliwych akcji jakie będzie można odwalac w grze. Pamiętam jak ostatni raz miałem taką wczuwę przed premierą Red Dead Redemption i jak potem z niedowierzaniem i radością maniaka cieszyłem się z tego w jak genialny, nietuzinkowy i niesamowicie magnetyzujący sposób przedstawiony został upadek Dzikiego Zachodu. 

Już czuję jak świetnie panowie z Rockstar przedstawią nam jeden z najbardziej zakłamanych i iluzorycznych światków oraz łudzący blichtr Hollywoodu. 

Wprost nie mogę się doczekac tak dobrze znanych z produkcji tego studia podwójnej moralności; tylko pozornie błahych morałów i oczywiście całej masy zabawy, której tu oczywiście nie ma prawa zabraknąc.

Odnośnik do komentarza

Nic w tym magicznego nie ma. Człowiek tylko się wku*** ile jeszcze czasu zostało do września. Wiem, że jeszcze szlifują w pocie czoła, ale jakiś wehikuł czasu by się przydał... od razu szóstkę w bundlu z PS4 bym zgarnął, a co ;)

Hehe, oj ile razy to sobie wyobrażałem, przenieść się w przyszłość o jakieś 10 lat i zabrać ze sobą wszystkie gry które wyszły w tym czasie, w tym zapewne kolejne gta. Tylko...większość z nich pewnie szybko by się przeszło, a potem nie ma na co czekać- gra wychodzi ale już dawno ją przeszedłem ;p Ale nie powiem, w przypadku V jakaś hibernacja mała by nie zaszkodziła xD Idę spać a jak wstaję to mam nowiutką grę, a co!

Wgl też mi się wydaje że na początku sami wybierzemy, byłoby miło gdyby każdy miał zupełnie inny, inną misję, najlepiej tak ze 3 pierwsze. Heh a może gra losowo wrzuci nas w skórę któregoś z bohaterów ;p

 

Zostały 133 dni, jeśli nic się nie zmieni to dokładnie za 19 tygodni, we wtorek będzie najbardziej epicki dzień tysiąclecia, a przynajmniej tego roku. Niby sporo, ale przeszło 1.5 roku przeminęło, aż nie chce mi się wierzyć że to tak dawno było. A wszyscy wiemy że wakacje szybko mijają, to nawet tego nie zauważymy i premiera. I tak jak się jaram nią, tak z drugiej strony nie spieszy mi się do niej, bo to oznacza początek kolejnego roku nauki, w moim przypadku; a zapewne nie tylko, wielu poważnych zmian w życiu których się obawiamy. Tak trochę nie na temat, no ale...oby zawsze i wszędzie towarzyszyła nam ta wspaniała seria, nawet za 50 lat ;p

Amen.

Odnośnik do komentarza

jeśli fabularnie jakaś postac jest troszke ważniejsza (pewnie michael) to pewnie od niej sie zacznie

 

jeśli chcą zrobić całkowicie równoważne postacie to jest szansa że będziemy mogli wybrać jeden z trzech wstępów

 

trzecia opcja to że będą rozwijac gre tak jak do tej pory - czyli na początku mamy odblokowaną tylko część mapy, zwykle tą dla biedoty, to by mogło oznaczać start jako trevor na wsi, a dopiero pozniej dostalibyśmy dzielnice dla bogaczy oraz michaela

 

ale tak czy siak ponieważ mają być 3 postacie to zapewne dostęp do nich będzie dosyć szybko a nie tak jak poprzednio że coraz to nowe obszary (w tym wypadku tez postacie) dostaje sie w okolicach 1/3 i 2/3 fabuły ,tylko o wiele szybciej

Odnośnik do komentarza

Właśnie obczaiłem nowe screeny na gtasite, sporo ich i są piękne. Ten z samolotem miodzio, czuć klimat SA i ten ogrom. Na dole małe samochody(zapewne Franklin ucieka) a obok ogromna góra.

No lornetka byłaby miłym gadżecikiem, aczkolwiek lepsza od razu luneta snajperki ;p

Nie Andrzej, nie jestem po prostu lubię fantazjować, urozmaica to życie :)

Odnośnik do komentarza

z co do lornetki to w RDR tez była więc nie widze przeciwwskazań

lol az googlnalem bo nie pamietalem o lornetce w rdr. nic dziwnego byla dostepna dopiero od ostatniej misji.

 

strasznie strome te gory w gta5 tak pobierznie patrzac to wiekszosc wyglada na takie nie do zdobycia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...