Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Ochłońcie panowie z tym game of the generation ;) przecież taki osiągnięcie może otrzymać gra nie tuzinkowa, wybitna, emocjonalna i skłaniająca do refleksji vide last of us, tutaj mamy wszystkiego więcej w porównaniu do poprzednich odsłon. Gra zdecydowanie bedzie zasługiwać na wysokie noty, chociaż grafika nie powala, zwłaszcza jak ktoś wyżej zaznaczył jest "plastikowa" a palce niektórych postaci kwadratowe. Niektóre sekwencje jak base jumping urywają głowę i jak na taki teren i płynnośc to naprawdę podziw. Czekam z niecierpliwością ale i pokorą ;) wiem na co mogę liczyć ;)

 

Ps. Murek fajnie się rozpadł ale zauważcie że staranowany samochód nie ma praktycznie modelu zniszczeń :P

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

-mechanika strzelania z MP3

-10000 milionów rzeczy do zrobienia. tu tenis, tu nagle misja, potem jazda na rowerze, latanie samolotem, itd itp.

-gra jest względnie płynna

-grafika jest ok, biorąc pod uwagę rozmach gry

 

Nie mogę się doczekać.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Ochłońcie panowie z tym game of the generation ;) przecież taki osiągnięcie może otrzymać gra nie tuzinkowa, wybitna, emocjonalna i skłaniająca do refleksji vide last of us

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Boże, będę w to grał do końca życia.

Odnośnik do komentarza

ten urywek z gta online to będzie taka poczekalnia pewnie Lobby przed grą, ale jakoś bez polotu będzie za DUŻO tego jest no i ta plastikowa grafika ;/, spodziewałem się czegoś innego teraz to z trym radarem nawet gta nie przypomina tylko Saints Row ;/, no ale ambitne pozty w stylu Jyyzzzzz kisiel w głowie mam haha beka z tej gry ;/

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

chociaż grafika nie powala, zwłaszcza jak ktoś wyżej zaznaczył jest "plastikowa" a palce niektórych postaci kwadratowe.

 

ale zdajesz sobie sprawę że to jest sandbox a nie tunelowy engine typu tego od TLOU? nie ma opcji upchać na currencie tylu detali bez żadnych loadingów i na stabilnym framerate...najładniejszym i najlepszym technicznie sandboxem obecnie jest RDR ale tylko do września

 

untitled-1mfsy5.gif

 

widzisz te pagórki w tle?...możesz tam się przejść na wycieczkę

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...