Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

ta mapa nie jest tak duża jak zapowiadali ;/, 5x wieksze od rdr ? pfffffffffff to będzie miasto z gtaIV + kawałek pola z rdr hehehe, grafikę zrobili plastikową poprawili co nieco i niby GOTD ? za co ? dobra gra będzie ale bez szału bo to co tutaj ludzie wypisują to przypomina mi Niemce w 39 Szał fanatyzm Ślepe parcie na lidera haha

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Podoba mi się, że napady będzie można wykonać na co najmniej 2 sposoby, po cichu albo z impetem. Bardzo dobre posunięcie. :)

A mi się nie podoba to, że te napady będą oskryptowane. Nawet jak zrobisz większość po cichu, uruchomi ci się skrypt, alarm, policja na Ciebie naciera. 

To planowanie nie ma sensu, gdy tak czy siak, będziesz musiał walczyć z policją.

Odnośnik do komentarza

ta mapa nie jest tak duża jak zapowiadali ;/, 5x wieksze od rdr ? pfffffffffff to będzie miasto z gtaIV + kawałek pola z rdr hehehe, grafikę zrobili plastikową poprawili co nieco i niby GOTD ? za co ? dobra gra będzie ale bez szału bo to co tutaj ludzie wypisują to przypomina mi Niemce w 39 Szał fanatyzm Ślepe parcie na lidera haha

I tak będziesz w to grał.
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

A mi się nie podoba to, że te napady będą oskryptowane. Nawet jak zrobisz większość po cichu, uruchomi ci się skrypt, alarm, policja na Ciebie naciera. 

 

 

To planowanie nie ma sensu, gdy tak czy siak, będziesz musiał walczyć z policją.

 

Wydaje mi się, że w zależności od przygotowania napadu taki odpali się skrypt, jak będzie słabo przygotowany to może być po chwili policja i nie pójść wszystko po naszej myśli, jak przygotujemy się solidnie wtedy policja przyjedzie jak my już zrobimy swoje i będziemy uciekać do kryjówki. 

Tak mi się wydaje. 

Odnośnik do komentarza

 

moze nie w kazdym bedzie sie alarm wlaczal

Oby tak było. W przeciwnym wypadku, planowanie napadu nie ma sensu.

 

naprawde wątpie żeby zrobili rozbudowany system planowania tylko po to żeby każdy napad był jednym wielkim skryptem z takim samym przebiegiem

 

być może będzie tak jak mowi sutek - zależnie od stopnia przygotowania i przebiegu napadu będzie możliwy pełny sukces albo niepełny (np policja wpada prawie odrazu i zanim ukradniemy coś więcej i po misji kończymy z minimalną ilością zysków

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

A mi się nie podoba to, że te napady będą oskryptowane. Nawet jak zrobisz większość po cichu, uruchomi ci się skrypt, alarm, policja na Ciebie naciera. 

 

 

To planowanie nie ma sensu, gdy tak czy siak, będziesz musiał walczyć z policją.

 

Wydaje mi się, że w zależności od przygotowania napadu taki odpali się skrypt, jak będzie słabo przygotowany to może być po chwili policja i nie pójść wszystko po naszej myśli, jak przygotujemy się solidnie wtedy policja przyjedzie jak my już zrobimy swoje i będziemy uciekać do kryjówki. 

Tak mi się wydaje. 

 

Jak będzie tak jak piszesz, to będzie za(pipi)iście. Jeśli się mylisz to, no cóż, nie będzie tak fajnie.

 

Aha, graficznie wygląda to naprawdę dobrze. Byle do września.

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

 

ta mapa nie jest tak duża jak zapowiadali ;/, 5x wieksze od rdr ? pfffffffffff to będzie miasto z gtaIV + kawałek pola z rdr hehehe, grafikę zrobili plastikową poprawili co nieco i niby GOTD ? za co ? dobra gra będzie ale bez szału bo to co tutaj ludzie wypisują to przypomina mi Niemce w 39 Szał fanatyzm Ślepe parcie na lidera haha

I tak będziesz w to grał.

 

No napewno będę grał, fajna gierka ale to już nie GTA tylko mix wszystkiego pewnie przejdę polatam samolotem i sprzedam. Parcie to było na Gta IV teraz mi ta gra jet obojętna.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Zamawiajcie panowie preordery.

Mnie właśnie po tym filmiku skusiło, żeby TERAZ złożyć preorder, a nie jak pierwotnie planowałem na początku września.

I wszystko zaklepane, zapłacone, teraz tylko czekać. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...