Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

Raczej tak, bo na zwiastunie widać było, jak Franklin miał do wyboru tylko 6 czy ileś tam broni. Jakiś tam podręczny składzik musi być, a pomysł z dzwonieniem do tego murzyna po amunicje był irytujący.

 

Ciekawe czy będzie można zabić irytującą córkę Majkela. :D

Na tym kolku do wyboru broni bylo widac ze jest jak w RDR, ma sie przy sobie wszystkie bronie.

Odnośnik do komentarza

1. Ciekawi mnie bardzo wątek ekonomiczny. Były jakieś informacje poza tym co było umieszczone w filmie z gameplayem? Np.

Granie na giełdzie - czy będzie oparte o chybił trafił czy będzie można świadomie kupować akcje na podstawie jakiś uzyskanych informacji. Tak samo nieruchomości - czy będą tylko sposobem na wydanie kasy czy będzie można coś konkretnego z nimi robić np. otworzyć klub nocny, zatrudnić do niego ochroniarzy, hostessy;) i uzyskiwać z niego przychód bądź tracić kasę w zależności od różnych czynników + akcje typu wjazdy konkrecji, próby wymuszenia haraczy jak mamy za mało ochrony itp :P Chociaż bardzo wątpię żeby to było to tak rozbudowane, raczej moje życzenia ;D

2. Marzy mi się najzwyklejszy w świecie freeroam z światem identyczne żyjącym  jak w single, gdzie gadająć ze znajomymi przed headseta można robić dowolne akcje ;)

3. Jeszcze niecałe 2 miesiące oO

Odnośnik do komentarza

co do watku ekonomicznego, to ekipa GTAV o'Clock spekulowala, ze mozliwe iz wahania na rynku nieruchomosci jak i innych firm ktore bedzie mozna kupic moze beda uwarunkowane naszymi poczynaniami w grze lub free roamie multiplayeru. im wiecej ludzi bedzie kupowalo bron tym wieksza wartosc bedzie mialo Ammunation w singlu, jednak to zaklada scsly zwiazek i aktualizacje statystyk w singlu przez multiplayer. nie wiem czy jest to mozliwe w zwiazku z tym ze ktos moze grac bez podlaczenia do internetu, choc dla mnie pomysl jest ciekawy. Ale podkreslam, to tylko spekulacje.

 

gdzies wyczytalem, ecz niestety nie pamietam zrodla, ze bedzie mozna customizowac safehousy. watpie zeby chodzilo o meble, raczej jakies garaze i tego typu sprawy.

 

Jestem ciekaw czy bedzie taka zbrojownia gdzies w piwnicy, za(pipi)iscie oswietlona jak na filmach, z roznymi giwerami na scianach.  Powinno byc cos takiego, w zwiazku z tym ze customizowac mozna giwery. wolalbym miec 3 rozne warianty pistoletu, niz go caly czas zmieniac.

Jeszcze jedno. garaze na samochody. co jesli bede chcial miec ich mnostwo? przydalby sie taki parking na kilkanascie samochodow ktory zapisuje wszystkie jednoczesnie i nie gina gubione przez gre z kwestia czasu.

 

 

co do tego bagaznika ze spluwami- moze dopiero gdy wykupimy LA Customs bedziemy mogli takie rzeczy montowac do swoich samochodow. Mialoby to sens :)

Edytowane przez Najtmer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

2. Marzy mi się najzwyklejszy w świecie freeroam z światem identyczne żyjącym  jak w single, gdzie gadająć ze znajomymi przed headseta można robić dowolne akcje ;)

 

 

Free roam już był w IV. W RDR multi zaczyło się właśnie od free roamu i tam się odpalało konkretne tryby, R* zapewne nie porzuci pomysłu, bo był dosyć fajny.

Odnośnik do komentarza

Wassup Woozie?!

 

jesli chodzi o ere ps2, to trojeczka jest chyba jednak najlepsza. intro ma kozackie no i radia z Jungle/DNB/techno. klimat dla mnie lepszy niz vc bo nie przepadam za latami 80 a SA klimatu wlasciwie nie mialo. moze troszke na poczatku, no i Trutha, ale to za malo. CJ ma w(pipi)iajacy glos.

Edytowane przez Najtmer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dlatego w V jest trzech bohaterów. Majkel zajeżdża VC, franklin dla wielbicieli asfaltu i SA no i trevor dla wszystkich domorosłych psycholi z tego co widać ( takie połączenie jusufa czy jak on tam, z philem casaidym). Wszyscy bedą szczęśliwi.

 

Co do kustomizacji chaty to mogli by wrzucić taki patent, fajna sprawa. Było już coś takiego w Scareface na ps2, dokupowanie jakichś gadżetów do wystroju.

Z nowych giwer chciałbym kuszę myśliwską, dla czuba jak trevor jak znalazł.

Odnośnik do komentarza

no wedlug Ciebie. dziekujemy za opinie  :thumbsup:

 

Dlatego w V jest trzech bohaterów. Majkel zajeżdża VC, franklin dla wielbicieli asfaltu i SA no i trevor dla wszystkich domorosłych psycholi z tego co widać ( takie połączenie jusufa czy jak on tam, z philem casaidym). Wszyscy bedą szczęśliwi.

Co do kustomizacji chaty to mogli by wrzucić taki patent, fajna sprawa. Było już coś takiego w Scareface na ps2, dokupowanie jakichś gadżetów do wystroju.
Z nowych giwer chciałbym kuszę myśliwską, dla czuba jak trevor jak znalazł.

 

tez jestem za, ale wiem co by sie dzialo na forach gdyby cos takiego oglosili. 

 

ze GTA to Simsy- jezus (pipi)a, jak ja nienawidze tego pier.dolenia. na SA tez narzekali ze zrobili z niego simsy, a prawda jest taka, ze polowa uwaza to za zalete i fakt stopnia rozbudowy tej odslony jest dla wielu artefaktem w calej serii. Inni w ogole nie wdaja sie w przebieranie/cutomizacje samochodow. w zasadzie gdy juz gra wychodzi nie idzie natrafic by ktos jeszcze narzekal, wiec apeluje do ludzi ktorzy tak robia przed premiera- zamknac dupy. 

 

co do kuszy- tez bym chcial, zaje.bisty pomysl.

Odnośnik do komentarza

Nie bądź niemiły, okej? Chwilę wcześniej napisałeś to samo o GTA III. A więc: "no wedlug Ciebie. dziekujemy za opinie ;]"

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co do broni - może jeszcze widły do tego? 

 

 

Łopata już była. Teraz kolej na widełki ;]

 

Odnośnik do komentarza

ja napisalem "wg mnie". ty napisales "koniec kropka" jakbys chcial przedstawic jakas obiektywna prawde. komu lepiej podchodzi ktora czesc to kwestia indywidualna. i przy takim podsumowaniu mozna dodac "koniec. kropka."

 

moze widly nie, choc nie wykluczone. w VC byly mlotki i tasaki. a kusza raczej frajerska nie jest. jest cicha, ma spory zasieg i mozna odzyskiwac belty.

 

the-walking-dead-season-3-marathon.jpg

 

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...