Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

 

No w końcu ten obiecany gameplay muli! Już myślałem że R* znowu nas okłamało.

 

 

A to kiedy ostatnio twórcy Mesjasza Gier nas okłamali?

 

 

 

 

1. O terminie premiery gry 

2. O za(pipi)istości GTA IV

3. Na temat że potrafią optymalizować gry ;) na PC i PS3 

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

 

 

No w końcu ten obiecany gameplay muli! Już myślałem że R* znowu nas okłamało.

 

 

A to kiedy ostatnio twórcy Mesjasza Gier nas okłamali?

 

 

 

 

1. O terminie premiery gry 

2. O za(pipi)istości GTA IV

3. Na temat że potrafią optymalizować gry ;) na PC i PS3 

 

 

 

1. W jakim sensie to jest kłamstwo? Praktycznie co drugie studio teraz przenosi premiery swoich tytułów, co jest dobre, bo grom to wychodzi na zdrowie. Myślisz, że takie Darksiders 2 nie byłoby lepsze, gdyby Vigil mogło przesunąć termin premiery?

 

2. No comment.

 

3. L.A Noire. Max Payne 3. Ring any bells?

Odnośnik do komentarza

nie pierwsza gra, której kampania opiera się na jednej platformie. może jakieś eksluzywne pierdoły, może zagrywka jak w przypadku każdej innej gry. o ile dobrze pamiętam AC też był reklamowany pod szyldem ps3, inne pod xboxem itd. nie ma co się bawić w macierewicza i dorabiać teorii spiskowych do typowych i częstych sytuacji.

Odnośnik do komentarza

 

bla bla długi post

 

Przestań tajkie kity wciskać Rung any bells ? La norie R nie robiło tylko Bondi Max 3 to nie sand box i jako tako wyglądał na ps3 ale to nie zmienia faktu że możemy dostać 640p jak w przypadku gta IV. Jedyne co daje płomyk nadziei to właśnie ta kampania robiona jako tako pod ps3 oraz Gameplay series z Ps3 a nie Xboxa jak we wczesniejszych produkcjach R, więc przestań wprowadzać w zakłopotanie.

Odnośnik do komentarza

Jak dopierdzielą tralierem z GTA Online to się chłopaki nie pozbieramy. Już gameplay singla ostro namieszał. A co będzie w multi, gdzie chodzi jedynie o miodne rozwalanie się po mieście? Trzy dni! 

 

Ja raz miałem fajną gierkę z "podziałem na role". Było ośmiu graczy, troje z nich było policjantami, w tym ja, kolejna trójka przestępcami a dwójka "płątnymi zabójcami", czyli jak ktoś coś narozrabiał albo ktoś komuś podpadł, dzwoniło się do takiego hitmana, naznaczało cel i... hitman -miał- go sprzątnąć. Zabawa się zaczęła jak Homer zignorował swoją rolę i zaczął rozjeżdżać i wysadzać w powietrze kogo podanie. Zaczęło się od jednego hitmana nasłanego w moją stronę a skończyło na tym, że reszta została hitmanami i każdy zaczął mnie ścigać. :D Mimo tego, że nieźle rozrabiałem to nikt mnie nie wywalił, a mogli. Każdy się fajnie bawił i o to chodziło. Wszystko się skończyło epicką walką powietrzną, w której niestety mnie dopadli, bo nie miałem pojęcia do latania helikopterami, a co dopiero posługiwania się minigunem. Ahh, good times... Jeśli multi w GTAV dostarczy mi choć tyle funu, co ta jedna gierka, to będę zadowolony.

 

 

 

 

P.S:

@Boro

 

Lecz się.

Odnośnik do komentarza

Dla uatrakcyjnienia mogliby do singleplayera w mieście łączyć rozgrywkę paru-parunastu typa (miało być coś takiego w Watchdogs). Nie wiedzielibyśmy kto jest człowiekiem a kto AI. Podczas misji online players by znikali, żeby nie móc nam przeszkodzić w wątku głównym zaś sama freeroamowa eksploracja miasta mogłaby czasem napatoczyć nas na podejrzanie realistycznie zachowującego się typa :) Zamiast oskryptowanych pościgów oskryptowanych przestępców żywi gracze uatrakcyjniali by nam oglądanie żyjącego miasta - wiadomo w granicach rozsądku.

Odnośnik do komentarza

Dla uatrakcyjnienia mogliby do singleplayera w mieście łączyć rozgrywkę paru-parunastu typa (miało być coś takiego w Watchdogs). Nie wiedzielibyśmy kto jest człowiekiem a kto AI. Podczas misji online players by znikali, żeby nie móc nam przeszkodzić w wątku głównym zaś sama freeroamowa eksploracja miasta mogłaby czasem napatoczyć nas na podejrzanie realistycznie zachowującego się typa :) Zamiast oskryptowanych pościgów oskryptowanych przestępców żywi gracze uatrakcyjniali by nam oglądanie żyjącego miasta - wiadomo w granicach rozsądku.

 

Co znaczy w graniach rozsądku? Znając agresywną gimbaze grającą w GTA skończyło by się na mayhemie na ulicach LS.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...