Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Tak czy siak tyle lat i nadal pamięta się misję, to właśnie świadczy o za(pipi)istości gry :). A ktoś wie skąd taki wylew informacji ? a jeszcze widzę że duża część zostanie ujawniona wkrótce, czyży chcieli przyćmić targi GS ? 

 

W czwartek będzie też gameplay z multi + zapowiedzi z niego.

 

Zaczynają powolutku budować hype przed premierą, stąd ten wysyp. A to że Rockstar jedzie na targi nie znaczy, że pokażą tam coś z GTA V czy jakiejś innej planowanej gry.

Odnośnik do komentarza

A co do śniegu to jak mnie pamięć nie myli parę miesięcy temu jakaś osoba pisała że ma pojawić się śnieg w GTA V. To wtedy została wyśmiana na tym forum, a tym czasem jest coś na rzeczy ?
 
W większości stanu panuje klimat śródziemnomorski z chłodnymi, deszczowymi zimami i suchymi latami. Chłodny Prąd Kalifornijski często powoduje latem tworzenie się mgieł w pobliżu wybrzeża. Im dalej w głąb lądu, tym chłodniejsze zimy i cieplejsze lata.
W północnych partiach stanu zazwyczaj corocznie pada więcej deszczu niż w jego południowych częściach. W północno-zachodniej Kalifornii panuje klimat umiarkowany, wDolinie Kalifornijskiej klimat śródziemnomorski, jednak są tam też wyższe temperatury niż na wybrzeżu. W wysokich górach, włączając Sierra Nevadę, jest górski klimat, zimą pada śnieg, a latem temperatury są umiarkowane. Na terenach pustynnych panują zróżnicowane klimaty; na Pustyni Sonora są gorące lata i łagodne zimy, na pustyniach znajdujących się powyżej 600 m n.p.m. gorące lata i chłodne zimy. Najwyższe temperatury występują na terenie Doliny Śmierci10 lipca 1913 r. zanotowano tam temperaturę 134 °F (56,6 °C), co było jak dotąd najwyższą temperaturą na zachodniej półkuli.

Odnośnik do komentarza

 

Tak czy siak tyle lat i nadal pamięta się misję, to właśnie świadczy o za(pipi)istości gry :). A ktoś wie skąd taki wylew informacji ? a jeszcze widzę że duża część zostanie ujawniona wkrótce, czyży chcieli przyćmić targi GS ? 

 

W czwartek będzie też gameplay z multi + zapowiedzi z niego.

 

Zaczynają powolutku budować hype przed premierą, stąd ten wysyp. A to że Rockstar jedzie na targi nie znaczy, że pokażą tam coś z GTA V czy jakiejś innej planowanej gry.

 

 

Zawsze mogą Agenta ponownie ujawnić.

Odnośnik do komentarza

Ja pier*dole, GTA V zmiecie wszystkie gierki z rynku łącznie z tym śmiesznym TLOU. Tylko miesiąc! Ciekawe kiedy będą rozsyłać preordery, czy dadzą radę dzień przed premierą dostać gierkę czy dopiero w premierę. 

 

Ale poco od razu obrażać inne gry ? Gra zapowiada się rewelacyjnie i chyba żaden tytuł nam czegoś podobnego nie zaoferuję. Oby do września 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czyli ten dolny odzwierciedla real wygląd na ps360 ? :)

 

Wiadomo, że gra kosmos, mega hype i oczekiwanie i teraz pro tip nie myślcie, że gra będzie wyglądać jak na dzisiejszych screenach, zaoszczędzi wam to czasu na forum po premierze.

 

To będzie pierwsze GTA, które kupię na 2 rózne generacje;)

Odnośnik do komentarza

Nie jest dobrze.

 

Widzę tego screena i mam szczękę na podłodze - wygląda to ślicznie

enhanced-buzz-wide-31579-1376404845-9.jp

 

A za chwilę widzę tego screena i znów mam szczękę na podłodze - jak duża jest różnica między nimi.....jak widać nie wszystkie przerobili w photoshopie, jeden przeoczyli.

1912947268.jpg

No wiem, że dużoosób wie, że to retusze ale musiałem odp. na to, że niby te drugie nie retuszowane. Nie wytrzymałem;)

Odnośnik do komentarza

byle było płynnie w 30fps, dla mnie jeśli spełnią ten warunek to może to wyglądać jak dlc do gta4

Zgadzam się w 100 % mało tego ostatnio znowu odpaliłem kilka razy GTAIV i dalej mi się mega podoba ta grafika (fakt, że nigdy nie rozkładałem (nie potrafiłem) rozkładać grafiki na czynnikiierwsze. Czyli jak czwórka mi się jeszcze podoba to piątka pewno mnie zmiecie pod względem grafy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...