Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Marzy mi się możliwość utworzenia własnej playlisty (wybierałoby się jako stację radiową po prostu) z radiowych (lub własnych wybranych z neta, ale to już nie na konsoli raczej więc odpada) utworów dostępnych w grze.. :D

Btw. było gdzieś może wspominane czy będzie możliwość odtwarzania muzyki z telefonu? Wydaje mi się, że gdzieś o tym czytałem, ale pewności nie mam.

Odnośnik do komentarza

Marzy mi się możliwość utworzenia własnej playlisty (wybierałoby się jako stację radiową po prostu) z radiowych (lub własnych wybranych z neta, ale to już nie na konsoli raczej więc odpada) utworów dostępnych w grze.. :D

Btw. było gdzieś może wspominane czy będzie możliwość odtwarzania muzyki z telefonu? Wydaje mi się, że gdzieś o tym czytałem, ale pewności nie mam.

Michael'a było widać ze słuchawkami na uszach, to nie widzę innej możliwości. Może nie naszą własną muzę, ale radio będziemy mogli zapuścić podczas pieszej wędrówki na Mount Chiliad ;)

 

A co do tych wszystkich nadchodzących leak'ów. Pamiętam doskonale jak szukałem na tubie filmików przed premierą GTA IV. I jak zobaczyłem jak Niko kradnie samochód, potrąca przechodnia (Euphoria w akcji!) to już potem nie miałem takiego podjarania jak sam grałem. A tak joincik, rozpakowanie kolekcjonerki, piwko, kolejny joincik w czasie instalacji i jazda:) I potem jak zawsze na drugi dzień nie pamiętam jakie misje grałem;) Ale za to można kończyć grę po raz drugi i nie pamiętać ogrywanych już kiedyś akcji;)

Odnośnik do komentarza

Coś się pojawiło w sieci, ale zostało usunięte przez Take 2. Zaczynam się mocno martwić. :confused:

 

https://www.youtube.com/watch?v=hRp9IU6-Ipw

 

EDIT:

 

Na gtaforums.com piszą jednak, że nie ma się o co martwić.

 

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=576228&st=0

 

 

GooD-NTS have now told me that the game cannot be cracked and he is the only person you can trust

- New RPF7. Looks like RPF6 from RDR but something is different.
- Audio format (.AWC) is same like in Max Payne 3 and RDR as we expected.
- All real RPF archives in containers (part*.rpf). I think in PC version we will have real RPFs not part*.rpf.
- At the current time no one can play the game or get encryption keys.

so for those worrying no it won't leak that soon


allthough it will leak in a different ways but not through this

of course not.

devs and publishers are not stupid. you can pre-load so many games and sh*t gets NEVER hacked before release.

Use your goddamn brains.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

No ja obecnie odwiedzam newsy na ppe, cda bez czytania komentarzy. Raz się naciąłem na spoiler z końcówki Batmana: AC w newsie kompletnie o czymś innym. :/

A gdybym popsuł sobie zabawę z GTA V przez głupi błąd przeczytania komentów długo bym sobie tego nie darował, w końcu to Mesjasz. :(

Odnośnik do komentarza
O ten topic jestem spokojny, nasza kochana moderka czuwa

Tak jak i czuwała przy premierze GOW III, RDR, Heavy Rain czy ostatnio TLOU. Szybki wpis w komentarzach czy w głównym temacie z grą i masz pozamiatane bo nie da się tego kontrolować, a debili i zawistników nie brakuje, również na tym forum.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Aktualne info:

Audio wyciekło, na 95% jest prawdziwe.

Gra nie została złamana, nikt jeszcze nie zagrał w GTA. Wszystkie materiały (oprócz wspomnianego audio) to fejki. Ekran startowy to też fejk. Ten Main Theme to fejk.

Dziękuje.

Edytowane przez kaz_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...