Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Wyciekło podobno prawdziwe intro R*, szpojler!

 

 

 

 

zniszczyłeś mi całą grę, chyba anuluje pre order

 

 

 

http://youtu.be/gjIb9-DX23A

 

Bylo?

 

E; jak cos to to jest TV Spot takze luzno co nie

 

Tylko urywki z trailerów :/ nie ma startu do genialnych reklam GTA IV

 

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cholera nie wiem czy zamawiac na xO czy PS3 ><

GTA IV bylo lepsze na xO + DLC wychodzily wczesniej zastanawia mnie czy tak samo bedzie z V

 

IMO PS3 tym razem, tak coś czuję. Jakbym ja miał wybór to brałbym PS3, bo ostatnio gry choć mają niższą rozdzielczość (B:I) albo brzydszą grafikę (SRIV), to zawsze mają lepszy i stabilniejszy framerate, a to byłoby dla mnie najważniejsze. Also wygląda to trochę tak, jakoby Sony współpracowało blisko z R* tym razem, więc bardzo możliwe, że tym razem DLC jeśli będą, to albo równocześnie albo nawet szybciej na PS3. M$ ma X360 głęboko w du,pie i woli trzaskać kolejne gierki na Kinecta, więc IMO to niezbyt trudna decyzja. No i więcej ludzi z forumka ma PS3, więc będzie można pograć z ziomkami.

Odnośnik do komentarza

W sumie to podczas TLOU nie było jakiejś opcji ze spoilerowaniem zakończenia, albo ja nic takiego nie pamiętam?

Było ofc pisanie fałszywego zakończenia, ale nic się nie potwierdziło, chyba, że ktoś dostawał pm z zakończeniem to lol. xD

 

W ogóle to dzisiaj mi się śniło, że czytałem albo oglądałem(już nie pamiętam), że gra nie trzyma płynności i w ogóle chodzi słabo. Oby to był tylko sen. :(

Odnośnik do komentarza

A ja zakończenie mam głęboko w poważaniu, i tak jeśli plotki się potwierdzą to dowiem się o tym dopiero na końcu gry. :) Nie mogę się doczekać, czekam i czekam, doczekać się nie mogę, aż miałem kupić dopiero parę dni po premierze, ale chyba jednak zdecyduję się na pre-order.. Ktoś poda link na PW gdzie mogę zakupić najtaniej edycję na PS3 z polskimi napisami? Na amazonie jest dość tanio, ale chyba wysyłka do Polski nie jest darmowa?

Odnośnik do komentarza

Wczoraj o tym z ziomkiem rozkminialiśmy. Nasz dialog wyglądał mniej więcej tak:

 

-najpierw 3 pierwsze misje wprowadzające 3 bohaterów

-no, a potem rowerem trzeba będzie zjechać z góki

-NO A CIEKAWE CZY BĘDZIE MOŻNA ROWER POŁAMAĆ. TRZEBA ZOBACZYĆ

-NO, ALBO WJADĘ ROWEREM W TŁUM LUDZI

-A MI TO SIĘ MARZY WJECHAĆ SAMOCHODEM W KILKU ROWERZYSTÓW NA RAZ

-NO, A CIEKAWE JAK WYGLĄDA NURKOWANIE, TRZEBA SPRAWDZIĆ

-NO DOKŁADNIE, ALBO WEŹ SOBIE WYOBRAŹ PIERWSZY ZAKRĘT NA RĘCZNYM JAKIMŚ SZYBKIM SAMOCHODEM

-NO, W OGÓLE TO TRZEBA BĘDZIE OD RAZU PODJECHAĆ DO WARSZTATU I ZOBACZYĆ, JAK SIĘ SAMOCHODY TUNINGUJE

-NO BEZ KITU. A JA TO OD RAZU WEZMĘ SAMOLOT I BĘDĘ LATAŁ

-DOKŁADNIE. A POTEM WLECIEĆ SAMOLOTEM NA NAJWYŻSZY BUDYNEK, WPISAĆ KOD NA JAKIEŚ AUTO I ZJECHAĆ

-ALBO NA ROWER! MOŻE SIĘ POŁAMIE!!!111!11 XDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

i tak w kółko jak autystyczne dzieci. nie mogę się doczekać. preorder na ps3 zamówiony, oby ultima się spisała

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...